0

Sonek i Patryk:
Nie lubię Neymar`a i nigdy go nie po lubię. Teraz w Brazylii jest celebrytą jak matka Madzi z Sosnowca, jak przejdzie do Barcelony jego medialność w Brazylijskich mediach skoczy stokrotnie. I choćby strzelał spokojnie na mecz 3-4 bramki i tak go nie będę lubił bo to rozkapryszony bachor. Barca kupując Neymara totalnie zniszczy Alexisa który jest skromny i poukładany aczkolwiek ma problemy z wykończeniem.

Oglądaliście chociaż jeden mecz Santosu? "Neymar przy piłce i..... strata" jednak ma też tak "Neymar finezyjne uderzenie, zmiótł pajęczynę z okienka bramki" jednak ten pierwszy scenariusz zdarza się znacznie częściej.

"Z każdego piłkarza da się zrobić boga piłki nożnej w kompilacji jego akcji."
Dlaczego z Sancheza nie? "BO JEST "UWIĄZANY" TAKTYCZNIE". I tutaj powinniśmy wystosować pismo do Klubu z Kataloni o tym że Tito powinien dać więcej wolności Alexisowi a zabrać ją Messiemu.
Messi sobie i tak poradzi a Neymar będzie bezsensownym transferem. Tu prośba do administracji strony FCBarca.com napiszmy coś takiego po hiszpańsku i wyślijmy.

0

Czemu Pedro out? Bo gra DREWNO w każdym aspekcie gry. Nie wraca do defensywy, nie strzela bramek ba nawet nie dochodzi do sytuacji 1 na 1.
Alexis chociaż się stara wychodzi ładnie do piłek wraca się do defensywy.

Tak jestem przeciwnikiem Barçy Tito Vilanowy i jego taktyki - Wszystko gramy do Messiego i on strzela.

Za Guardioli było inaczej chociaż ostatni jego sezon też to podważa. Jakoś strzelali Henry, Eto później Villa, Pedro. Zaś w Barcelonie Tito strzela Messi długo, długo nikt i dopiero później David Villa.

Tito chce Neymar`a kolejny pomysł z czapy. Zamiast tego niedoświadczonego w europejskiej piłce, niedojrzałego piłkarza. Można mieć spokojnie Gareth`a Bale`go. Wtedy napad naprawdę był by nie z tej ziemi. (Messi-Villa-Bale).

Kupno Neymar`a to może być albo najlepszy transfer w historii Barcelony albo najbardziej bezsensownie wydane 50 milionów Euro w historii piłki nożnej dlatego wolał bym Bale`a.

Czemu Fernando Llorente jest wysoki! Mając za plecami Xavi`ego czy Inieste bez wątpienia lepiej by mu szło niż w Bilbao. Może jakiś nowy motyw z rzutami rożnymi?

0

Moim zdaniem koncepcja idealna by była z Messim jako ofensywnym pomocnikiem. I ofensywnymi Albą/Alves`em.

Pique, Mascherano, Puyol
Alves, Busquets, Alba
Xavi/Cesc, Messi, Iniesta
Alexis/Villa

Wtedy byśmy mieli BRAMKOSTRZELNĄ "9". Alexis jest znakomitym zawodnikiem który nie ma swobody gry takiej jaką ma Leo. I do momentu w którym Tito Vilanova nie da mu więcej "wolności" taktycznej Alexis nie będzie strzelał goli.

Transfery na sezon 13/14 to:
Out:
-Pedro!
-Valdes
In:
-Hummels,
-Ter Stegen/Reina
-Fernando Llorente

0

Chudini
Zegarki mają Sekio. Firma ma kontrakt z Barçą i na oficjalne spotkania piłkarze Barcelony chodzą właśnie w takich zegarkach.

Co do tematu Ile taka przyjemność z własnym wizerunkiem?

0

Pierwsze czego Barcelonie potrzeba to pewny bramkarz! (Ter Stegen, De Gea)
Drugą rzeczą jest trener wraz z nowymi pomysłami. (tutaj nie mam wizji)
Trzy. To forma napastników. (Alexis, Pedro) [Dlaczego Villa nie gra tego nie rozumiem]
Czwartym punktem bolączki Barçy jest drugi obrońca na miarę Pique (Hummels)

0

PoGGi nie "Antek" tylko Anek to po pierwsze! Druga sprawa rozumiem co to jest "Samograj" tylko że Barçe można było nazywać za czasów Pepa nigdy wcześniej i nigdy już taka Barcelona nie będzie istniała. Jedyna osoba dzięki której można ją tak nazwać jest Pep.

0

By Barçe można było nazywać "samograjem" potrzebny jest Guardiola :( A to jest niestety nie możliwe...

0

@Villa Xavi Messi
Wszystko ok! Tylko że Barcelonie jest potrzebny przede wszystkim zawodnik który: Jest gabarytów Pique/Ibra (Wysoki i szeroki w barach), Dobry technicznie chociaż jak Thiago, i przede wszystkim znający europejską piłkę.
Neymar nie spełnia 50% tych wymagań chuchro (nikomu nie ujmując) jak Cuenca wysokości Messiego, technicznie może jest lepszy od Thiago ale nie grał w Europie więc tutaj ma ocenę 0... 50.000.000 EURO drogą nie chodzi a za taką kase można mieć klasowego obrońcę i bramkarza. A napastnika mamy w szkółce mianowicie Deulofeu, na ławce siedzi Villa i Tello, Cuenca jest w Ajaxie, Affelay w Niemczech, Pedro i (Mój faworyt) Alexis Sanchez bez formy. W tym wypadku napadem ja bym się nie martwił więcej rotacji w składzie i to wszystko

0

Chciał bym żeby strzelił Hat-tricka Milanowi na Camp Nou i utarł nosa wszystkim tym którzy w niego nie wierzą!

0

Shadow_Man
Zmieniłeś moje spojrzenie na trenera Barçy.

0

Ja w Alexisie widzę inny problem niż zablokowanie się, mianowicie coś takiego że jakby czuł taki strach że jak zrobi coś nie po myśli Messiego czy Tito to zaraz będą mu robili wyrzuty jakby obawiał się kolegów i trenera coś takiego postawić go dwa mecze na klasycznej 9 i Leo za nim jako cofnięty napastnik i wtedy będzie widać różnicę :)

0

baxley
Mówisz że Alexis musi z kimś porozmawiać? On rozmawia z ludźmi cały czas... to znaczy kiedyś byłem na żużlu Włókniarz Częstochowa-Unibax Toruń i poszedłem na pomeczową konferencje Częstochowskich Lwów. Nicki Pedersen złapał 4 z rzędu słabszy mecz... i wypowiedź Jarka Dymka "Na takich zawodników jakim jest Pedersen, Zidane, Henry( wymienił jeszcze kliku ) Pracuje sztab ludzi w tym masażyści, psychologowie inni lekarze..." dlatego śmieszy mnie takie coś że zawodnik pokroju Alexisa "powinien porozmawiać" widać po Twojej wypowiedzi że mało wiesz o sporcie...

0

kuba1794
Czego ty oczekiwałeś od napastnika bez formy, lekko podłamanego psychicznie przy ultra-defensynemu Milanowi? Moim zdaniem ładnie wychodził do piłek to na duży plus. Jednak popełnił JEDEN błąd kiedy chciał na pamięć zagrać do Alby a ten nie był na skrzydle tylko po prawej stronie Sancheza co przyniosło w efekcie stratę piłki... Tylko tyle.

Alexis to dobry zawodnik jednak Barça strasznie go ogranicza nie ma wolności na boisku jaką miał w Udinese. (Messi w Barcelonie, Ronaldo w Realu, Bale w Kogutach itp itd...) W swoim poprzednim klubie nie miał tyle zobowiązań taktycznych co w Barcelonie może go to wszystko przerasta... Jednak na takiego zawodnika jakim jest Alexis Sanchez pracuje sztab ludzi. On wie że potrafi tylko że nie może... On jest trochę jak silnik 2.2TiD montowany w Saabach 9-3 i 9-5 z 1998-2002 i Vectrach C. Jak chodzi to chodzi idealnie... Jednak raz się zapowietrzy to później wychodzi co wychodzi i się robią jaja nie chce odpalać, pulsacyjne przyśpieszanie itp.
Sanchez ma to samo raz mu nie wyszło i teraz się martwi na zapas co będzie z nim dalej. Czy będzie musiał odejść czy zagra w następnym meczu czy będzie w stanie wykorzystać kolejną 100%, zagrać otwierające podanie itp...

0

Głupie pytanie.... Skąd to możemy wiedzieć czy zdoła. Każdy kibic Barçy kliknie tak wejdzie tu jakiś jej "anty-fan" i wiadomo że kliknie nie... Ta strona naprawdę schodzi na psy coraz bardziej... To pod względem wolności słowa to poziomem zadawanych pytań w sondach... Mimo wszystko tak czy śmak jest najlepsza w całym necie... Prosił bym aby trzymała jakiś poziom a nie takie bzdurne rzeczy...

0

TR_FCB Jako kibic Barçy nie powinieneś rozmawiać o sędziach - Pep Guardiola. (może nie dokładnie tak to szło ale o to samo chodzi)

0

"...Ale jesteśmy FC Barceloną, musimy odrobić straty" - Definicja Mes Que Un Club.
W tym meczu na Camp Nou Pique powinien zagrać "klasyczną 9". :
VV
Alves, Masche, Puyol, Alba
Busi
Xavi, Fabs
Messi, Pique, Iniesta

0

Administrator pod tym postem robi sobie żywne jaja :D to znaczy moja wypowiedź w której piszę nie przychylne dla Neymara rzeczy: większy Celebrytów niż Matka Madzi z Sosnowca, rozpieszczony bachor i świecidełko został skasowany... (SAMA PRAWDA I TYLKO PRAWDA) Zostaje skasowany.

Natomiast wypowiedź zupełnie nie związana z Neymarem nadal widnieje...

PARADOKS!

0

Wolność słowa na tej stronie jest bardzo ograniczona... Wyrażasz swoje zdanie i Ci je zablokują. Nie potrzebne ACTA wystarczy wejsc na FCBARCA.COM...

-Oficjalny Polski Kibic Barçy Anek.

Dziękuję za miło spędzony czas na tym forum.

0

** wracając do mojej wypowiedzi lepiej te 50 baniek wyłożyć na Neuera niż Neymara

0

0

NIEEEEEEEEEEEEEE! On popełnia błędy takie jak Rep. Polski... (nikomu nie ujmując). Hummels moim zdaniem jedyną adekwatną opcją a cena prawie taka sama...

0

Casillas jest najlepszy na świecie, no ale bez przesady...

0

Neymar nie jest warty 20milionów Ojro. Dlaczego? Ponieważ nigdy nie grał w na "starym kontynencie". 50 baniek które miały by być przeznaczone na uzdolnionego Brazylijczyka lepiej kupić pożądanego obrońce i konkretną "9".
Teraz jest zima Bilbao będzie chciało cokolwiek dostać za Llorente. Hummels lub Subotic z BVB może jakimś cudem udało by się ich wyciągnąć.

JESTEM SZCZERYM PRZECIWNIKIEM TRANSFERU "CELEBRYTY" z Brazylii
(ale nie ujmujmy mu talent dzieciak ma)

0

Jego mottem życiowym musi być "Nigdy się nie poddam". Dla mnie jako dla chorego człowieka jest to po prostu wzór do naśladowania, FENOMEN!

0

Mam nadzieje że wróci do zdrowia. Myślę że pierwsze co zrobił chwycił za telefon i do Guardioli. "Przyjacielu pomocy!"

ZDROWIA TITO!

0

AdrianM11
To ciekawe rozwiązanie na przyszłą ławkę trenerską Barçy Iniesta, Xavi, Puyol. I Pep prezydentem ;p

0

AdrianM11 Czy ty czytałeś autobiografię Xaviego? nie sądzę sam w niej mówi że bardziej od niego na trenera nadaje się zawodnik z numerem 5 ponieważ tamten jest lepszym motywatorem niż Xavi.


Co do tematu Ciekawy wywiadzik. Miejmy nadzieje że buty na kołek zawiesi na Camp Nou.

0

Bardzo się cieszę ze zwycięstwa Realu nad Atletico. Teraz Barça ma komfort psychiczny drugie w tabeli Atletico odgonione na 6pkt. a wieczny rywal Real na 11. Super sytuacja w Lidze

0

MVP ♥ Trio sezonu 10/11 Może wreszcie się odrodzi :)

0

Wcale mu się nie dziwię... Ma dzień zabity papierkowymi sprawami a chcieli byście by łaził po szpitalach i nowo narodzone dzieci oglądał i może jeszcze do tego szukał w nich nowych gwiazd... Zresztą noworodkowi i matce potrzeba jest wiele spokoju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?