1

Norwegowie słabo, Austriacy słabo, Kacper z medalem. Super konkurs

1

Deschwanden z Nikaido na trzecim, Szwajcar to sensacja.

4

Jednak dał radę, sam nie wierzyłem że skoczy tyle

1

No, nie wiem czy to nie będzie złoto

0

Wow, będzie medal

0

Oj zaczęły lecieć bomby

0

@VegetaPolska przecież mu nie obniżą xD

2

@LAMC_10 imo mało prawdopodobne

0

No, Embacher może sporo namieszać mimo wszystko

1

@Sysia11 Bystoel to był jednostrzalowiec, coś jak Rok Benkovic na mistrzostwach świata w 2005

3

Szczerze myślę że Raimund weźmie złoto ale Kacper medal zdobędzie. Skakał tutaj do tej pory bardzo dobrze

2

Prevc jak na normalny obiekt i tak względnie skoczył ale no złota nie będzie. Zobaczymy czy Kacper zaatakuje

1

Embacher mógł lepiej zdecydowanie

0

No wydawało się że Tomasiak mógł lepiej a tak naprawdę ten skok był naprawdę dobry

1

Jak się nazywa ten komentator główny co komentuje? Sadzi takie babole że nie da się go słuchać

0

Deschwanden ulala!

0

@Stinger_ niby każdy oszukuje a jakoś z nimi tylko afera była także XD
No ale nie będziemy się przekrzykiwać.

0

@Stinger_ Lindvik po aferze sprzed roku to chyba nawet nie wiem czy nie gorzej niż Kraft.

1

@Sysia11 nie będę z tego powodu rozpaczał ;)
Embacher mi nie wadzi ale fajnie by było jakby wygrał Prevc/Lanisek albo ktoś z duetu Nikaido/Ryoyu

0

@Filipem on już został skazany na wodę sodową także bez znaczenia XD

0

@Criss18Barca życzę nawet złota ale myślę że tu nie są rady. Ja mam tylko jedno wymaganie. Proszę żeby nie wygrał Kraft albo Norwegowie

1

Coś mi się wydaje patrząc po treningach że Raimund będzie głównym faworytem do złota, Tomasiak ładnie skacze, może zaskoczyłby Pahlosari czego mu życzę z całego serca, a Domen? Cóż, wygląda na to że skocznie normalne to nigdy nie będzie jego działka nawet w takiej formie. Będzie musiał liczyć na skocznię dużą

0

@Emial22 Suarez bez dyskusji dla mnie mimo podziwu dla Ibry i jego ekwilibrystycznych goli

1

@kanver_ Fridrichem układali w klasie ale ja nie próbowałem tego.
@DragonxNF a dziękuję bardzo, ale i tak mi daleko do koleżków z klasy, oni układali po 15 sekund nawet

2

@DragonxNF przypominało mi się jak w gimnazjum miałem na to fazę, ale ja z czasem bez podjazdu. Rekord chyba coś koło 45 sekund LBLem.

0

@Criss18Barca no tam raczej będzie ciężko o złoto a nawet o medal

0

@FanBarcy22 czyli dobrze myślałem

3

@Encore to nie jest ten sam baran co nam komentował mecz z Olympiakosem i płakał cały czas że gwizdają pod Barcelonę?

1

@FcPortoFan1999 hah faktycznie, rozpędziłem się.

1

Vamos Radomiak! Oby zwycięstwo tak jak Barca wczoraj. Poza tym kibicujemy dziś Valencii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?