0

xavi870 nie chodzi mi oto. Wy mówicie że Barca wygra.... a tego tak naprawdę nie wiadomo. Kolejne 90 minut to zweryfikuje czy wygra czy nie. Jak masz takie przeczucie to idź do bukmachera i postaw. A nie będziesz się wysrywał na internecie jakie masz przeczucia zresztą jak cała reszta "gimbusów".

0

Takie pytanie mam! Czy mecz z RMD was pokory nie nauczył?

0

Mam taką nadzieję że ten samolot nie wylądował na 20 metrze przed bramką Chelsea.

0

Chodzi mi o FCBarcelone.

0

Bardzo bym chciał by awansowali do finału.

0

Hmmm... Ciekawe jaka jutro oprawa?

0

bulkowski jak już jakiegoś zawodnika Realu Madryt to tylko Benzeme

0

ja8215 nawet jeśli by Neymar przyszedł to Alexis by go nie "wpuścił" na boisko.

0

Oj nie mówię wydać na transfery 5miliardów. Ale Gomeza bym chciał zobaczyć w Trykocie Blaugrana.

0

Może wolno by było sprzedać Cuence i Tello a kupić napastnika. Mam na myśli Gomeza.

0

4Shizer Aż się miło czyta wypowiedzi na wysokim poziomie od kibiców przeciwnej drużyny :)

0

Jak się nazywa ten model butów które ma na sobie Affelay. ?

0

Oczywiście żarty sobie robię lepiej niech zostaną

0

Ja bym się zgodził ale 30 milionów za jednego :P

0

Armandi kogo masz na myśli?

0

Lionello albo jak by grał w takiej ściśle przylegającej do ciała :P

0

No w sumem z Sanchezem tak jest ale gol Messiego z Getafe podajże 70% to umiejętność gry z kontry Alexisa

0

Tom30 Byle nie Neymara... Widziałeś co pokazywał na klubowych mś? w finale? Nic! Może Gomez był by dobry :P

0

Tom30 Albo Bojana odkupić i już by było. Ale on jest niziutki ;/

0

Tom30 jeśli już napastnika to takiego co głową też może strzelić. Co najmniej 180-195.

0

Tom30 Na tej pozycji mamy już Messiego. Chyba że chodzi Ci o jakiegoś rosłego napadziora (w stylu Ibry)

0

Jordi Alba numer 1. na Letnie Okienko. Gareth Ok. ale nie za więcej niż 20milionów. A wiadomo że za tyle go Totenham nie "puści".

0

Messi91REM tak na internecie :P

0

ShawnC I Będą wrzucali piłki na głowę Didiera bez sensu Puyol by wszystko kasował.

0

------------Valdes-----------
Dani-Pique-Masche-Puyol
-------------Busi-------------
---Xavi------------Iniesta---
-Alexis----Messi----Fabs-

To jest najlepszy skład na chwile obecną. W 55' zmienić Alexisa za Cuence, w 60' Xaviego za Keite, w 70' Fabsa za Tello. i by było git. Oczywiście tak mi się wydaje. Wszyscy wiemy że Pep i tak zrobi po swojemu.

0

htomekc uważam że w pierwszym meczu w Monachium 3-2 dla Niemców a w drugim meczu na SB będzie 3-2 dla Realu i karne. Bayern przejdzie dalej.

0

Galacticos a mi się wydaje że tak może być z Realem. Malsymalnie 2-4 tygodnie :P

0

Spotkanie Wtorkowe Bayern - Real Madryt poprowadzi Howard Webb :P

0

Widzę ze nie warto wdawać się na tej stronie w jakie kol wiek dyskusje... Poziom niektórych nie sięga poziomu Pepe i Mou...

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?