0

No i jeszcze jeden plus "Alvis" miał by z kim tańczyć :P

0


Oglądając to widzę same kontry zero gry kombinacyjnej jaką prezentuje Barca. Ale spójrzmy z innej strony Alexis w Udinese też grał z kontry. W Barcelonie świetnie się prezentuje tylko zawodzi u niego skuteczność, niestety.

0

Hmmmm... Jeśli to prawda to dobrze jeśli nie też dobrze.

0

80% że jest już zawodnikiem FCBarcelona.

Poza tematem :
1. Wie ktoś kiedy będzie prezentacja nowych koszulek?
2. Kupie szal: "Gracies Pep"

0

MartyMcfly Jeśli bramkarza już bardzo chcesz zmieniać to na Diego "Alvisa" lub Nouera.

0

Wszystko ok tylko cena powinna być max. 30mln... a to i tak dużo jak za obrońce. Za "Alvisa" te 35 mi się wydawało bajońsko dużo a tu 50.... Może i ma talent czego nie można mu odmówić ale nie za tak horendalnie wielkie pieniądze.

0

Tak! Yaya na dp a Busquetsa na środek obrony i Albe na lewe skrzydło :)

0

David zapłacił najwyższą cenę (jak dla piłkarza) za puchar KMŚ

0

Kochana napinko z Madrytu: Taa.... Przypomnę Ci jak to sędziowie waz karzą i nie dyktują karnych dla Madrytu Kaka się kładzie w polu karnym = 11 Pepe bawi się w Casillasa = brak 11.... Czyż to nie wymowne? Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie ile masz w sobie desperacji, zazdrości, zawiści do Barcelony że wchodzisz na FanPage FCBarcelony?

0

Szlagier tej kolejki to bez wątpienia Espanyol-Sevilla. Cała reszta to bez wątpienia do jednej bramki. Chociaż jeszcze Levante może dać się we znaki Bilbao.

Poza tematem kupie szal: "Gracies Pep"

0

julianczrax poczytaj sobie o dolegliwościach po przeszczepie wątroby. Cud będzie jak w ogóle Abidal zacznie biegac. Moim zdaniem jest to człowiek zwycięstwa i powinien zasiąść jako HONOROWY zawodnik Klubu. Na każdy mecz powołanie ale tylko ławka.

0

Tak Keita jest tak samo traktowany jak Busquets... to znaczy facet od czarnej roboty. Stoją w cieniu Xaviego czy Iniesty. Ale cóż żeby zacząć doceniać takiego gracza trzeba zrozumieć jego zadanie w zespole. Puyol i spółka (chodzi mi o obronę) zawdzięczają DP-om bardzo dużo dzięki nim Barca traci mniej goli.

0

Ufff..... Jeszcze taką wiadomość o "Alvisie" i Adriano.

Poza tematem kupie szal : "Gracies Pep"

0

Krew mi się gotuje jak na niego patrze.... A tym bardziej jeśli mam go czytać, Oni w Madrycie są zapatrzeni w niego jak w święty obrazek... Chcę zobaczyć reakcję jego "kibiców" po wieści o tym że odchodzi z Realu Madryt.

0

siet2 a 5 bramek aptekarzom?

0

Już czekam na kontrę PELEGO! Ciekawe co powie?

0

Sto lat, Dani! Najlepszy prawy obrońca na świecie! I strzał ma jak mały byczek :P Nie odejdzie bo nie po to przedłużał kontrakt. Po drugie Barca gwarantuje mu zdobywanie kolejnych pucharów czego nie mogą być gwarantem Anży czy MCity.

Poza tematem kupie szalik: "Gracias Pep"

0

Najlepsze zdjęcia z MundoDeportivo. Sportu też fajne ale znak wodny ;/

Poza tematem kupie szalik: "Gracias Pep"

0

Guardiola 4 Magiczne lata, Messi w podziękowaniu 4 bramki. Jak by podpisał kontrakt Leo strzelił by 5 gola :P nie no żartuje oczywiście.

Co do tematu Guardiola jest człowiekiem czynu, to Messi mu więcej zawdzięcza niż On Messiemu. Skromność w każdym calu.

Kupie szalik "Gracias Pep"

0

Ale mnie denerwujecie..... piszcie poprawnie..... nazwiska dużymi literami nazwy klubów też dużymi..... a nie będziecie pisali jak dzieci z zerówki....

0

Chyba weszły na tą stronę napinki z Madrytu bo minusują wypowiedzi na wysokim poziomie... Ale zastanawia mnie jedno ile to w sobie trzeba mieć desperacji żeby wejść na FanPage`a drużyny przeciwnej...

0

chodzi mi o reakcjię kibiców

0

"Messi! Messi! Messi!" podczas tego meczu to mi się podobało najbardziej kiedy nie wy korzystał akcji na 5-0 po genialnym podaniu Sergio Busquetsa.
Dróga rzecz która była po prostu Boooska zachowanie Masche kiedy uratował FCBarcelonę od utraty bramki :)

0

Aż mi się łezka zakręciła w oku jak mówił spiker. Szkoda że Canal+ nie transmitowało do końca jego wypowiedzi tylko urwali zanim zaczął mówić Pep. Wróci i to całkiem nie długo bo powiedział : "Do zobaczenia wkrótce :)". To wydarzenie uświadomiło mi czemu Barca to coś więcej niż klub. Nigdzie indziej na świecie nie ma tak jak u nas. Możemy być dumni z tego że mogliśmy zobaczyć Pepa na ławce trenerskiej w 2008-2012 na własne oczy. Bardzo mi się podobał transparent "The Godfather" który powiesił jeden z kibiców. Teraz wycofuje moje wcześniejsze słowa apropo pieniędzy jakie mógł mu zaproponować Abramowicz lub Szejkowie z MCity. Przepraszam zwłaszcza jego mimo że tego nie widział ani nie słyszał. Przepraszam również tych których moje słowa uraziły.

poza tematem kupie szalik "Gracias Pep"

0

fffj podaj stronę to może Ci uwiężę tylko proszę żeby to nie była strona mundodeportivo.com albo as.com lub marca.com ...

0

fffj czemu ma dziś nie zagrać?

http://sport. gadu-gadu .pl/5738971496632282409/top10-co-vilanova-powinien-poprawic-w-barcelonie?p=6f9b4f804474ffd85c6471bece315b70_9#gallery6f9b4f804474ffd85c6471bece315b70


wedle tego co tu piszą Barca powinna zmienić całą 11

0

constantine16 może Pep i Rosell wychodzą z założenia że chętnie by zgasjli mou ale gówno się nie pali,,,

0

Może być też tak że Abramowicz, Guardioli zaproponował bajońskie pieniądze...

0

Moim zdaniem każdy z nich rysa/ł "TROCHĘ" historię Barcy. Ale my na to wpływu nie mamy możemy się tylko biernie przyglądać i jeśli chcemy wesprzeć klub z Camp Nou zostaje nam tylko iść/obejrzeć na CANAL+ mecz lub kupić jakieś gadżety. Tyle z mojej strony.

0

adamm13 co ty za głupoty opowiadasz Alves w zeszłym roku przedłużył kontrakt... z kim ? z Laportą? nie sądzę! Dla twojej wiadomości stołek prezydenta Barcy piastował Rosell

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?