FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Norwegowie słabo, Austriacy słabo, Kacper z medalem. Super konkurs
1
Deschwanden z Nikaido na trzecim, Szwajcar to sensacja.
4
Jednak dał radę, sam nie wierzyłem że skoczy tyle
1
No, nie wiem czy to nie będzie złoto
0
Wow, będzie medal
0
Oj zaczęły lecieć bomby
0
@VegetaPolska przecież mu nie obniżą xD
2
@LAMC_10 imo mało prawdopodobne
0
No, Embacher może sporo namieszać mimo wszystko
1
@Sysia11 Bystoel to był jednostrzalowiec, coś jak Rok Benkovic na mistrzostwach świata w 2005
3
Szczerze myślę że Raimund weźmie złoto ale Kacper medal zdobędzie. Skakał tutaj do tej pory bardzo dobrze
2
Prevc jak na normalny obiekt i tak względnie skoczył ale no złota nie będzie. Zobaczymy czy Kacper zaatakuje
1
Embacher mógł lepiej zdecydowanie
0
No wydawało się że Tomasiak mógł lepiej a tak naprawdę ten skok był naprawdę dobry
1
Jak się nazywa ten komentator główny co komentuje? Sadzi takie babole że nie da się go słuchać
0
Deschwanden ulala!
0
@Stinger_ niby każdy oszukuje a jakoś z nimi tylko afera była także XD
No ale nie będziemy się przekrzykiwać.
0
@Stinger_ Lindvik po aferze sprzed roku to chyba nawet nie wiem czy nie gorzej niż Kraft.
1
@Sysia11 nie będę z tego powodu rozpaczał ;)
Embacher mi nie wadzi ale fajnie by było jakby wygrał Prevc/Lanisek albo ktoś z duetu Nikaido/Ryoyu
0
@Filipem on już został skazany na wodę sodową także bez znaczenia XD
0
@Criss18Barca życzę nawet złota ale myślę że tu nie są rady. Ja mam tylko jedno wymaganie. Proszę żeby nie wygrał Kraft albo Norwegowie
1
Coś mi się wydaje patrząc po treningach że Raimund będzie głównym faworytem do złota, Tomasiak ładnie skacze, może zaskoczyłby Pahlosari czego mu życzę z całego serca, a Domen? Cóż, wygląda na to że skocznie normalne to nigdy nie będzie jego działka nawet w takiej formie. Będzie musiał liczyć na skocznię dużą
0
@Emial22 Suarez bez dyskusji dla mnie mimo podziwu dla Ibry i jego ekwilibrystycznych goli
1
@kanver_ Fridrichem układali w klasie ale ja nie próbowałem tego.
@DragonxNF a dziękuję bardzo, ale i tak mi daleko do koleżków z klasy, oni układali po 15 sekund nawet
2
@DragonxNF przypominało mi się jak w gimnazjum miałem na to fazę, ale ja z czasem bez podjazdu. Rekord chyba coś koło 45 sekund LBLem.
0
@Criss18Barca no tam raczej będzie ciężko o złoto a nawet o medal
0
@FanBarcy22 czyli dobrze myślałem
3
@Encore to nie jest ten sam baran co nam komentował mecz z Olympiakosem i płakał cały czas że gwizdają pod Barcelonę?
1
@FcPortoFan1999 hah faktycznie, rozpędziłem się.
1
Vamos Radomiak! Oby zwycięstwo tak jak Barca wczoraj. Poza tym kibicujemy dziś Valencii