0

FC1899Barca To niby kim on by miał zostać? Bardzo go lubię i chciał bym żeby miał jakiś wkład w naszą drużynę w przyszłości. Bo spójrzcie prawdzie w oczy

0

Ja jednak liczę na to że będzie naszym talizmanem jak Beckham w Rep. Anglii na MŚ 2010 w RPA.

0

Fajna sprawa Didiera w Barcelonie wy się martwicie czy by pasował. Ja myślę że będzie pasował jeśli będzie się tylko normalnie zachowywał. Bo jak ma mu korba walić jak Zlatanowi to dziękujemy na starcie. Jak będzie normalny to myślę że Messi już się postara żeby strzelił kilka bramek.

0

Czyli już znamy kolejną osobę chorującą na "Syndrom Messiego". Pierwszą jest Pele drugą Mou (ten ma "syndrom Barcelony") i trzecim jest Cristiano. Oboje mieli świetne sezony tylko że są pewne różnice Messi wygrał 3 puchary(ma szanse na jeszcze 1) w tym sezonie Ronaldo 1, Messi strzelił 72 gole w tym sezonie(ma szanse na kolejne) Ronaldo nie śledzę jego wyczynów(jedną bramkę strzelił fenomenalną z Rayo Vallecano), Ronaldo może i przeżywa najlepsze momenty w swojej karierze... ale Messi tych momentów miał wiele przez ostatnie 4 lata( a to hattrick złotych piłek, a to 5 goli, a to potrójna korona, a to fenomenalny gol na Bernabeu po dryblingu przez pół boiska) Messi i CR to fenomenalni piłkarze jednak wydaje mi się że Messi w pewnych aspektach przewyższa Cristiano (SKROMNOŚĆ!). Jednak tak czy inaczej powinniśmy być dumni że możemy ich oglądać. Tyle z mojej strony.

0

T.Henry14 Oni wszyscy przyjechali Audicami.... q7

0

R0naldinh0 nie rozumiem Ciebie Alexis Sanchez też do nas stylem nie pasował a jednak jakoś zgrał się z zespołem jednak kontuzje mu nie odpuszczały. Miejmy nadzieje że w przyszłym sezonie będzie lepiej i że strzeli 25-30 goli w sezonie. Didier to rasowy napadzior który szuka klubu w którym spokojnie mógł by skończyć karierę. Dla każdego zawodnika jest to na pewno mieć swoje 5 minut w Barcelonie lub Realu Madryt. Jestem tym bardziej za tym transferem że Barca nie musiała by dać Chelsea złamanego grosza. Co do Roniego też mógł by wrócić i mieli byśmy piekielnie silną ławkę (w ataku)

0

Mój ulubiony zawodnik PL, jak przejdzie do Barcy ZA DARMO będzie to wyśmienity transfer! Jest świetny genialny napadzior! Z waszych wypowiedzi wnioskuje że mało kto ogląda jakie kol wiek mecze. To że się kładł na meczu z Barceloną nie znaczy że robi tak zawsze. W Chelsea nie ma tak doskonałych pomocników jacy są w Barcelonie. Myślę że jeśli by przeszedł do Barcelony mógł by spokojnie walczyć o miejsce w pierwszym składzie choćby z Pedro(oczywiście w tej formie której był w tym sezonie w innym wypadku tylko zmiennik) z Davidem Villą (mimo że to wielki piłkarz nie wiadomo jak będzie grał po wyleczeniu kontuzji ;/) i w końcu Barca by miała pożądanego rasowego napastnika jakim bez wątpienia jest DIDIER DROGBA.

0

Barcelona92 Wyjąłeś mi to z ust.

Zniesmaczony Jak tak bardzo lubisz CR7 idź na FanPage`a K****skich a nie tu będziesz zamęt siał tam takich jak ty bardzo lubią.

0

x_barca_x mówisz o mnie? Dla mnie jest to wzór do naśladowania. Ponieważ sam jestem po operacji kręgosłupa nie ważne z jakich powodów... I mi nie powiesz że po operacji nie powinno się odpoczywać itp itd.. Jak dla mnie jest to fenomen i tyle.

0

Jak dla mnie to jest prawdziwy wzór do naśladowania. [jestem w podobnej sytuacji jak On tylko deczko poważniejszej]. Carles Szybkiego powrotu do zdrowia i zagrania choćby 10 minut na Ojro.

0

Wszystko Ok. Ale...... Źródło: Mundo Deportivo :/ i już czuję że coś tu śmierdzi... Chwile temu czytałem wypowiedź Zubizaretty że nie ma zamiaru z kim kol wiek rozmawiać przed finałem CdR.

stifler111 Przepraszam Cię bardzo ale Abidal JEST! wysoki. To że już nie ma szans na to że zagra w piłkę to już jest inna sprawa.

Lama20 wpisz sobie w google przeszczep wątroby może będziesz wiedział coś w tym temacie.... Abidal Chciał bym by był w Barcelonie kimś takim jak Beckcham w Reprezentacji Anglii na MŚ2010.

0

Może**

0

Nie do wiary Villareal spadł ;/ Morze by tak Deportivo La Corunia weszło, bo prezentowali świetny futbol 2-3 lata temu.

0

ach moje kochane mundo deportivo :** szczerze mówiąc bardziej lubię pismaków z marcy bo tam śmieszniejsze rzeczy wypisują

0

Rafał20 patrząc na to w ten sposób masz racje w 100%

0

Pyrzo_Barca No nie do końca.Piłka Nożna to sport drużynowy. Dlatego uważam że powinno być więcej nagród drużynowych

0

No nie..... Na tej stronie jedna rzecz która mi się nie podoba to jest to że jak zaczniesz wyrażać swoje zdanie zaraz dostaniesz gradobicie minusami...
Wyjaśnijcie mi co jest w mojej wypowiedzi kłamstwem. I za co są te minusy.

0

Baskowie to wymagający rywale. Myślę że powinniśmy dać radę ale jednak to jest futbol i tu się wszystko może wydarzyć. Myślę że wszystko się skończy w regulaminowym czasie gry. 3-2 Dla Ekipy z Camp Nou.

0

A teraz ten który dał mi minusa w poprzedniej wypowiedzi niech mi wytłumaczy w którym momencie nie mam racji?

0

mateoyy chodzi mi o kosmiczne posiadanie piłki. Jak by to rywale mieli je większe Valdes puścił by przynajmniej jeszcze raz tyle. Chodzi mi też o to że składu słabego nie mamy. Wielkie nazwiska, wielkie diamenty, szkoda że nie mają formy punktem numer jeden w naszej obronie jest Mascherano. Szkoda tylko że on ma formę a cała reszta nie bardzo. Jeśli by wszyscy byli w najlepszej dyspozycji wtedy by brakowało nam tylko lewego obrońcy. Bo nie oszukujmy się Eric już nie zagra. Xavi w swojej książce pisze "W Barcy pierwszym obrońcą jest napastnik." i jest tak rzeczywiście spójżcie na Alexisa Sancheza w tym sezonie jeśli rywal jest przy piłce ten się potrafi wrócić pod samą bramkę zabrać przeciwnikowi futbolówkę i zacząć ją rozgrywać. To samo w zeszłym sezonie robił David Villa. Zaś u Tello nie mogę się tego dopatrzeć gdyż "jest on zielony w defensywie" - Słowa Pepa. U Issaca Cuenca`i lepiej to wygląda stara się odebrać piłkę rywalowi mimo że nie zawsze mu to wychodzi. I to właściwie dzięki zaangażowaniu całego zespołu I PRZEDE WSZYSTKIM OBROŃCÓW VV zdobył "Zamore". To właśnie dzięki znakomitej pracy zespołu Valdes musiał się trudzić TYLKO 63 RAZY. Gdyby nie nasz Magiczny Styl Gry Barca bez wątpienia traciła by więcej bramek. I to trofeum nie powinno być przyznawane tylko bramkarzowi ale całemu zespołowi. I to samo powinno być z "Pichichi" czy uważacie że gdyby Messi miał za sobą pomocników Górnika Zabrze to też by strzelił 72 Gole w tym sezonie? Szczerze w to wątpię.

Chcecie minusujcie ale taka jest prawda.

0

Geble ja znalazłełem tylko LFP.es

0

Gratulacje dla niego, a raczej dla naszej obrony. Jak pisze Xavi w swojej książce "Pierwszym obrońcą jest napastnik." I Victor powinien podziękować całej drużynie.
Geble mógł byś wstawić link do tych statystyk bo ja się na hiszpańskim nie wyznaje i nie umiem sobie tego znaleźć.

0

arturekker ty chyba na głowę upadłeś. Po operacji człowiek jest zbałamucony jak po dobrej bibie. Chyba nigdy nie miałeś żadnej operacji i nie wiesz co to znaczy.

Carles 3m Się!

Poza tematem:
12 maja 2005
Ex-piłkarz Barcy, Josep Guardiola, zostaje skazany na 7 miesięcy pozbawienia wolności oraz 2,000 euro grzywny.

Za co Guardiola siedział?

0

haahahahahahhahahah! Szczerze mówię WY******LAĆ no kogo jak kogo ale Messiego Barca nie sprzeda.

0

ja już się w tym pogubiłem

0

0

AdrianM11 podaj źródło to Ci uwiężę...

0

patryk

Ty mnie nie rozumiesz.... Ja mu nie ujmuje jego umiejętności. Bo chłopak ma pojęcie o tym co robi. Talent ogromny. Tylko to trochę jak w pół nieoszlifowany diament. A David Villa po prostu był w zeszłym sezonie trochę wybity z rytmu. Jednak dla mnie było warto zapłacić te pieniądze za Ville. Jego gol na Wembley był wart wszystkich pieniędzy. A Alexis powinien się lepiej zgrać z Barcą i będzie niczym RvP w Arsenalu czy Roney w MU czy Gomez w Bayernie. Chodzi tylko o to żeby lepiej się zrozumiał z kolegami z zespołu.

0

A ja tam zamiast Neymarów, Balejów, Albów itp... Wole "Polskie Trio z Borussi Dortmund" Za 40 mln wyciągnie się całą trójkę.

JOKE.

Aluzja do Dudek89 i FrancescFàbregas

0


AdrianM11 Chodzi mi oto że nie wykorzystuje swoich sytuacji strzeleckich jakie sobie wypracuje. Chodzi mi o mecz z Chelsea w Londynie. Dla mnie Alexis jest graczem który albo gra na poziomie Messi`ego albo gra słabiej po niżej swoich umiejentności. Chodzi mi o jego skuteczność strzałów na bramkę. Jeśli chodzi u GD na Camp Nou to jak dla mnie było to wejście smoka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?