FCB-Anek
Dołączył/a: czerwiec 2011
Czestochowa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
xavi870 nie chodzi mi oto. Wy mówicie że Barca wygra.... a tego tak naprawdę nie wiadomo. Kolejne 90 minut to zweryfikuje czy wygra czy nie. Jak masz takie przeczucie to idź do bukmachera i postaw. A nie będziesz się wysrywał na internecie jakie masz przeczucia zresztą jak cała reszta "gimbusów".
0
Takie pytanie mam! Czy mecz z RMD was pokory nie nauczył?
0
Mam taką nadzieję że ten samolot nie wylądował na 20 metrze przed bramką Chelsea.
0
Chodzi mi o FCBarcelone.
0
Bardzo bym chciał by awansowali do finału.
0
Hmmm... Ciekawe jaka jutro oprawa?
0
bulkowski jak już jakiegoś zawodnika Realu Madryt to tylko Benzeme
0
ja8215 nawet jeśli by Neymar przyszedł to Alexis by go nie "wpuścił" na boisko.
0
Oj nie mówię wydać na transfery 5miliardów. Ale Gomeza bym chciał zobaczyć w Trykocie Blaugrana.
0
Może wolno by było sprzedać Cuence i Tello a kupić napastnika. Mam na myśli Gomeza.
0
4Shizer Aż się miło czyta wypowiedzi na wysokim poziomie od kibiców przeciwnej drużyny :)
0
Jak się nazywa ten model butów które ma na sobie Affelay. ?
0
Oczywiście żarty sobie robię lepiej niech zostaną
0
Ja bym się zgodził ale 30 milionów za jednego :P
0
Armandi kogo masz na myśli?
0
Lionello albo jak by grał w takiej ściśle przylegającej do ciała :P
0
No w sumem z Sanchezem tak jest ale gol Messiego z Getafe podajże 70% to umiejętność gry z kontry Alexisa
0
Tom30 Byle nie Neymara... Widziałeś co pokazywał na klubowych mś? w finale? Nic! Może Gomez był by dobry :P
0
Tom30 Albo Bojana odkupić i już by było. Ale on jest niziutki ;/
0
Tom30 jeśli już napastnika to takiego co głową też może strzelić. Co najmniej 180-195.
0
Tom30 Na tej pozycji mamy już Messiego. Chyba że chodzi Ci o jakiegoś rosłego napadziora (w stylu Ibry)
0
Jordi Alba numer 1. na Letnie Okienko. Gareth Ok. ale nie za więcej niż 20milionów. A wiadomo że za tyle go Totenham nie "puści".
0
Messi91REM tak na internecie :P
0
ShawnC I Będą wrzucali piłki na głowę Didiera bez sensu Puyol by wszystko kasował.
0
------------Valdes-----------
Dani-Pique-Masche-Puyol
-------------Busi-------------
---Xavi------------Iniesta---
-Alexis----Messi----Fabs-
To jest najlepszy skład na chwile obecną. W 55' zmienić Alexisa za Cuence, w 60' Xaviego za Keite, w 70' Fabsa za Tello. i by było git. Oczywiście tak mi się wydaje. Wszyscy wiemy że Pep i tak zrobi po swojemu.
0
htomekc uważam że w pierwszym meczu w Monachium 3-2 dla Niemców a w drugim meczu na SB będzie 3-2 dla Realu i karne. Bayern przejdzie dalej.
0
Galacticos a mi się wydaje że tak może być z Realem. Malsymalnie 2-4 tygodnie :P
0
Spotkanie Wtorkowe Bayern - Real Madryt poprowadzi Howard Webb :P
0
Widzę ze nie warto wdawać się na tej stronie w jakie kol wiek dyskusje... Poziom niektórych nie sięga poziomu Pepe i Mou...
0