FCB-Anek
Dołączył/a: czerwiec 2011
Czestochowa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i jeszcze jeden plus "Alvis" miał by z kim tańczyć :P
0
Oglądając to widzę same kontry zero gry kombinacyjnej jaką prezentuje Barca. Ale spójrzmy z innej strony Alexis w Udinese też grał z kontry. W Barcelonie świetnie się prezentuje tylko zawodzi u niego skuteczność, niestety.
0
Hmmmm... Jeśli to prawda to dobrze jeśli nie też dobrze.
0
80% że jest już zawodnikiem FCBarcelona.
Poza tematem :
1. Wie ktoś kiedy będzie prezentacja nowych koszulek?
2. Kupie szal: "Gracies Pep"
0
MartyMcfly Jeśli bramkarza już bardzo chcesz zmieniać to na Diego "Alvisa" lub Nouera.
0
Wszystko ok tylko cena powinna być max. 30mln... a to i tak dużo jak za obrońce. Za "Alvisa" te 35 mi się wydawało bajońsko dużo a tu 50.... Może i ma talent czego nie można mu odmówić ale nie za tak horendalnie wielkie pieniądze.
0
Tak! Yaya na dp a Busquetsa na środek obrony i Albe na lewe skrzydło :)
0
David zapłacił najwyższą cenę (jak dla piłkarza) za puchar KMŚ
0
Kochana napinko z Madrytu: Taa.... Przypomnę Ci jak to sędziowie waz karzą i nie dyktują karnych dla Madrytu Kaka się kładzie w polu karnym = 11 Pepe bawi się w Casillasa = brak 11.... Czyż to nie wymowne? Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie ile masz w sobie desperacji, zazdrości, zawiści do Barcelony że wchodzisz na FanPage FCBarcelony?
0
Szlagier tej kolejki to bez wątpienia Espanyol-Sevilla. Cała reszta to bez wątpienia do jednej bramki. Chociaż jeszcze Levante może dać się we znaki Bilbao.
Poza tematem kupie szal: "Gracies Pep"
0
julianczrax poczytaj sobie o dolegliwościach po przeszczepie wątroby. Cud będzie jak w ogóle Abidal zacznie biegac. Moim zdaniem jest to człowiek zwycięstwa i powinien zasiąść jako HONOROWY zawodnik Klubu. Na każdy mecz powołanie ale tylko ławka.
0
Tak Keita jest tak samo traktowany jak Busquets... to znaczy facet od czarnej roboty. Stoją w cieniu Xaviego czy Iniesty. Ale cóż żeby zacząć doceniać takiego gracza trzeba zrozumieć jego zadanie w zespole. Puyol i spółka (chodzi mi o obronę) zawdzięczają DP-om bardzo dużo dzięki nim Barca traci mniej goli.
0
Ufff..... Jeszcze taką wiadomość o "Alvisie" i Adriano.
Poza tematem kupie szal : "Gracies Pep"
0
Krew mi się gotuje jak na niego patrze.... A tym bardziej jeśli mam go czytać, Oni w Madrycie są zapatrzeni w niego jak w święty obrazek... Chcę zobaczyć reakcję jego "kibiców" po wieści o tym że odchodzi z Realu Madryt.
0
siet2 a 5 bramek aptekarzom?
0
Już czekam na kontrę PELEGO! Ciekawe co powie?
0
Sto lat, Dani! Najlepszy prawy obrońca na świecie! I strzał ma jak mały byczek :P Nie odejdzie bo nie po to przedłużał kontrakt. Po drugie Barca gwarantuje mu zdobywanie kolejnych pucharów czego nie mogą być gwarantem Anży czy MCity.
Poza tematem kupie szalik: "Gracias Pep"
0
Najlepsze zdjęcia z MundoDeportivo. Sportu też fajne ale znak wodny ;/
Poza tematem kupie szalik: "Gracias Pep"
0
Guardiola 4 Magiczne lata, Messi w podziękowaniu 4 bramki. Jak by podpisał kontrakt Leo strzelił by 5 gola :P nie no żartuje oczywiście.
Co do tematu Guardiola jest człowiekiem czynu, to Messi mu więcej zawdzięcza niż On Messiemu. Skromność w każdym calu.
Kupie szalik "Gracias Pep"
0
Ale mnie denerwujecie..... piszcie poprawnie..... nazwiska dużymi literami nazwy klubów też dużymi..... a nie będziecie pisali jak dzieci z zerówki....
0
Chyba weszły na tą stronę napinki z Madrytu bo minusują wypowiedzi na wysokim poziomie... Ale zastanawia mnie jedno ile to w sobie trzeba mieć desperacji żeby wejść na FanPage`a drużyny przeciwnej...
0
chodzi mi o reakcjię kibiców
0
"Messi! Messi! Messi!" podczas tego meczu to mi się podobało najbardziej kiedy nie wy korzystał akcji na 5-0 po genialnym podaniu Sergio Busquetsa.
Dróga rzecz która była po prostu Boooska zachowanie Masche kiedy uratował FCBarcelonę od utraty bramki :)
0
Aż mi się łezka zakręciła w oku jak mówił spiker. Szkoda że Canal+ nie transmitowało do końca jego wypowiedzi tylko urwali zanim zaczął mówić Pep. Wróci i to całkiem nie długo bo powiedział : "Do zobaczenia wkrótce :)". To wydarzenie uświadomiło mi czemu Barca to coś więcej niż klub. Nigdzie indziej na świecie nie ma tak jak u nas. Możemy być dumni z tego że mogliśmy zobaczyć Pepa na ławce trenerskiej w 2008-2012 na własne oczy. Bardzo mi się podobał transparent "The Godfather" który powiesił jeden z kibiców. Teraz wycofuje moje wcześniejsze słowa apropo pieniędzy jakie mógł mu zaproponować Abramowicz lub Szejkowie z MCity. Przepraszam zwłaszcza jego mimo że tego nie widział ani nie słyszał. Przepraszam również tych których moje słowa uraziły.
poza tematem kupie szalik "Gracias Pep"
0
fffj podaj stronę to może Ci uwiężę tylko proszę żeby to nie była strona mundodeportivo.com albo as.com lub marca.com ...
0
fffj czemu ma dziś nie zagrać?
http://sport. gadu-gadu .pl/5738971496632282409/top10-co-vilanova-powinien-poprawic-w-barcelonie?p=6f9b4f804474ffd85c6471bece315b70_9#gallery6f9b4f804474ffd85c6471bece315b70
wedle tego co tu piszą Barca powinna zmienić całą 11
0
constantine16 może Pep i Rosell wychodzą z założenia że chętnie by zgasjli mou ale gówno się nie pali,,,
0
Może być też tak że Abramowicz, Guardioli zaproponował bajońskie pieniądze...
0
Moim zdaniem każdy z nich rysa/ł "TROCHĘ" historię Barcy. Ale my na to wpływu nie mamy możemy się tylko biernie przyglądać i jeśli chcemy wesprzeć klub z Camp Nou zostaje nam tylko iść/obejrzeć na CANAL+ mecz lub kupić jakieś gadżety. Tyle z mojej strony.
0
adamm13 co ty za głupoty opowiadasz Alves w zeszłym roku przedłużył kontrakt... z kim ? z Laportą? nie sądzę! Dla twojej wiadomości stołek prezydenta Barcy piastował Rosell