1

@D10SLEO młody facet a już udar, czasami to naprawdę nie znacie dnia ani godziny. Dobrze że już z nim w porządku

1

@MesQueUnClub_87 nie na śniadanie, i w zasadzie to chińszczyzna nie jest jakimś moim ulubionym wyborem

3

@Kgorecki2500 ale on jest bezcenny

4

@Fog_W_1899 ja pamiętam z jakiegoś strima jak oglądałem :D

9

Baran, ale nie dziwne jak był w bandzie Mourinho

6

Marzenie. Niestety tylko marzenie.

0

@Bobo25 no, to co mam ich teraz pochwalić? Że próbują ludzi w c**ja zrobić? To że tak jest w tej branży to jedno ale nie znaczy to że mam teraz nie krytykować ich za to

2

@Bobo25 to bardziej kwestia hipokryzji

1

@Ojciec5tkidzieci bo to fobia a że sami nie znają do końca znaczenia pojęcia a jest ono samo w sobie mocne to tak najłatwiej rzucić. Kolejne p****ane babsko

3

@Comentateiro no to jak wyjaśnić to co robi Czarzasty? Jak ma byc bez religii to przecież odnosi się to do wszystkiego

1

@DanielPlainview zapach gdy idzie deszcz tzn gdy wiadomo że będzie padać i zaczyna mocno wiać wiatr. Często ten zapach kojarzy mi się z działką u dziadków, bardzo mocno odczuwalny zawłaszcza nad tamtejszym stawem

0

@Pedri16Future przecież to Czarzasty, zero zdziwienia

8

@Ojciec5tkidzieci to nie powinien być idealny świat tylko rzeczywistość

1

Dla mnie ten gość jest niestrawny, nawet pomimo umiejętności nie chciałbym go tutaj

0

@Hosh tego nie wiadomo z posta, że to łączone. Reakcja reakcją, tak jak pisałem wcześniej, kibolstwo mnie brzydzi zarówno hiszpańskie jak i nasze

4

@Hosh nie żebym się czepiał, ale jakby to zrobili kibole Legii to pewnie by było po nich jechanie bez litości
P.S dla mnie kibolstwo to takie samo dno nieważne jakie kluby

8

@Karol145 pojechał ze względów religijnych, uspokój się

1

@buglikos przyszedł za późno i zasadniczo jest wspominany zdecydowanie za pozytywnie jak na to co tutaj zrobił indywidualnie i jak się to spinało bilansem transferowym. Niemniej ciężko go też nie lubić choćby za gola na Wembley ;)
P.S to jest case trochę jak Henry, jakby przyszedł wcześniej to byłoby jeszcze lepiej

1

No na razie to jest ultra padlina, jeszcze tamci już zaczęli grać na czas. Szykuje się świetny relaksujący meczyk

1

@Safrani w sumie ja też

1

@Safrani musicie dobrze sypnąć jak go chcecie dostać
P.S na tej pozycji macie Fornalczyka, jest sens wgl inwestować w tą flankę?

0

@Zieliniak może i dobry ale mam nadzieję że będzie kontynuował swoją pracę w Realu z obecnym skutkiem :D

0

Powiem wam że faktycznie, Real przegrywa przez sędziów. Niech tak będzie ale w takim razie proszę nie ruszać Xabiego Alonso. Co on ma w takiej sytuacji zrobić. Tak samo piłkarze. Apeluje do Pereza by nikomu z wyżej wymienionych korona z głowy nie spadła.

16

Ołłowski widzę głupszy niż ustawa przewiduje

1

Xabi quedate! Xabi quedate!

0

Brawo Radomiak, taki punkt na pewno smakuje po takiej słabej pierwszej połowie

0

@lithotripter może inna ale w 2008 był wjazd do Gruzji

1

@PatrychoO Aborcja - nie
Związki partnerskie - raczej nie
Eutanazja - nie
Kanapka Drwala - agno
Rodzynki - tak
Donald Tusk - nie
Karol Nawrocki - tak
Sfałszowane wybory - nie
Reparacje - tak
Niemcy - nie
Unia Europejska - kiedyś tak teraz raczej nie ale dam nie wiem
Ukraina -nie
Rosja - nie
Tenis - nie
F1 - nie
Walki na Orlenie - nie wiem o co chodzi
Harry Potter - nie
Ronald Araujo - nie
Frenkie de Jong - nie
Julian Alvarez - tak
Legia Warszawa - raczej tak
Real Madryt - nie
Moderacja - tak

1

@Kgorecki2500 matko ile można o tym klepać. Mam wrażenie że on już mówi o tym 5 raz

1

@AxelF świetny, w sumie szkoda że w 2002 odszedł przez Van Hasła bodaj
@Gall pozazdrościć, zawsze można sobie przypomniec w dowolnej chwili a może jeszcze nawet z polskim komentarzem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?