FCB-Anek
Dołączył/a: czerwiec 2011
Czestochowa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dudek89 widziałem na fb na fanpage Leo zdięcie jak jechał a3 :D wiem na 1000% że to a3 bo sam mam takie na podwórku :)
0
600złotych na paliwo ciekawe w jakiej cenie tam(w Hiszpani) benzyna i jakim autem jeździ czy jak wszyscy zawodnicy Barcy Q7 albo A3?
0
Ciekawe komu będzie kibicował swojej ojczyźnie czy kolegom z Barcelony.
0
Gaspar
Pytasz czemu ubrudził? Już Ci odpowiadam. Mianowicie chodzi mi o umowę z Unicefem mógł się tak umówić żeby płacić im bo przeciwko temu nic nie mam, ale żeby nie było tego napisu na koszulkach. O to mi chodziło pisząc "ubrudził". A to co ty napisałeś wszystko się zgadza. Tylko że nie zrozumiałeś mojego przesłania.
0
Ma racje. Ale pierwszym kto ubrudził koszulki FCBarcelony był Laporta. Tyko jest różnica pewna. Sandro dostaje pieniądze za napis na koszulce a Laporta musiał dokładać do tego interesu.
0
Za 16-20 lat będziemy widzieli newsa Messi JR debiutuje w pierwszej drużynie FCBarcelona :)
0
apropo transferów dla Duńczyków Euro się skończyło co byście powiedzieli o ich kapitanie Danielu Agger`ze z Liverpulu? Zagrał świetne mecze i w ataku też jest groźny :)
0
Ginal11 czytaj ze zrozumieniem on pracuje w Valencji...
0
kurcze oni mają Pelego xD z tych drużyn które awansowały najbardziej sie cieszę z awansu Deportivo.
0
Czelsi napisałem specjalnie. Gdzie ty widzisz podobieństwo Luiza do Puyola ja widzę tylko włosami. A tak to są całkowicie inni. Dawno nie widziałem żeby Puyol w głupi sposób podał lub stracił piłkę. Luizowi takie zagrania w PL się zdarzają raz na mecz minimum a Puyolowi raz na 2 sezony.
0
Bartek953 To że David Luiz ma loki jak Puyol nie znaczy że gra na tym samym poziomie. Czelsi właśnie przez niego tracili gole. Jak dla mnie to on nawet by się nie nadał do Reprezentacji Polski a ty mówisz że do Barcelony go. Nawet za darmo bym go nie chciał.
0
OBY... On już ma 27 lat więc nie wiem czy to się opłaci. Lepiej dołożyć trochę i kupić 21 letniego Garetha Balego. (OGLĄDAŁEM MECZE TOTENHAMU I WIEM JAK ON GRA) . Aleixis przed przyjściem do Barcelony grał podobnie a w Barcelonie gra w naszym stylu. To właśnie dzięki Alexisowi i jego umiejętnością gry z kontry Barca ma pewne argumenty i elementy którymi może zaskoczyć swego rywala :).
0
Geble mówisz że jesteśmy zaślepieni tak? Udowodnię Ci że jednak nie do końca... Strzały Andresa trochę nie celne, Gol Fabregasa, strzał Xaviego z za pola karnego trochę nie celny, strzał Jordiego także metr od bramki. Wszystko współgrało idealnie tylko tyle że znów u katalońskich zawodników brakowało skuteczności. Powiedz mi czemu on nie powie źle na swoich rodaków Portugalczyków? Czy choćby na Oezila czy Khedire nie zagrali Bóg wie jak dobrego meczu. Ja już Ci tłumacze dlaczego tego nie zrobi. Jest po prostu zazdrosny o Katalońskie perełki które w sumie chowały się pod jego okiem. Ale to już jest tylko moje zdanie :)
0
Tak.... Chyba Jose ma krótką pamięć i zapomniał co się stało 29.11.10r dzięki tym podaniom :(
0
No można by to przemyśleć ale mi się wydaje że Didier Drogba był by dużo lepszym posunięciem.
0
Mówicie że Xavi powinien się hamować. Ludzie Hiszpania to nie jest "po wojenna" Polska że każdy każdego "podpierdala". Wolność słowa podobno jest najważniejsza więc jeśli Xavi uważa że Cris nie zasługuje na złotą piłkę. To to jest tylko jego sprawa.
0
kra a ja Ci "muwię" że myślę - potrzebny Ci jest słownik ortograficzny lub powrót do podstawówki :)
0
Boju chcesz też ci wytrę smarki o pysk ciekawe jak byś się czuł.
0
No miejmy nadzieje że to prawda.
0
apropo transferów ja bym chciał tylko dwa na ten sezon. Jordi Alba i Gareth Bale. Oglądałem mecze Tottenchamu i widziałem że potrzebuje dużo miejsca na rozpędzenie się ale, spójrzcie tak Alexis też grał w klubie w którym raczej stosowano kontry niż atak pozycyjny a wpasował się w naszą Barcelone idealnie. Tylko tyle że skuteczność zawodziła;( I sądzę że Bale też by się w pasował w nasz zespół.
0
http://www.wiocha.pl/538070,Wielki_Real_Madryt_wielki_kapitan_druzyny
No to widać jaki jest wielki Iker Casillas jak do tej pory bardzo go szanowałem i lubiłem po obejrzeniu tego filmiku stracił to w moich oczach.
0
Nie wiem czemu ale z twarzy przypomina mi Cesca Fabregasa.
0
Chciał bym by wrócił do Barcy. Ale coś mi się zdaje że On obejmie LaRoje. Jak dla mnie mógł by obsiąść Rep. Polski zdziałać cuda i wygrać MŚ. Wtedy Polscy Kibice Barcy kochali by go jeszcze bardziej :)
0
Musieli by dać w rozliczeniu Wojtka i Van Persiego
0
Kolejny powód dlaczego Hiszpania nie obroni tytułu. (czego bardzo im życzę)
0
Lepiej Bale`a i Albe w tym roku tylko i Fontas`owi dawać w każdym meczu 45 minut chłopak się ogra, a od początku 2013 pełne 90 minut niech gra.
0
martinek07 czytaj ze zrozumieniem jest cała lista na jakich kanałach będzie.
Villaa zawsze mecze są w tv chyba że nie masz Cyfry no to lipa. Polecam Cyfre bo nie ma problemu z LaLiga i CDR.
Mam prośbę czy mógł by mi ktoś nagrać ten mecz i wstawić na Torrenta. Bo chciał bym obejrzeć cały a akurat idę na imprezę.
0
I tym właśnie udowadnia że jest dużo gorszy od Messiego.
0
Boskie są mam nadzieje że zagrają w nich w piątek :)
0
Tak.... Zapewne Pan Perez z Madrytu cieszył się bardzo z tego ile zaoszczędził :) Nie no jaja sobie robię.
Nawiasem mówiąc mamy 10 mln na transfery więcej :)