FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde kiedyś pamiętam jeszcze za końcówki rządu PiS, że najczęściej właśnie lewica głosowała z PiSem a Konfederacja najrzadziej ale no Pisfederacja tak xD
5
@clyde tyle razy to było mówione także marny twój trud
0
@MesQueUnClub96 jakby to tak działało to o większości polityków można powiedzieć że są zajebisci XD
0
@NeroTFP1 hahah Pogoń ma pojęcie o wygrywaniu jak świnia na gwiazdach
0
@Pawlak1992 KFC
Obie ale może kurczak
Playstation
Szachy
Wino
Filmy raczej ale w zasadzie oba nie jaraja
Książki
Obojętne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michal26 jakieś źródło? Pamiętam jak niby Amerykanie mieli odtajnic dokumenty ze uciekł do Argentyny ale nie wiem czy jest sens na to patrzeć
2
@SkN madryciarz, czego oczekiwać
1
@Ilka porażka Barcelony z Wisłą Kraków w 2008 roku. Od tego się zaczęło a dalej przez pojedyncze mecze w tvp z tamtego sezonu zostałem po dziś dzień i oby tak na wieki
0
Brawo Słoweńcy, Domen chapeau bas
2
@Farsyfan33 za sam nick powinienes poleciec xD
0
@Encore Neymara to juz pominę, poza boiskiem może jest i fajny, szkoda że na boisku juz nie
0
@Encore Neymar i Bruno zwłaszcza to super klasa XD
4
@Ojciec5tkidzieci gdzieś nawet widziałem ze na cmentarzu ktoś sobie osiem gwiazdek wyrył na nagrobku XDD
Rozumiem ze mamy inne poglądy ale imo cmentarz to za poważne miejsce na takie infantylne i prostackie ekscesy
1
@tomek8756 tak.
4
@prokofiew jak to Zandberg wywodzi się z Konfederacji? Ja nie znam jego życiorysu co prawda ale sprawdziłem na szybko jego działalność polityczną i on zawsze był związany z ruchami lewicowymi jak Razem, Nowa Lewica czy Zieloni. Jestem praktycznie pewny że nawet blisko nie był czegokolwiek związanego z polską prawicą.
5
@prokofiew Zandberg i konfederackie zapędy? Co masz na myśli
1
@jacobFCB wracają z wycieczki nocnej
Aj drugie miejsce xD
1
@RosjaninBut kto by się spodziewał XD
0
@Szreko to wtedy może bym spróbował ale no nie potrafię im kibicować
6
@Volk nigdy nie będę za Realem z kimkolwiek by oni nie grali
1
@Czerwo64 ojej.
40
To przykre zdarzenie pokazało jak wielu ludziom brakuje piątej klepki. Jak można pisać takie paskudne i deprecjonujące komentarze i to w takim momencie na świeżo. Obrzydliwe jednostki, każdy z osobna powinien permanentnego bana dostać.
0
@mekston faktycznie, w sumie bardzo dobrze, ciekawe czy na normalnej kantowali
0
@mekston szkoda ze Ryoyu bez złota ale fajnie że Prevc wygrał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Brawo Domen, nie wierzyłem że odbije atak Lindvika ale no niesamowita próba
1
@FCB24 jak na moje a oglądałem kilka razy tą akcję aby się upewnić, fantastyczna interwencja, Ter Stegen czy Pena tego by nie obronili wg mnie
5
@FCB24 nie, zapomniałeś o pierwszym uderzeniu Pavlidisa, niewielu bramkarzy by to obroniło
0
@Encore jakby tak było to Real miałby może z połowę tytułów mniej