1

@pride1899 właśnie ja nie ironizowałem : D

1

@pride1899 brzmi jak zajebisty koncert

2

@Kamil01 komentarz Pełki to jest mistrzostwo przez wielkie M.

9

Każdy mecz reprezentacji przypomina mi tylko dlaczego tak nie trawię tych przerw na kadry.

0

@Kazragore raczej mało prawdopodobne. Mogę ze swojej strony powiedzieć że grając karierę Barcą w pierwszym sezonie 23/24 Ligę Mistrzów wygrał Red Bull Salzburg XDDD

0

@Colon odwrotnie, herbata spoko ale bez kawy nie ma życia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@APTAPT Według mnie Szczęsny nie zagrał aż tak źle, zawalił trzecią bramkę ale kilka razy uratował nas interwencjami. Lewandowski to nawet 0/10, nie dość że z gry zupełnie nic to jeszcze zmarnowany karny.

0

@leonek160 dobrze że oni wcale tego nie robią świętoszki

1

@Salchent ja myślę że powinni przede wszystkim pomyśleć nad obroną. Ogarnąć jakiegoś dobrego stopera czy dwóch o ile to wgl możliwe i wypieprzyć Araujo

2

Ronald Araujo, skarbnica mądrości i inteligencji w grze obronnej. Dani Olmo, kluczowy w grze, widoczny, perła w składzie Barcelony. Robert Lewandowski? Ruchliwość, pokazywanie się do zagrań. Mam nadzieję że to ich ostatni sezon w tym klubie.
Bardghji'ego zostawię bo jest młody ale strzały naprawdę tragiczne, ciężko o gorsze wykończenie jak to gdy stał praktycznie sam naprzeciw bramkarzowi.
Poza tym mam nadzieję że Flick w końcu zrozumie że w takim zestawie stoperów i w takiej formie, gra tak wysoko to jest samobójstwo, jak nawet taka Sevilla z dziadkiem Sanchezem czy Romero nas dziurawi jak chce.

0

@Wittgenstein tak, przezorny zawsze ubezpieczony

0

@Czyhrynski u mnie wygląda to tak:
- jeden ziomek to znam go od zerówki czyli jakieś 18 lat ale kontakt teraz jest słabszy, niemniej jakiś jest
-Drugi ziomek którego znam lat 14, mój praktycznie brat w zasadzie, kontakt bardzo dobry
-dwoch kumpli których znam mniej więcej 10-11 lat i tu także kontakt bardzo dobry do tej pory
-Pozostali znajomi to już krótsze staże ale też sobie ich cenię gdyż sam jakoś wiele znajomości nie utrzymuję ;)

0

@Pedri16Future oby nie wygrali

1

@Encore szkoda że nie wygrają, nie zdarzy im się raczej druga taka okazja

0

@VegetaPolska tak jak 3 lata temu XD

2

Sasak tragedia.

0

Dobrze że nie poszedłem na mecz Radomiaka. Taki gniot że przed laptopem ciężko było to oglądać a co dopiero za to płacić.

5

Kto to widział że w półfinale MŚ w siatkówce będą Czechy i Bułgaria XD
Jak się uda Włochy pokonać to chyba pewne złoto, przynajmniej nie chce mi się wierzyć że mielibyśmy z którąkolwiek kadrą przegrać.
Swoją drogą tak słabych potentatów to chyba nigdy nie było jak w tej edycji.

0

@RoberDzik ciężko wybrać bo jest PSG, Espanyol, Getafe, ale no ostatnio to Inter u mnie ,, zyskał " w tym aspekcie i to chyba ich bym wybrał na drugie miejsce

0

@Michael24 ja mam w domu, w sumie fajna rzecz ale żeby to miał być jakiś straszny gamechanger? Nie powiedziałbym. Chociaż wiadomo że fajnie mieć podświetlenie LED

1

@Antimadridista_WR wal się koczkodanie xD

1

@marcin62 ja nie jestem żadnym przykładem ale amatorsko dla zabawy lubię pobronic i karne strzelane w taki sposób jak Robert robi to jest udręka dla GK. Oczywiście jeśli są dobrze wykonane.

1

@Croocers sam mam prawicowe poglądy ale nie powinno być tak łatwego dostępu do broni. Nawet mając samemu pistolet to i tak w każdej chwili jakiś przygłup mógłby Cię zabić co w Stanach widać co chwilę

0

@Jakchcesz a ktoś pisał niżej że to drugi Dziki Trener jak nagrał materiał o dronach XD

1

@gumaz kręciłem się w kołysce

0

@osa91 no to jest pajacem najwyraźniej jak go to bawi, ja pierwsze słyszę o tych sprawach tak szczerze. Musiałem poszukać kim ten mąż Pelosi był. Po prostu chodzi mi o to że ludziom odkręciła się korba jak celebrują czyjąś śmierć. To że nie przepadam np za lewicą nie znaczy że życzę im śmierci no bądźmy ludźmi i miejmy rozum

0

@Szmulek domyślam się że zdajesz sobie z tego sprawę że zło nie jest tylko nie wiem w Rosji czy Strefie Gazy prawda? Nigdy tak niestety nie będzie że wszyscy będą się kochać i współpracować ze sobą. W Ameryce Północnej strzelają do siebie jak do kaczek, w Południowej handlują narkotykami i gangi ubijają siebie nawzajem, wojna na Ukrainie, ludobójstwo w Palestynie, bieda w wielu rejonach świata. Wybacz ale nie widzę tu nawet cienia szansy na taki idealny świat. To mrzonka.

0

@osa91 nawet nie musiałem daleko szukać ale choćby na FB czy Instagramie można znaleźć komentarze że ich takie morderstwo cieszy. To trzeba mieć najebane we łbie by się cieszyć że ktoś kogoś zabił. To że ma się inne poglądy czy powiedzmy kogoś nie lubi nie znaczy że można mu życzyć śmierci

1

@fart w 2014 też tak mówili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?