0

0

Skubany! Stawiam że zrobi to w meczu w Londynie i będzie miał 102 gole wyjazdowe. :P Oby!

0

Jestem dumny z tego że kibicuje najlepszemu klubowi na świecie nie tylko pod względem piłki nożnej. I ♥ BARCA!

0

Busquets ładny gest wobec Davida.

0

Hmmm... Super by było jak by przyjechali do polski :** może z Legią albo z Wisłą. Jak przylecą do naszego kraju 100% że jadę na ten mecz.

0

Między innymi to właśnie dla tego Barca to więcej niż klub

0

Robertinho fali.... filmik nie ze wczoraj....

0

@Tusiek27
Pep wie co robi!

Co do tematu Cesc w pierwszym składzie zamiast Cuence. Isaaca od 50 minuty. Tello za Alexisa po 70 minucie. I może Xavi za Thiago po pierwszej polowie.

0

MESSI Hat-Trick, Alexis (1), Fabregas (1). 5-0

0

a na iphone?! jest?

0

Numer jeden na lato to Jordi Alba, dwa to Thiago Silva. (moim zdaniem) a Pep i tak zrobi po swojemu czyli najlepiej jak się da.

0

Villa to jest klasa sama w sobie 9 goli a nie ma go już prawie pół roku.

0

Ja zauważyłem że to już nie jest chamstwo to jest coś innego. Wydaje mi się że ma obsesję lub przeżył jakąś traumę w okresie kiedy pracował w Barcelonie.

0

W moje urodziny nie zagra mój ulubiony obrońca :(

0

Ma w sobie to coś czego nie mają w Madrycie.

0

Armandi miej to w nosie. Historia pamięta zwycięzców.

0

yyy.. a w nieoficjalnym spotkaniu? O puchar Gampera? W karnych wygraliśmy.

0

adaskofcb1 ty jesteś rzadki/a jak kupa i się nie znasz na piłce nożnej. Żeby docenić piłkarzy takich jak Busi trzeba zrozumieć rolę defensywnego pomocnika a Busquets bez wątpienia jest jednym z lepszych na świecie w tym co robi. Gdyby nie on to Guardiola by nie testował 3-4-3 tylko grał by normalnie 4-3-3, właśnie dzięki niemu Pep może "cudować" z ustawieniem.

0

Za Ibrahibovicem nie przepadam ale do Zambrotty mam sentyment. Szkoda że już jest wiekowy :( I już nie ma swojej magii.

0

Szkoda że w piłce nożnej nie ma jak w Plusie z internetem LTE wziąść go na okres próby 14dni to będzie będą 3-5 meczy zobaczyli byśmy jak by się sprawdził. :D

0

Zdjęcie idealne! Puka się w głowę i myśli "Co ja za głupoty opowiadam".

0

Oj Ci pismacy co za różnica czy są z Madrytu czy z Katalonii czy też z Wielkiej Brytanii. Jedna i ta sama cholera szukają tytułów na pierwsze strony gazet. Bez sensu. Dostał czerwoną kartkę i już a sędzia miał prawo takową dać Pique. Po co pyskuje? Wie że od tego jest kapitan a nie On. Mam nadzieje że Guardiola da mu zimny prysznic. Po tak ciężkim meczu Prawdziwi Kibice Powinni być dumni z wyniku 3-1. To 3-1 sprawiło mi większą radość niż ostatnie 1-3 na Bernabeu

0

Kocham tych pismaków z The Mirrior, The Sun, Mundo Deportivo, Marca etc.etd.

0

Lepiej dopłacić 3-4miliony i kupić Jordi`ego Albe

0

Huehuehuehuehue! Czyli jest możliwość że puchar który popełnił samobójstwo może zostać wywieziony przez Barce z Madrytu to tylko 3 dzielnice dalej:D

0

Hahaha! To z tym Andresem Villasem-Bosaem to jest poroniony pomysł. Ja na miejscu Sandro Rosela pogadał bym z Pepem żeby podpisał kontrakt na 5 lat. Jeśli by się nie zgodził to chodziarz 3. Jeżeli Guardiola już podjął decyzję i chce odejść nie da się go wtedy zatrzymać. Jest kilka opcji jego następców numer 1 Cruyff numer 2 Luis Enrique numer 3 to selekcjoner reprezentacji niemiec nie pamiętam jak się nazywa

0

Moim skromnym zdaniem może to dobrze że Barca nie zdobędzie wszystkiego. To jest dobry sprawdzian dla tych wszystkich "FAN`ÓW".

0

Alves miał setkę a zachował się bardzo honorowo posyłając futbolówkę na nogę Messiego w efekcie piękny gol. A Pep troszkę nie fer zagrał w obec Alexisa powinien dać mu pełne 90 i szanse na 3 gola.

0

Perez zachowuje się jak "wieśniak" wie że Barca jest faworytem Finału CDR. I zamiast oddać puchar z honorem on nie... Zresztą ten puchar popełnił już samobójstwo jak tylko się znalazł w Madrycie. :D Nie no żarty żartami ale moim zdaniem finał powinien się odbyć na SB

0

Moim zdaniem niech on zostanie i będzie Alexem Fergusonem Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?