FCB-Anek
Dołączył/a: czerwiec 2011
Czestochowa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Inkk Masz świętą racje. Pan Frorentino Perez przez ostatnie lata też był bardzo szczęśliwy i ile pieniędzy zaoszczędził (Tu znowu ironia) przecież to kolosalne pieniądze są premie dla piłkarzy...
0
Mówicie że QuatarFundation lipa no niby tak ale 100mln drogą nie chodzi. Mimo wszystko domowe koszulki z tego sezonu są Booskie.
0
Armandi... "Tak Pep lepiej dogadywał się z Guardiolą"
Do administracji dodajcie taką opcje pod wypowiedziami użytkowników "lubię to!"
0
Życzył bym sobie tego jak i nam wszystkim :)
0
Mówiłem że ściema jakich mało to nie.... "Przecież PSG kupiło już Balea..." To też jest ściema...
0
Mam nadzieje że Tito będzie prezętował swoimi wypowiedziami ten sam poziom co Pep albo jeszcze wyższy. Szkoda że "Pep to już historia" :(
0
Moje zdanie jest takie Jego sprzedać, VV posadzić na lawę i kupić Manuela Neuera
0
Jak ja go nie lubię..... Barca009 mówisz ze VV zawinił w ważnych meczach? Czy gol w Finale LM na Wembley to jego wina? NIE. Ważnymi meczami nie można nazwać meczy z Realem Madryt.... To jest tylko GD a Ligi nie wygrywa się w dwóch meczach tylko w 38.... To Pinto nie obronił strzału głową CR7. To Pinto zasługiwał na czerwoną kartkę w meczu z Valencją na Mestalla. Chcecie minusujcie ale Pinto nie zasługuje na grę w Barcelonie co dopiero na grę w pierwszej jedenastce.
0
yyyy.... Dopiero teraz zauważyłem Dani na tym zdjęciu nie ma tatuaży :P
0
Taaa.... Wy tu piszecie że ma 29 lat i co z tego Puyol ma 34 lata i dalej gra wyśmienicie Xavi 32 i też gra bardzo dobrze. Nie ma co się pozbywać takiego gracza jakim jest Dani "Alvis" Alves
0
Lepiej by zrobili jak by Didierowi lepiej zapłacili niż kupować Davida Luiza.
0
Taaaaa..... PSG już kupiło Balea... za 72mln.... Więc nawet takich głupot nie czytam.
0
Blok defensywy trzeba wzmocnić a nie osłabić!! Dani Alves [Alvesz, Alvis] niech zostanie!
0
Green-FCB wszystko jest dla ludzi tylko trzeba myśleć o tym co się robi.
0
Ja nie mówię o tym że jest słaby czy coś w tym stylu. Uważam że w zeszłym sezonie grał o wiele lepiej. 2 lata temu to samo. Teraz kiedy jest z Shakirą gra poniżej swoich możliwości. Co ta miłość robi z ludźmi... nie tylko nim ale ze wszystkimi. Bardzo go lubię i nic do niego nie mam ale kurcze trochę rozsądku by mu się przydało.
0
Ja bardzo tęsknie za Pique bez Shakiry... Grał o niebo lepiej. Teraz te jego nocne maratony dają się we znaki całej drużynie...
0
Każdy z nich jest genialny każdy ma swoje plusy i minusy. Jeden ma lepszą prawą nogę drugi zaś lewą. Jeden gra samolubnie drugi za bardzo próbuje brać ciężar gry na siebie. Chciał bym zobaczyć mecz Wielkie Gwiazdy - Reszta Świata gdzie wszyscy trzej są w jednej lini napadu ;p
0
Valdes jeszcze nie trafił :P Nie no jaja se robię. Kurczę ale to prawda że zasługuje na gola. Miimo wszystko jednak uważam że musiał by to być cud. Pique, Puyol przy stałych fragmentach gry biegną pod bramkę rywala a Masche zostaje najbardziej cofnięty.
0
Znowu.... oby to był tylko wymysł pismaków
0
novotel no ja innej wersji wytłumaczenia tego nie widzę
0
Jak by odszedł po wygranej w LM w zeszłym roku nikt by do niego żalu nie miał. Ahhh... Co te pieniądze robią z ludźmi.... Chelsea? MCity? Adźy? może kto inny? Coś tak czuje że w tych klubach niedługo zmieni się trener.
0
@ksobi Johan Cruyff by przyszedł do Barcelony jako trener ale jak by się zmienił prezydent jak wszyscy wiemy Sandro Rosell i Johan Cruyff za sobą nie przepadają.
0
Jak odejdzie to dla mnie będzie to znak że nie ma honoru. Chcecie minusujcie ale taka jest prawda...
0
Tak wieszacie psy na Fabreasie.... Ja nie wiem nie rozumiem was tak to chcecie Fabsa z Arsenalu teraz żeby mecz z trybun oglądał. Zastanówcie się trochę. Albo w lewo albo w prawo a nie psy wieszać na nim. To jest genialny zawodnik który w każdej chwili może zrobić coś niesamowitego. Jak już tak mówicie że Fabregas, Pedro, Xavi i tak dalej i tak dalej..... to może Messiego trzeba ściągnąć z boiska bo jest nieskuteczny.... i w ostatnich dwóch meczach gola nie strzelił. Proszę was ogarnijcie się trochę....
0
:) Skład taki jak przewidywałem na mecz w Londynie.
0
karieraFCB2 czym Cię irytuje że próbuje i usprawnić grę Barcy? To chyba dobrze... nie zawsze to wychodzi, ale się facet stara.I chce by było jak najlepiej dla Barcy dla niego i dla nas.
0
Barcaman następny którego Guardiola nie nauczył pokory....
0
xavi890 napisałeś "Bingoo
Później napisałem czemu poszedłem spać po prostu szkoda mi było nerwów i tyle"
Mama Ci kazała iść spać? :P
0
xavi890 mnie nazywasz sezonowcem? Gratulacje dla Ciebie!
0
No następny "Cwaniak w necie, Gówno w realnym świecie"