0

@PeRRy no okej ale naprawdę groźby śmierci to gruuuba przesada

9

Główny aktor ,,Domu dobrego" Tomasz Schuchardt po emisji filmu dostał masę gróźb, przerysowani mu auto i grożono śmiercią. Ja naprawdę nie wiem jakim trzeba być debilem by coś takiego zrobić. Nie odróżnić filmu od rzeczywistości, makabra. Aż się przypomina jak Dariusz Kowalski poszedł do kościoła a ludzie w środku go pytali ,,panie Tracz, a co pan tu robi?" XD

1

@ranger3120 dokładnie, znam osobę która w wypadkach dużego stresu i napięcia dostaje biegunki i to się dzieje regularnie

2

@ranger3120 sam mam znajomego który studiował biotechnologię i pisał pracę na temat chorób psychicznych. W związku z tym przeszukiwał artykuły na te tematy w tym również te po angielsku i co prawda nie jest to w 100% potwierdzone ale często niektóre dolegliwości psychiczne łączą się z konkretnymi przypadłościami jelitowymi np depresja czy stany lękowe z jelitem drażliwym, co w sumie może być prawda bo sam w rodzinie mam dwie osoby które mają takowe przypadłości i problemy z jelitami. Dlatego ja bym się tak nie wyśmiewał i nie udawał że pozjadałem wszystkie rozumy bo tak jak napisał kolega wyżej ludzki organizm a tym bardziej ludzka psychika jest czymś czego nie poznaliśmy w 100%.

1

@turhiay pewnie jeszcze z Polski B z jakiejś zabitej dechami wiochy ;D

7

Miło go wspominam z okresu wypożyczenia ale nie wiem czy z jego absolutnym brakiem umiejętności bronienia byłby w stanie nam w czymkolwiek pomóc

4

@Eklerek jak my sami nie zadbamy o swoją politykę historyczną to nikt tego za nas nie zrobi.

5

@kosiarz92 zagotowały się dwie szare komórki u kolegi XD

0

@fenix1983 bardzo ciężko ocenić, ja kupiłem po przecenie na steamie za 220 coś złotych i powiem tak. Bardzo ostro ją oceniają głównie przez interfejs ale szczerze nie jest on aż taki tragiczny. Dość szybko połapałem się gdzie co jest, ale nadal czegoś mi tutaj brakuje. Błędy się zdarzają, potrafi nie pokazywać imienia i nazwiska zawodnika w menu meczowym albo nie odczytywać go w taktyce np. Muli strasznie menu, UI jest mimo wszystko mniej czytelny niż w poprzednich częściach, a sam silnik owszem jest ciekawy ale niektóre animacje nadal zostawiają niesmak, np potrafi na multi się zaciąć mecz i trzeba natychmiastowy wynik klikać, potrafi mocno zalagować, na singlu chodzi to trochę lepiej ale nadal potrafi się przyciąć, nie mówiąc o przenikaniu piłki przez bramkarza. Czegoś mi brakuje w tej części tak po prostu. Ja bym jednak poczekał na większe przeceny bo widząc recenzje pewnie takowe wpadną w swoim czasie i na razie zmodowac FM 24 z bazą danych na ten sezon bo widziałem że takowe mody są.

0

@SelloutCrowd czy ja wiem, na pewno zdarzały się już takie przedsmaki klęsk jak z Bilbao np ale gdyby nie dołek w kwietniu to byśmy mogli powtórzyć tryplet. To nie było takie nierealne

0

@SelloutCrowd tak na dobrą sprawę tylko trzeci był słabszy, w drugim sezonie nadal było bardzo dobrze

1

@MOLESTA połowa z tych nagród to jakiś absurd XD
Dobra, widzę że to Marca, AS i RMTV. To tak jakby w śmietniku grzebać.

0

@partymaker a twórcy nie informowali że na premierę nie będzie żadnych patchy? Jedynie może później ale na sam dzień premiery podobno ma nie być

11

@Arkon co by nie mówił to jednak granice terytorialne II RP a III RP to spora różnica

0

@D10SLEO mam nadzieję bo wziąłem tą Barcelonę na start i na dzień dobry dostałem 5-3 od Villa Realu, 2-1 od Girony i wygrałem po męczarniach 2-1 z Getafe

0

@D10SLEO Ja się spodziewałem że nie będę w stanie nic znaleźć a na dobrą sprawę jest całkiem fajnie. Jest może mało kolorowy że tak to ujmę, np jak się robi transfery to wszystko takie pociągnięte jedna czcionką bez wyraźnych kolorów albo coś. Swoją drogą ciężko się broni w tej grze, ustawiałem różne taktyki a boczni obrońcy w każdym meczu byli robieni bez mydła.

1

La Ramblo, pytanie do tych co grywają w FMa. Czy ktoś zdecydował się na najnowszą edycję gry, a jak tak to jak wrażenia? Ja się polasiłem jak nigdy na steamie, wgrałem loga i wszystko i na razie jestem zadowolony, mimo tego że na interfejs słyszałem dużo narzekania to w zasadzie nie miałem problemów by się tam odnaleźć. Silnik gry fajnie wygląda chociaż to też kwestia przyzwyczajenia bo jednak na tych starych wersjach grałem sporo ale myślę że idziemy w dobrym kierunku.

15

@Kgorecki2500 wszystko co związane z Galą powinno być banowanie bo takiego debila to szkoda tutaj wstawiać i forum zaśmiecać

24

@Ojciec5tkidzieci ale ta woda czysta, jak na Lazurowym Wybrzeżu

0

No cóż, raz na jakiś czas Lech musi się ostro sfrajerzyc

0

@michaleu nie każdy musi im kibicować ;)
Ja np wolałbym City albo Arsenal z tytułem

0

@Dosq to jak nie mógł to w takim razie to jest idiotyczne

1

@Antimadridista_WR nie mam tyle pieniędzy

2

@Antimadridista_WR po prostu zrozum że jesteś już starym pierdziochem i śmiejesz się na kabaretach

1

@betonito on nie skończył reprezentacyjnej?

1

@Stagiryta A A A A A nie ma za co

1

@Stagiryta



Może to w jakiejś części Cię zadowoli :)

0

@reakwon to jak karają a jak powinno się karać to dwie różne rzeczy

5

@Roobo śmierć to za lekka kara, dla takich ,,ludzi"to powinny być tortury

1

@pride1899 właśnie ja nie ironizowałem : D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?