FCB-Anek
Dołączył/a: czerwiec 2011
Czestochowa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mi się najbardziej podobały koszulki wyjazdowe 2008-2009(Żółte), 2009-2010(pomarańczowe), 2010-2011(turkusowe) jednak domowe najfajniejsze były te 2010-2011. Sam mam 3 koszulki 2002-2003 wyjazdowa, 2009-2010 wyjazdowa Messi 10 i tą z tego sezonu domową z moim nazwiskiem i numerkiem 9
0
i tak najfajniejsze były zielono fioletowe sam takie mam
0
Może wzrostem nie jest za wielki ale sercem charakterem i tym co robi na boisku wielki i ogromny
0
A mi się to wcale nie podoba. Sandro Rosel mówił że chciał by żeby Guardiola został Fergusonem Barcy. Nie tylko on. Jeśli Pep lub Xavi, Iniesta, Puyol odejdzie któryś z nich będzie naprawdę trudno znaleźć godnego następce. Niby niektórzy z nich mają Xavi > Fabregas, Iniesta > Thiago, Puyol > Javier, ale Pep nie ma godnego następcy. Nawet Johan Cruijff nie jest idealny Pep to takie połączenie Cruijffa, van Gaala i Rijkaarda. Moim zdaniem jego następcą powinien być Ferguson lub (wiele ludzi to zminusuje ale muszę to napisać) Mourinho
0
Drużyna Alicante jest katem nie tylko Barcy b ale i pierwszego zespołu w zeszłym sezonie 2-0 na Camp Nou.
0
Drogi Realu Madryt zauważ że grałeś ze średniakiem który utrzymuje się na pozycjach 10-17 a Barca grała ze znacznie lepszą drużyną która oscyluje na pozycjach 3-7. Więc gdzie tu rozsądek?
0
hhahah on tam zamarznie :**
0
Dani ma przedłużony kontrakt więc choć by chciał to i tak nie odejdzie ;] A pro po Samuela Eto`o on tam zamarznie xDD
0
hahahah nawet jeśli doszło by do tego transferu to dani tam zamarznie xD Sorry za błędy bo jestem na lekkiej fazie
0
Mou jak Ci hamie jeden śmierdzi to mam dla Ciebie dobrą radę! To się myje a nie wietrzy!!!
0
Jeśli Fabregas przyjdzie to dobrze jeśli nie to też dobrze. Ale jeśli już będzie w Barcelonie to więcej wzmocnień nasza drużyna już nie potrzebuje.
0
http://www.visca el barca.pl/Barcelona/news/Cesc-Zaplace-bo-chce-odejsc-z-Arsenalu-4203
0
Misiek2362 piszesz pizdeczka a włosy na żel pewnie sam też se stawiasz.
Xavi< The Number One
Messi lub Ronaldo < tu mi obojęne
0
Yyyy... FC_BARCA_93 nie będzie tak jak z Villą?
0
Kiedy prezentacja na Camp Nou?
0
Haha Fabregas + Nasri + 10 milionów i macie Thiago
0
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-21703_Arsenal--Sprzedamy-wam-Ceska--ale---.shtml
Może jeszcze frytki do tego??
0
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-21703_Arsenal--Sprzedamy-wam-Ceska--ale---.shtml
Może jeszcze frytki do tego?
0
Potrafi rozkochać kibiców poza boiskiem. Zobaczymy cóż będzie wyczyniał na Camp Nou.
Antimadridista~: Nie wiem czy wiesz ale kiedyś kiedy to jeszcze Rosell był dyrektorem sportowym a Frank Rijkaard był trenerem Barcelony wówczas były ogromne plany sprowadzenia Ronaldo do naszego klubu.
0
ale najlepsza akcja meczu to ta Jeffren`a w '65 jak to był by Pedro albo Messi było by 1-0
0
Jeffren robi na mnie wielkie wrażenie. Ale brakuje mi tu iskierki Xavi`ego i serca Messi`ego.
0
Jeśli już jakiś polak miał by grać w Barcelonie to tylko Podolski.
0
Tak... Ciekawe czy Polska miała swojego reprezentanta w Barcelonie? Czy w ogóle kiedyś będzie miała?
0
2-0
0
Czysta zazdrość że Napoli nie ma takiego zawodnika jak Leo
0
Profesorek:
"Wszystko jedno, ale wiadomo o co chodzi:D
Wystarczy parę słów, a oszczędzi to nerwów wszystkich:D"
Niby tak, niby nie ale to wszystko zależy od charakteru człowieka wszystko by się skończyło 3 lata temu gdyby Fabregas powiedział:
"Nie chce iść do Barcelony zostawcie mnie w spokoju jestem tutaj kapitanem, czuję się potrzebny Arsenalowi". Cała odyseja się ciągnie jak "moda na sukces" Ale czyj sukces. To nie przynosi sławy ani Barcelonie ani Arsenalowi. Tylko komu? Samemu Fabregas`owi. Chciałem żeby przyszedł ale on jest za słaby mentalnie żeby powiedzieć swoje zdanie. Zachowuje się jak te pismaki Mundo Deportivo, Marca, As, Sport(w tego jedynie jestem skłonny uwieżyć), The Sun etc. etc. Tylko że Fabregas jest inny siedzi sobie cicho a i tak Szum wkoło niego jest niesamowity.
0
Profesorek
" "Kocham Arsenal, ale chcę odejść do Barcy!" Tak trudno?"
Jedno drugiemu się przeczy jak kochasz kogoś chcesz z nim być. Prawda? Czyli jak by tak powiedział zachował by się jak pani z autostrady. Ale jeśli by powiedział "Podoba mi się atmosfera w szatni na stadionie czuję że kibice we mnie wieżą, ale jednak chcę wrócić do domu do Barcelony na Camp Nou" To już w tym momencie Pan A.Wenger miał by większy problem.
A pro po tematu wiedziałem że w poprzednich tematach o wyjazdach Bartomeu to bujda na resorach... Źrdóło sport, MD mówi samo przez sie tak samo jaki The Sun w Anglii. Wkurzające są te pismaki...
0
[źródło: Mundo Deportivo]
0
Wiem że w Barcelonie był uznawany za wieczny talent. Ja go lubię mimo wszystko. Mam takie przeczucie że on już do nas nie wróci. Przykro mi z powodu Bojana.
0
Żegnaj. Miejmy nadzieje że jak Barca będzie chciała go wykupić to Roma nie będzie robiła takich cyrków jak Arsenal z Fabregasem.