0

Bingoo nie żebram tylko grzecznie proszę. A Ciebie kliknąć jednio lubie to nie powinno zbawic

0

Golazzo Xavi ♥ Bramka kolejki bez dwóch zdań



Mam prośbę wiem że nie na temat ale chcę wygrać zakład. Mianowicie założyłem się z kumplem że do niedzieli tego tygodnia pod moim komentarzem będzie 200 "lubię to!" Komentarz brzmi "To kup se psa.."

http://www.facebook.com/przemek.ankowski/posts/421954141200919?comment_id=4011832¬if_t=like

0

POWINIEN BYĆ REMONT CAMP NOU!! Nowy stadion nie wchodzi w grę! Zabili by wtedy Barçę...


Mam prośbę wiem że nie na temat ale chcę wygrać zakład. Mianowicie założyłem się z kumplem że do niedzieli tego tygodnia pod moim komentarzem będzie 200 "lubię to!" Komentarz brzmi "To kup se psa.."

http://www.facebook.com/przemek.ankowski/posts/421954141200919?comment_id=4011832¬if_t=like

0

Mam prośbę wiem że nie na temat ale chcę wygrać zakład. Mianowicie założyłem się z kumplem że do niedzieli tego tygodnia pod moim komentarzem będzie 200 "lubię to!" Komentarz brzmi "To kup se psa.."

http://www.facebook.com/przemek.ankowski/posts/421954141200919?comment_id=4011832¬if_t=like

Strzelec wyborowy :D brakuje mi go.

0

Mam prośbę wiem że nie na temat ale chcę wygrać zakład. Mianowicie założyłem się z kumplem że do niedzieli tego tygodnia pod moim komentarzem będzie 200 "lubię to!" Komentarz brzmi "To kup se psa.."

http://www.facebook.com/przemek.ankowski/posts/421954141200919?comment_id=4011832¬if_t=like

Co do tematu nudne to już jest dziennikarze "widzą problemy tam gdzie ich nie ma"- Cytat Messi

0

Ja zacząłem kibicować Barcelonie stosunkowo nie dawno po mś2010. I nie pamiętam występów Roniego, Henrego czy Eto`o. Nie wiem jak wyglądała Barça wcześniej. Widziałem jak zdobywali Lige Mistrzów w 2011 z MU na Wembley i na przeciągu tych dwóch lat widać różnicę. Na początku sezonu 10/11 była czysta gra w dziada podanie do wychodzącego na czystą pozycję Villi czy Messiego i strzał. W zeszłym sezonie 11/12 Villa doznał kontuzji na KMŚ zapłacił za puchar najwyższą cenę jak dla piłkarza. Barça grała w dziada i wszystko się coraz bardziej komplikowało Pedro bez formy, Alexis jakby sparaliżowany. Pep się dwoił i troił przy lini bocznej i Messi szalał na boisku. Teraz mamy aktualny sezon Barça gra całkowicie inaczej. Są mecze w których nie wychodzi ani jedna prostopadła piła od Xaviego do wychodzącego na czystą pozycję zawodnika. Rywale przeciwko Barçy starają się grać w połowie boiska i tu się zaczynają schody... Barcelonie brakuje ofensywnego Messiego sprzed sezonu 10/11. Bo Messi Play-Maker posyła piły strzela gole ale tu brakuje tego błysku.

0

cule80
Alexis nie może się odnaleźć w Barcelonie było to chyba na tej stronie że "jego żarty rozumie tylko Messi" gdzieś kiedyś czytałem taką wypowiedź nie pamiętam kogo, ale to nie znaczy że od razu trzeba go sprzedawać. On jest trochę uwiązany taktyką Barçy. Być może Pep chciał zmienić jego profil troszkę bardziej by był podobny do Pedro. Nie chcę go bronić ale moje zdanie jest takie że koledzy z drużyny powinni zwrócić na niego więcej uwagi. Jak pisał Gaspar Tito powinien dać Alexisowi więcej przestrzeni na boisku by nie bawił się z piłką tak jak Leo bo on tego nie potrafi. Alexis to taki zawodnik "ala" Villa czyhanie na lini spalonego i wyczekiwanie podania od kolegów i sytuacje sam na sam. Teraz po przyjściu Villi i Alexisa z Barçą nikt już nie gra wysoko także i Barcelona powinna zmienić troszkę swój styl.

0

Gaspar
Co do Alexisa masz 100% racji.
Ale jeśli chodzi o to że ty byś nie chciał modernizować składu to to by była porażka na całej lini. Chodzi mi tu o rywalizacje w składzie. W zeszłym roku (sezon 11/12) Busquets nie musiał się martwić o miejsce w składzie teraz ma do rywalizacji Songa. W tym zespole takimi pewniakami są Messi.Alves i Victor Valdes. Raczej wątpię by Montoya czy Pinto ich wypchnęli z pierwszej jedenastki. Messiego na 100% żaden piłkarz na świecie nie zepchnął by z jedenastki najlepszych piłkarzy świata wszech czasów. Także on jest poza krytyką i raczej z nim nikt nie będzie konkurował o miejsce w składzie. Cała reszta teraz ma jakąś konkurencje boli mnie jednak brak rywalizacji na bramce.

0

Nie jest to mój transfer marzeń Neymar do FCB on powinien iść do twardej ligi angielskiej czy francuskiej trudnej dla napastników. Wtedy może był by z niego jakiś pożytek. Zamiast "11 Santosu" chciał bym "3 kogutów z Londynu".
Balego można wystawiać na każdą pozycję z lewego skrzydła od ataku aż po obronę jest to gracz który może potrzebuje trochę miejsca do gry ale ma fenomenalne strzały z dystansu, trudno go zatrzymać bez faulu i może jakiś nowy element zaskoczenia gra z kontry. Real Madryt już się nauczył kupować talenty z Brazylii (Robinho). Czas na nas? Nie powinniśmy się uczyć na czyichś błędach nie na własnych. Poza tym Neymar jest kreowany na wielką gwiazdę przez media tylko i wyłącznie.

0

Dla mnie Abidal jest autorytetem. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby i chce robić to co kocha. On ma mentalność zwycięzcy, niektórzy ludzie gdy słyszą diagnozę lekarza że mają raka to tak jak by usłyszeli wyrok(śmierć) podziwiam go za to co robi i jak działa.

0

Na pewno nie Ville w pierwszym składzie!!! W Realu gra PEPE a on jest nie obliczalny on sam nie wie co mu strzeli do głowy a nie chcemy mieć Villi na kolejny sezon kontuzjowanego!!! Pedro-Messi-Alexis ofensywa na Real. Pamiętacie co Marcelo odwinął w zeszłym roku z Fabregasem? Także Davida nie chce widzieć w pierwszym składzie rewanżu na Santiego Bernabeu.

0

Chciał bym jutro usłyszeć komentatora rac jeden Golgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgol de Mascherano. By uczcił setny występ idealnie :)

0

Nie podoba mi się to zwłaszcza to że Tito nie chce Fontasa.

0

kubax911 przeczytaj sobie książkę o Messim i tam jest opisane jaką wojnę "Najk" toczyło z Messim i "Adidasem" bo Messi zagrał w "Predatorach" kiedy miał ważny kontrakt z Nike

0

Mi się marzy byśmy wygrali Ligę bez stracenia ani jednego punktu tak jak zrobił to Arsenal kilka lat temu :) to by mi w zupełności wystarczyło.

0

Poza tematem: W lidze Hiszpańskiej będziemy mieli Polskiego rywala mianowicie Dariusza Dudkę w Levante
http://www.sport. pl/pilka/1,65082,12325551,Primera_Division__Dudka__Levante_zlozylo_mi_najlepsza.html

0

Nie rozumiem waszego krytykowania Alexisa. Pierwszy sezon czas na zrozumienie stylu gry nowej drużyny w 100% w poprzednim sezonie jak damnie wygryzł ze składu Pedro. Kontuzje które uniemożliwiały mu gry na najwyższym poziomie (wy myślicie że kontuzja to nic takiego pewnie żaden z was nie przeszedł żadnej operacji ani nie miał mięśni pozrywanych czy złamanej nogi) Alexis Sanchez to najlepszy napastnik Barcy zaraz po Messim. Między innymi nie powinniście go krytykować za "wejście smoka" w meczu z Realem na Camp Nou. Takie czyny przechodzą do historii. Nie którzy pomyślą że wypisuje bzdury... ale taka jest prawda dotycząca Alexisa

Apropo Alexa"Piosenki"Songa Wielki zawodnik, tylko mi się wydaje że on bardziej jest ofensywnym pomocnikiem niż defensywnym... Ciekaw jestem czy się w Barcelonie sprawdzi.

0

Kumaveb04 pomyliłem się a wy już tak pytam bo nie słyszałem o nim dawno

0

Pytanie: Czy Kiko Felmania ma jakaś kontuzje?

0

Mój Boże znowu to porównanie. To już jest nudne.

0

Taaaa.... Gatka szmatka a czyny co innego. Mówi jedno robi drugie.... Gdyby przeprosił na drugi dzień po zdarzeniu to bym w to uwierzył... Moim zdaniem jest to gra medialna przed GD próba odciążenia zawodników Realu przed GD.

Mam w szufladzie do dziś jeden z numerów czasopisma Piłka Nożna a tam wywiad z ówczesnym pracownikiem FCBarcelony, pomocnikiem Louisa van Gaala: Jose Mourinho a w nim słowa "... kocham Barcę ..." Czytam to dzisiaj i to nie ma żadnego pokrycia w jego czynach... Czytając to dziś można pomyśleć dwulicowa [pani lekkich obyczajów]. Dzisiaj "Cule" jutro "Madridistas". Gdyby poważnie kochał klub ze stolicy Katalonii pierwsze co by zrobił dostając ofertę z Madrytu nie zastanawiając się odrzucił by ją.

Myślę że J.Mou nie ma za grosz szacunku do miejsca w którym pracuje ani do samego siebie. Mówcie co chcecie ale Real Madryt to tak samo wielki klub jak Barcelona. Szanujmy ich jak oni nie potrafią szanować nas (Takie podejście ma/miał Pep Guardiola pracując w FCBarcelonie).

Rozważam tutaj nad prawdziwością słów Jose M. ale nie widzę w nich cienia prawdy. Mam znajomych kibiców Realu także uważają że jego zachowanie jest bynajmniej dziecinne.

Jeśli ktoś wytrwał do końca dziękuję :*

0

i za kilka lat znowu będziemy mieli Operę Mydlaną....

0

Te pomarańczowe stroje wyglądają 100razy lepiej niż domowe

0

Widzę same plusy tego transferu
1. Większa walka o miejsce w pierwszym składzie
2. Mniejsza odpowiedzialność spoczywająca na Messim (strzelanie bramek)
3. Transfer na długie lata
4. Dani będzie miał z kim tańczyć :D (jaja sobie robię)

Minus jaki może być to to że Neymar może w paść w kompleks gwiazdy i nie będzie się mógł pogodzić z tym że nie jest najlepszym graczem Barcy.

Mam wielką nadzieję że ten transfer dojdzie do skutku.

0

W jednym aspekcie ma racje a w drugim kompletnie się z nim nie zgodzie. Złotej piłki nie powinien zdobyć ani Leo ani Cristiano. Moim zdaniem należy się ona Iniescie za to co wyprawiał z obrońcami na Euro :D

0

Mówicie że zahamował by rozwój Marca Batarty... Fabregas miał zahamować Thiago jakoś obaj są zadowoleni. Nie sądzę by to jakoś wpłynęło na zawodnika z LaMasia

0

I tu żałuje że pod newsami nie ma przycisków " Lubie To! ". Fajnie by było świetny zawodnik, tylko czy Wenger będzie chciał go puścić?

0

Jeśli dojdzie do tego transferu będę zadowolony :) Ale i tak wolał bym Garetha Balea

0

Dziękuję Ci Seydou za wszystko zwłaszcza za gola na Camp Nou strzelonego Sportingowi Gijon kiedy Leo był zawieszony za kartki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?