FCB-Anek
Dołączył/a: czerwiec 2011
Czestochowa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Manyy6:
To znaczy Madryt węgiel pozdrawia mistrza czy coś w tym stylu
0
Uważam że w tym sezonie będzie więcej rotacji składowych niż w poprzednich sezonach Pepa Guardioli. Sánchez może grać na każdej pozycji ataku, więc może być zmiennikiem dla Messiego. Sánchez stylem przypomina mi Cristiano Ronaldo te same ruchy nogami nad piłką, długie dryblingi ale wydaje mi się że Alexis nie jest aż takim indywidualistą. Lubię oglądać serie A i widziałem wiele dokładnych wrzutek w pole karne. Jeśli by został piłkarzem Barcelony musiał by tego zaprzestać bo najwyższym zawodnikiem z pola u nas jest Pique który ma AŻ 192 cm. Piszę "AŻ" bo w Barcy średnia wzrostu wynosi ok 175cm.
0
DaniAlves2:] :
Oby nie 9! 9 jest u nas pechowe... 9-Eto`o dobry zawodnik zamieniony za 9-Ibre +dopłacone 40 baniek... wtedy trzeba było te 40milionów dać na Fabregasa... teraz 9- Bojan odchodzi :( przykro jest mi niezmiernie. Ale cóż życzmy Bojanowi sukcesów w serie A i na arenie europejskiej.
Ja widzę koszulkę z napisem Alexis numer 4 lub 19. Chyba że David mu odstąpi tą swoją prestiżową "siódemkę".
0
DiniaczCule:
Wszystko się zgadza. Tylko jak odbierze to pan Jose M.?
0
UEFA, FIFA... Palestyna? Kto jeszcze będzie pomagał nam w przyszłym sezonie?
0
Kiko na start bramkę strzelił. Brawo!
0
już nie mogę się doczekać nowego sezonu
0
Cieszy mnie ten transfer tak samo jak i ubiegłoroczny transfer Villi. Wiem że Kiko jest o wiele młodszy od David`a jest zawodnikiem o innej pozycji i jeszcze jeden mały szczegół Villa Czterdzieści-Baniek Kiko Dwie-Bańki. Ale czuje że jeszcze w tym sezonie Guardiola wystawi go w pierwszej jedenastce.
0
Maciek2Dani: Cieszy mnie że ktoś podziela moje zdanie ;)
Kurcze ale też tak się zastanowiłem dłuższą chwilę i myślę że Xavi to drugi(Zaraz po Puyol`u) najlepszy dyplomata Barcelony. Nic obraźliwego nie powiedział a jednak ukuło coś pana Wenger`a. Wypowiedział się o odczuciach jego kolegi z reprezentacji a nie zawodniku Arsenalu... A to jest znaczna różnica mimo że to jeden i ten sam człowiek.
0
Moim zdaniem każdy powinien mieć prawo wygłosić swoją opinie czy to pan Wenger czy pan Jarosław Kaczyński czy też zawodnik Barcelony każdy i nie powinno się go za to karać. Xavi powiedział to co powiedział bo miał na to ochotę. A widzę że Pan Arsčne Wenger jest przewrażliwiony na punkcie Cesca... Ale honor mu trzeba zwrócić nie zachował się jak nasz "ukochany" Jose M. pseudonim "TheSpecial1" i nie poleciał do FIFA. Mimo że Xavi powiedział coś co uraziło dumę pana Wengera na forum publicznym. A pan Mou oskarżał naszego defensywnego pomocnika Busiego o coś czego nikt nie słyszał na stadionie przy ok. 100tys kibiców. Mimo to zgłosił do Fifa Busqetsa(że ten powiedział małpa) do pomocnika Marcelo. Nie czepiajmy się szkoleniowca Arsenalu. Nie chciał narobić problemów Xavi`emu ani Barcelonie.
Dziękuję za uwagę
0
Kaniucha1988 i Barcelona92:
Przepraszam nie zauważyłem
0
Barcelona92:
Gdzie widzisz przytoczone słowa Abidala?? przeczytałem to 3 razy i nigdzie tego nie zauważyłem... Jego agenta Benditelli`ego żeczywiście są cytowane ale można komuś w usta "wcisnąć" słowa.
0
Mundo Deportivo... to źródło jest bardzo wymowne czytałem gdzieś jeszcze przed finałem LM że Abi ma już ustalone kwestie kontraktu
0
Oby...
[źródło: Mundo Deportivo] ;/
0
heh jak by był taki News "Fabregas podpisał" odrazu widze ok. 400-500 komentarzy... Witaj w Barcelonie Kiko
0
No jak już wcześniej pisałem że to co pisze w tym news`ie jeśli to prawda to to jest gest Fab`sa
0
hel-u:
Dlaczego uważasz że Sanchez nie przyjdzie do nas Barca "chyba" jest ugadana z Udinese sam piłkarz też nie wyraża chęci transferu do innej drużyny a co do Fabregasa moje odczucia są zmienne bo raz mówi że dobrze się czuje w Arsenalu zaś kiedy indziej że chce transferu do Barcy jeśli naprawdę chciał by przyodziać trykot Blaugrana zrobił by jak Mascherano dopłacił by te 5 baniek do swoich przenosin na CampNou (człowiek który zarabia 80tys. tygodniowo ma na to pieniądze) w sumie Po co FABREGAS w Barcelonie?
0
Sygnałem będzie jeśli nie poleci do Azji.
0
NIEEE niech on nie odchodzi ani on ani Bojan
0
Jak już pisałem wcześniej za 2-3 sezony będziemy mieli kolejną operę mydlaną :(
0
Sam? Heh jak ta "żelazna obrona" Realu (co prawda Pepe już nie było ale on i tak nic by nie zdziałał bo wchodził w nasze pole karne) wymiękła (chodzi mi o 2 bramkę w LM na Bernabeu :
0
Niech on nie odchodzi bo będziemy mieć kolejną operę mydlaną jak z Ceskiem...
0
Bardzo lubię Xavi`ego luźny gość widać że jest człowiekiem na poziomie waży słowa, ma dystans sam do siebie. Widać po jego słowach że ma "DNA Barcy".
0
Ops.. Czyżby odezwał się w nim mały buntownik. Jeśli tak to niech powie to oficjalnie...
Rafał20
Pytasz co dał mu Wenger? Jak sam napisałeś niespełnione obietnice. Moim zdaniem nie tylko to przecież dostał opaskę kapitana bodajże 23-25.11.2008(nie jestem dokładnie pewien) był bliski walki o mistrzostwo kraju ale "jaki pan taki kram" (w typ przypadku jaki Wernger taki Arsenal) trzymał go(Fabsa) jak psa na łańcuchu(łachem mają być obietnice) a że Fabregas jest naiwny to uwierzył a mógł przecież naciskać.
0
hehe Też zrobił bym jak on... W końcu lepiej prowadzić Arabie Saudyjską niż Piłkarską Reprezentację Polski ;>
0
Gdzieś mi tu coś nie pasuje Neymar do Messiego? Prędzej porównanie Neymar-Bojan to prędzej. Ale interesuje mnie jedna rzecz czy chociaż jedna z osób co wstawia komentarz typu:
"...Jeszcze mu brakuje do Leo i to hoho i trochę" - h4sim
"Neymar nawet Kunowi do pięt nie dorasta :D" - Valthy
"...Może i jest niezły, ale wielkiej kariery mu nie wróżę." barcafan87
itp.
obejrzała 1 mecz Santosu? w tym sezonie 5 lat różnicy to niewiele tyle że Leo swój debiut w Barcelonie zaliczył w wieku 17 lat i czytałem gdzieś na jakimś forum że Messiemu także wielkiej kariery się nie wróży ze względu na jego wzrost 7 lat minęło i mamy najlepszego piłkarza na świecie. Prezydent Santosu trochę dużo sobie winszuje jak za 19-letniego(ale jakże utalentowanego) zawodnika. Nie życzę mu aby trafił do LosBlancos(Realu Madryt) bo może się z nim stać to samo co z Kaką(tu znowu ta różnica wieku). Gdyby poszedł do Man Utd lub do jakiejś włoskiej drużyny(chodzi mi o Milan lub Inter) 2-3 sezony i Neymar rywalizuje z Thiago Alcantarą o złotą piłkę. I wtedy 50 baniek można za niego wyłożyć.
0
Wy się głupio cieszycie. Ale kiedy Bojan za 2-3 sezony się wybije na szczyt (tak jak Cesk)? to co wtedy? Wiem Fabregas miał 16 lat itp. ale jednak może być z nim podobnie. Na miejscu Rossela negocjował bym opcje pierwokupu.
0
Ojj... najbardziej zawiedli mnie Canarinhos
0
I dobrze chłopak robi chce do Barcy i już nie jak FABREGAS (chociaż tego tez chętnie bym zobaczył w trykocie Blaugrana)
0
Jest piłkarzem Realu Madryt. Tak samo się zachowuje jak Pan Mou mocny w gębie.. Zobaczymy cóż uczyni w El Clasico?