FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@batoon Cubarsi jedzie w podstawie cały czas i to więcej niż ten sezon, także jak tamten pogra tyle to pogadamy. Casado tez gra w podstawie, bez porównania więcej niż Asencio @Objectivo
0
@gaucho104 ,,Asenscio na razie błędów nie popełnia..."
P.S nie uważam że jest plackiem ale mimo wszystko nie jest tez az tak dobry jak próbują go tu kreować
0
@SelloutCrowd zdrowy Rodri
0
@gaucho104 nie no, wczoraj nawet bramka Hallanda to jest jego złe ustawienie podczas podania Grealisha do Gvardiola, w innych meczach (może mecz pucharowy z Celtą) też przy bramce którejś dał dupy bo nawet znajomy madridista o tym mi mówił także to nie tak ze nie popełnia błędów
0
@Luciano99 21 goli więcej ale Suarez zagrał od niego prawie 50 spotkań mniej, na moje to bardzo porównywalne statystyki.
1
@szymonekk strasznie to drażni, później wychodzą jaskiniowcy i będą srać na Guardiolę że odpadał a co miał więcej zrobić? Sam przecież nie będzie wykańczać akcji. Każdy dwumecz City z Realem odkąd jest Guardiola to powinna być wygrana obywateli począwszy od 19/20 (tu akurat wygrana) do 23/24. Teraz są gorsi i zasłużenie odpadną chyba że zdarzy się cud
3
@A4ron przegapiony moment chyba na zmianę składu, jednak jakby nie patrzeć wiekowy i syty jest trzon zespołu. Wczoraj nie zasłużyli na nic ale wkurza to że w zasadzie w każdym dwumeczu z nimi byli znacznie lepszą drużyną a i tak praktycznie zawsze odpadali, to tutaj oczywiście musi być sprawiedliwie i lepszy wygrywa XD
5
Komentarz usunięty
2
@VegetaPolska można, nas wyzywają od oszustów chociaż nikt nic w sprawie Negreiry nie udowodnił :D
1
@Antimadridista_WR najmniej istotny temat w dyskusji ale od czółka proszę się odwalić bo to może być fajna forma spędzenia czasu @MesQueUnClub_87
0
@MesQueUnClub_87 obrzydliwi ludzie, obrzydliwy klub, po prostu La Liga
1
@MesQueUnClub_87 normalnie też bym był zdziwiony ale to jest Hiszpania i niektórym klubom niestety wolno więcej
68
Gardzę tym klubem. Największe ścierwa w galaktyce
13
Nie ma co się dziwic zachowaniu Bellinghama, to nie pierwszy raz kiedy pokazuje chamstwo, przypominam mecz Anglii ze Słowacją z Euro, zresztą on w meczach gdzie Realowi nie idzie bardzo często pokazuje swoje prawdziwe oblicze pospolitego chama. Najważniejsze że stracili punkty i oby jutro Barca odrobiła.
1
@MateS potencjałem to tak jak mówisz ale liczbami dałbym Suareza za Messim
0
@lukkobe wierzyłem, trochę jednak ludzi tam zajrzało i opisało ten ośrodek zamknięty
1
@lukkobe po co tam wchodzić i jakieś gówno czytać, bezsens. Wiadomo że mądrzy tam nie siedzą, chyba że mądrzy inaczej
1
Strasznie zniechęcają do tej dyscypliny sędziowie, jak można puszczać zawodników z lufą w plecy i nie podnieść rozbiegu jak nikt nie dolatuje prawie do punktu K, to jakieś nieporozumienie
1
@Rewolucja123 czyżby kwestia Niko z początku GTA IV?
0
@Rewolucja123 to chyba Asier Del Horno
0
@LukaszFan pardon, ten był ewidentny, miałem na myśli tego z Yamalem
@GeraltzKatalonii z tej powtórki faktycznie, ja bazowałem na tym co widziałem w TV
1
@GeraltzKatalonii na moje to raczej nie karny, chociaż na dobrą sprawę to ja mam wątpliwości do każdej jedenastki z dzisiaj także
0
@tbas według uśrednionych może tak było ale ja fanem nie jestem tych przeliczników. Wolałem skoki w starej formie.
0
Lanisek chyba znokautował wszystkich, ani Hayboeck, ani Ortner nie byli w stanie skoczyć w pobliżu, fenomenalny skok Słoweńcami, oby wygrał
4
@Ptasior my albo przegrywamy/remisujemy wygrane mecze (Atletico, Celta, Betis) albo nam sędziowie dokręcają śrubkę. Zabójcze połączenie
0
@MysticCat hahah Lublin fenomenalnie wygląda
1
@norbi77 wiem, ironicznie napisałem, też nie rozumiem jak w erze varu może być tyle błędów, przed tym rozumiałem że mogą się zdarzać takie sytuacje ale teraz i to w takich ilościach i wiecznie na niekorzyść? Nie ma szans
0
@norbi77 hahah rozbawiles bardziej niż kolega niżej komentarzem z burdelasem
To Hiszpania, wiemy jak jest
0
@Pedri16Future z Atletico chyba była kontrowersja z ręką Simeone
1
@KamQiX szkoda że taki pech ciągle nas prześladuje, no nic, to przecież uczciwa rywalizacja nieprawdaż :D