FCB-Anek
Dołączył/a: czerwiec 2011
Czestochowa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Skubany! Stawiam że zrobi to w meczu w Londynie i będzie miał 102 gole wyjazdowe. :P Oby!
0
Jestem dumny z tego że kibicuje najlepszemu klubowi na świecie nie tylko pod względem piłki nożnej. I ♥ BARCA!
0
Busquets ładny gest wobec Davida.
0
Hmmm... Super by było jak by przyjechali do polski :** może z Legią albo z Wisłą. Jak przylecą do naszego kraju 100% że jadę na ten mecz.
0
Między innymi to właśnie dla tego Barca to więcej niż klub
0
Robertinho fali.... filmik nie ze wczoraj....
0
@Tusiek27
Pep wie co robi!
Co do tematu Cesc w pierwszym składzie zamiast Cuence. Isaaca od 50 minuty. Tello za Alexisa po 70 minucie. I może Xavi za Thiago po pierwszej polowie.
0
MESSI Hat-Trick, Alexis (1), Fabregas (1). 5-0
0
a na iphone?! jest?
0
Numer jeden na lato to Jordi Alba, dwa to Thiago Silva. (moim zdaniem) a Pep i tak zrobi po swojemu czyli najlepiej jak się da.
0
Villa to jest klasa sama w sobie 9 goli a nie ma go już prawie pół roku.
0
Ja zauważyłem że to już nie jest chamstwo to jest coś innego. Wydaje mi się że ma obsesję lub przeżył jakąś traumę w okresie kiedy pracował w Barcelonie.
0
W moje urodziny nie zagra mój ulubiony obrońca :(
0
Ma w sobie to coś czego nie mają w Madrycie.
0
Armandi miej to w nosie. Historia pamięta zwycięzców.
0
yyy.. a w nieoficjalnym spotkaniu? O puchar Gampera? W karnych wygraliśmy.
0
adaskofcb1 ty jesteś rzadki/a jak kupa i się nie znasz na piłce nożnej. Żeby docenić piłkarzy takich jak Busi trzeba zrozumieć rolę defensywnego pomocnika a Busquets bez wątpienia jest jednym z lepszych na świecie w tym co robi. Gdyby nie on to Guardiola by nie testował 3-4-3 tylko grał by normalnie 4-3-3, właśnie dzięki niemu Pep może "cudować" z ustawieniem.
0
Za Ibrahibovicem nie przepadam ale do Zambrotty mam sentyment. Szkoda że już jest wiekowy :( I już nie ma swojej magii.
0
Szkoda że w piłce nożnej nie ma jak w Plusie z internetem LTE wziąść go na okres próby 14dni to będzie będą 3-5 meczy zobaczyli byśmy jak by się sprawdził. :D
0
Zdjęcie idealne! Puka się w głowę i myśli "Co ja za głupoty opowiadam".
0
Oj Ci pismacy co za różnica czy są z Madrytu czy z Katalonii czy też z Wielkiej Brytanii. Jedna i ta sama cholera szukają tytułów na pierwsze strony gazet. Bez sensu. Dostał czerwoną kartkę i już a sędzia miał prawo takową dać Pique. Po co pyskuje? Wie że od tego jest kapitan a nie On. Mam nadzieje że Guardiola da mu zimny prysznic. Po tak ciężkim meczu Prawdziwi Kibice Powinni być dumni z wyniku 3-1. To 3-1 sprawiło mi większą radość niż ostatnie 1-3 na Bernabeu
0
Kocham tych pismaków z The Mirrior, The Sun, Mundo Deportivo, Marca etc.etd.
0
Lepiej dopłacić 3-4miliony i kupić Jordi`ego Albe
0
Huehuehuehuehue! Czyli jest możliwość że puchar który popełnił samobójstwo może zostać wywieziony przez Barce z Madrytu to tylko 3 dzielnice dalej:D
0
Hahaha! To z tym Andresem Villasem-Bosaem to jest poroniony pomysł. Ja na miejscu Sandro Rosela pogadał bym z Pepem żeby podpisał kontrakt na 5 lat. Jeśli by się nie zgodził to chodziarz 3. Jeżeli Guardiola już podjął decyzję i chce odejść nie da się go wtedy zatrzymać. Jest kilka opcji jego następców numer 1 Cruyff numer 2 Luis Enrique numer 3 to selekcjoner reprezentacji niemiec nie pamiętam jak się nazywa
0
Moim skromnym zdaniem może to dobrze że Barca nie zdobędzie wszystkiego. To jest dobry sprawdzian dla tych wszystkich "FAN`ÓW".
0
Alves miał setkę a zachował się bardzo honorowo posyłając futbolówkę na nogę Messiego w efekcie piękny gol. A Pep troszkę nie fer zagrał w obec Alexisa powinien dać mu pełne 90 i szanse na 3 gola.
0
Perez zachowuje się jak "wieśniak" wie że Barca jest faworytem Finału CDR. I zamiast oddać puchar z honorem on nie... Zresztą ten puchar popełnił już samobójstwo jak tylko się znalazł w Madrycie. :D Nie no żarty żartami ale moim zdaniem finał powinien się odbyć na SB
0
Moim zdaniem niech on zostanie i będzie Alexem Fergusonem Barcy