1

@clyde kiedyś pamiętam jeszcze za końcówki rządu PiS, że najczęściej właśnie lewica głosowała z PiSem a Konfederacja najrzadziej ale no Pisfederacja tak xD

5

@clyde tyle razy to było mówione także marny twój trud

0

@MesQueUnClub96 jakby to tak działało to o większości polityków można powiedzieć że są zajebisci XD

0

@NeroTFP1 hahah Pogoń ma pojęcie o wygrywaniu jak świnia na gwiazdach

0

@Pawlak1992 KFC
Obie ale może kurczak
Playstation
Szachy
Wino
Filmy raczej ale w zasadzie oba nie jaraja
Książki
Obojętne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michal26 jakieś źródło? Pamiętam jak niby Amerykanie mieli odtajnic dokumenty ze uciekł do Argentyny ale nie wiem czy jest sens na to patrzeć

2

@SkN madryciarz, czego oczekiwać

1

@Ilka porażka Barcelony z Wisłą Kraków w 2008 roku. Od tego się zaczęło a dalej przez pojedyncze mecze w tvp z tamtego sezonu zostałem po dziś dzień i oby tak na wieki

0

Brawo Słoweńcy, Domen chapeau bas

2

@Farsyfan33 za sam nick powinienes poleciec xD

0

@Encore Neymara to juz pominę, poza boiskiem może jest i fajny, szkoda że na boisku juz nie

0

@Encore Neymar i Bruno zwłaszcza to super klasa XD

4

@Ojciec5tkidzieci gdzieś nawet widziałem ze na cmentarzu ktoś sobie osiem gwiazdek wyrył na nagrobku XDD
Rozumiem ze mamy inne poglądy ale imo cmentarz to za poważne miejsce na takie infantylne i prostackie ekscesy

1

@tomek8756 tak.

4

@prokofiew jak to Zandberg wywodzi się z Konfederacji? Ja nie znam jego życiorysu co prawda ale sprawdziłem na szybko jego działalność polityczną i on zawsze był związany z ruchami lewicowymi jak Razem, Nowa Lewica czy Zieloni. Jestem praktycznie pewny że nawet blisko nie był czegokolwiek związanego z polską prawicą.

5

@prokofiew Zandberg i konfederackie zapędy? Co masz na myśli

1

@jacobFCB wracają z wycieczki nocnej
Aj drugie miejsce xD

1

@RosjaninBut kto by się spodziewał XD

0

@Szreko to wtedy może bym spróbował ale no nie potrafię im kibicować

6

@Volk nigdy nie będę za Realem z kimkolwiek by oni nie grali

1

@Czerwo64 ojej.

40

To przykre zdarzenie pokazało jak wielu ludziom brakuje piątej klepki. Jak można pisać takie paskudne i deprecjonujące komentarze i to w takim momencie na świeżo. Obrzydliwe jednostki, każdy z osobna powinien permanentnego bana dostać.

0

@mekston faktycznie, w sumie bardzo dobrze, ciekawe czy na normalnej kantowali

0

@mekston szkoda ze Ryoyu bez złota ale fajnie że Prevc wygrał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Brawo Domen, nie wierzyłem że odbije atak Lindvika ale no niesamowita próba

1

@FCB24 jak na moje a oglądałem kilka razy tą akcję aby się upewnić, fantastyczna interwencja, Ter Stegen czy Pena tego by nie obronili wg mnie

5

@FCB24 nie, zapomniałeś o pierwszym uderzeniu Pavlidisa, niewielu bramkarzy by to obroniło

0

@Encore jakby tak było to Real miałby może z połowę tytułów mniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?