2

Niech odejdzie a Cesc zostanie

3

Na piątym zdjęciu widać obłudnych i wyrachowanych oszustów.

16

Zmieńcie tytuł bo to tak wygląda jak by umarł...

0

Tata to dobry trener dla Barçy, tylko zarząd lini roSELL->Bartomeu-Zubizareta NIE.

Pamiętacie poprzedni sezon Tito Vilanovy gdzie cały sezon był grany jedną 11? Martino rotuje składem na początku sezonu miał dobry projekt tylko szkoda że w Barcelonie to nie trener jest szefem drużyny tylko ten pierdolony zarząd...

Jeśli już mają zwolnić Martino to chciał bym by następnemu trenerowi jednak nie wpierdzielali się między wódkę a zakąskę..

0

Pierwszą sprawą jest sprzedaż Alvesa i Songa najlepszą opcją by było wymienić ich na innych zawodników.

i ustawić tę drużynę tak:

TerStegen
Pique/Bartra Mangala/Masqe
Rafael/Montoya Alba/Adriano
Busquets Kondogbia
Messi/Alexis Fabregas Neymar/Iniesta
Suarez lub Aguero

i jako trenera Paco Jemeza

Myślę że te transfery obeszły by się w 120 milionach.

0

Kurde.... jeszcze rok temu wszyscy chcieli go sprzedać..

0

Dlatego odpuszcza ten sezon!! BO JEST GŁODNY SUKCESU Z REPREZENTACJĄ!

0

Widzę że każdy z was wie jak działa profesjonalny futbol... Forma zawodnika jest "liczona" w przed sezonie... Dlatego Messi został "policzony" na końcówkę sezonu/MŚ, to samo jest z Andresem i Neymarem(bo powiedzmy sobie szczerze nie jest w szczytowej formie). Zobaczycie Fabregas, Pedro, Alexis na Mistrzostwach Świata będą grali drewno totalne.
Argentyńczyk będzie błyszczał w Brazylii i powalczy o Mistrzostwo Świata ze swoją reprezentacją.

0

0

Kiedy wy wreszcie zrozumiecie... Szczytowa forma Leo Messiego w tym sezonie będzie przypadała na mistrzostwa świata

0

Dani Alves powinien wypaść ze składu na korzyść Montoya'i

0

Kurde zastanawiam sie jak głupi komentarz trzeba napisać by trafić do podsumowania kolejki LaLiga w HalaDzieci.

0

Niech tylko wejdą do oficjalnego sklepu od razu biorę obie!

0

Chciał bym zobaczyć Manite.

0

Czyli z polskiego na nasz "Ja Bartomeu będę marionetką w rękach Sandro i będę robił to co mi pan Rosell każe."
takie jest moje przeczucie. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem w tej sytuacji to Bartomeu prezesem do końca sezonu, a po zakończeniu rozgrywek wybory.

0

0

I po co kolejny pomocnik..
rozumowanie Barçy 2009/10 problemy z linią obrony
2013/14 brak wzmocnień w tej formacji..

0

Zgadza się wszystko fajne LaLiga jest nudna jeśli chodzi o pierwsze dwa miejsca. Wiadomo Barça albo Real... ale ciekawiej się zaczyna miejsca 3-6
Atletico Madrid, Valencia, Sevila, Bilbao namieszać też może "Żółta łódź podwodna" Villarreal i te mecze momentami przyjemniej mi się ogląda niż czasem mecze Barçy czy Realu...

Ale obiektywnie patrząc na inne "najlepsze" ligi świata to są równo "nudne" jak i Hiszpańska,
Niemcy-Borusia Dortmun/Bayern,
Francuzka-P$G/Marsylia/Lyon teraz być może Monaco,
Włochy Milan/Juve/Inter być może Napoli,
i teoretycznie najlepsza liga świata Anglia-MU/MC/Chelsea

Najlepszą ligą w europie jest Liga mistrzów w której nigdy nic nie wiadomo...

Jednak ja jako kibic technicznego footbaal'u jeśli mam wybór między meczem MU-Chelsea a Almeria-Celta Vigo wybieram mecz z LaLiga gdzie piłka szuka zawodnika na małej przestrzeni a nie zawodnik zabiera się na środku boiska i leci przez całą połowę i oddaje nie celny strzał...

0

Oby mu tak szło w sezonie jak w tym tourne to by było pięknie

0

Strzał w kolano!

0

Do Barçy nie trafiają nie"wielcy" zawodnicy. Nawet Chygrynsky, Hleb i paru innych byli u znani za "wielkich" przez zarząd i dlatego trafili do tego klubu.

0

Gaspar ty chyba chory jesteś na miejsce Pique? Pique ma 25 lat-tyle samo co Cesk Fabregas i nasza "Dycha"... i ty chcesz Hummelsa w miejsce reprezentanta Hiszpani? Chyba Cie... Ewentualnie w miejsce El Capitano bo u niego ze zdrowiem coraz gorzej.

0

Nie ma Messiego w meczu i Alexis robi to samo co Argentyńczyk. Dlatego Duma Katalonii nie powinna się Sancheza pozbywać pod żadnym pozorem (chyba że... City da Harta i Kompanego, a ManU DeGea`e i Rooneya).
MESSI ląduje na prawym skrzydle Alexis w środku i Villa Lewe skrzydło.
i Pedro out.

0

Ostatnimi laty Ok. są tylko wyjazdówki bo domowe to jakaś kompletna kaszana nawet te Bordowo-Granatowe też nie są jakieś super piękne. Najlepsze koszulki FCBarcelony to te z sezonu 08/09 i domowe i wyjazdowe najlepsze. I oczywiście domowe 10/11 ♥

0

Pinto
Montoya, Bartra, Busquets, Song
Fabregas(DP- przecież to zawodnki który może zagrać na wszystkich 10 pozycjach - słowa Arsena Wengera),
Thiago, Dos Santos
Deulofeu,Alexis,Tello

zmiany (Iniesta za Alexisa w 60 minucie, Villa za Deulofeu w 65 i ABIDAL za Busquetsa na ostatnie 5 min)

0

To jest właśnie FCBarca.com. Ma miano najlepszej polskiej strony o FCBarcelonie [i z tym się jak najbardziej zgadzam], a jej administracja ostatnimi czasy zachowuje się jak kompletne bachory... Chodzi mi o kasowanie w miarę sensownych wypowiedzi np dzis kłutnia Rozwarda i Paxa a tutaj jakiś kretyn wchodzi i wypisuje o sex kamerkach i to jest ok. ♥

Kochana administracjo trochę rozwagi w poczynaniach. Bo coś wyczuwam schyłkową formę tego serwisu.

0

No i to jest nasz kochany Sandrunio!

"Zatrudniłby pan José Mourinho?
Nie, nigdy."

Przed wyborami które wygrał Laporta, Sandrunio też startował i mówił że chce zatrudnić byłego tłumacza FCBarcelony...

SANDRO roSELL ja proszę niech Socio zwołają obradę i go odwołają.

0

Bisz;
Tyle lat na koszulkach nic nie było i było git... najpierw je ubrudził Laporta Unicefem (Patrzcie jacy jesteśmy dobrzy pomagamy biednym)...
potem Rosell Quatar Foundation no niby prawda 100 baniek drogą nie chodzi... Głupoty gadam bo mówię to co mi się nie podoba? Bzdury o Rosselu to o czym świadczy to zdjęcie:

https://lh3.googleusercontent.com/-iDPNwuWxcTU/UTvAaeXUP9I/AAAAAAAAD44/K5IwTm_weX4/s853/1362854197_966764_1362868962_noticia_grande.jpg

0

Sandu!
Jak przyjdzie Neymar do Barcelony zacznie strzelać gole, asystować...
a co jeśli przyjdzie i będzie grał to samo co Pedro? 0 wracania się do defensywy (w tym sezonie, w Barcelonie Pepa wyglądało to inaczej), średnia goli 1 na pół sezonu. Jestem kibicem Barcelony nie ze względu na ilość goli jaką strzela, tylko dlatego że ten klub prezentuje sobą jakieś wartości. Np. Gest Carlesa Puyola w obec Erica Abidala na Wembley, Słowa Pique po przegranym meczu z Milanem "Jesteśmy Barçą, musimy odrobić straty". Jednak pan Sandro Rosell zaczyna działać mi na nerwy. Za przeproszeniem po jaką ku*wę na koszulkach "Quatar foundation" czy w przyszłym sezonie "Quatar Airways". Pan Rossel konfliktuje kibiców z zarządem i tu leży problem źle grającej Barçy.

Do czego prowadzi pan Rosell i jego konflikt z kibicami:
Rossel i konflikt z kibicami > Brak kibiców na meczach
Brak kibiców na meczach > brak pieniędzy w klubowych kasach
Brak pieniędzy w klubowych kasach > mniejszy dochód z meczów

Panie Sandrokio dziękujemy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?