0

@batoon Cubarsi jedzie w podstawie cały czas i to więcej niż ten sezon, także jak tamten pogra tyle to pogadamy. Casado tez gra w podstawie, bez porównania więcej niż Asencio @Objectivo

0

@gaucho104 ,,Asenscio na razie błędów nie popełnia..."
P.S nie uważam że jest plackiem ale mimo wszystko nie jest tez az tak dobry jak próbują go tu kreować

0

@SelloutCrowd zdrowy Rodri

0

@gaucho104 nie no, wczoraj nawet bramka Hallanda to jest jego złe ustawienie podczas podania Grealisha do Gvardiola, w innych meczach (może mecz pucharowy z Celtą) też przy bramce którejś dał dupy bo nawet znajomy madridista o tym mi mówił także to nie tak ze nie popełnia błędów

0

@Luciano99 21 goli więcej ale Suarez zagrał od niego prawie 50 spotkań mniej, na moje to bardzo porównywalne statystyki.

1

@szymonekk strasznie to drażni, później wychodzą jaskiniowcy i będą srać na Guardiolę że odpadał a co miał więcej zrobić? Sam przecież nie będzie wykańczać akcji. Każdy dwumecz City z Realem odkąd jest Guardiola to powinna być wygrana obywateli począwszy od 19/20 (tu akurat wygrana) do 23/24. Teraz są gorsi i zasłużenie odpadną chyba że zdarzy się cud

3

@A4ron przegapiony moment chyba na zmianę składu, jednak jakby nie patrzeć wiekowy i syty jest trzon zespołu. Wczoraj nie zasłużyli na nic ale wkurza to że w zasadzie w każdym dwumeczu z nimi byli znacznie lepszą drużyną a i tak praktycznie zawsze odpadali, to tutaj oczywiście musi być sprawiedliwie i lepszy wygrywa XD

5

Komentarz usunięty

2

@VegetaPolska można, nas wyzywają od oszustów chociaż nikt nic w sprawie Negreiry nie udowodnił :D

1

@Antimadridista_WR najmniej istotny temat w dyskusji ale od czółka proszę się odwalić bo to może być fajna forma spędzenia czasu @MesQueUnClub_87

0

@MesQueUnClub_87 obrzydliwi ludzie, obrzydliwy klub, po prostu La Liga

1

@MesQueUnClub_87 normalnie też bym był zdziwiony ale to jest Hiszpania i niektórym klubom niestety wolno więcej

68

Gardzę tym klubem. Największe ścierwa w galaktyce

13

Nie ma co się dziwic zachowaniu Bellinghama, to nie pierwszy raz kiedy pokazuje chamstwo, przypominam mecz Anglii ze Słowacją z Euro, zresztą on w meczach gdzie Realowi nie idzie bardzo często pokazuje swoje prawdziwe oblicze pospolitego chama. Najważniejsze że stracili punkty i oby jutro Barca odrobiła.

1

@MateS potencjałem to tak jak mówisz ale liczbami dałbym Suareza za Messim

0

@lukkobe wierzyłem, trochę jednak ludzi tam zajrzało i opisało ten ośrodek zamknięty

1

@lukkobe po co tam wchodzić i jakieś gówno czytać, bezsens. Wiadomo że mądrzy tam nie siedzą, chyba że mądrzy inaczej

1

Strasznie zniechęcają do tej dyscypliny sędziowie, jak można puszczać zawodników z lufą w plecy i nie podnieść rozbiegu jak nikt nie dolatuje prawie do punktu K, to jakieś nieporozumienie

1

@Rewolucja123 czyżby kwestia Niko z początku GTA IV?

0

@Rewolucja123 to chyba Asier Del Horno

0

@LukaszFan pardon, ten był ewidentny, miałem na myśli tego z Yamalem
@GeraltzKatalonii z tej powtórki faktycznie, ja bazowałem na tym co widziałem w TV

1

@GeraltzKatalonii na moje to raczej nie karny, chociaż na dobrą sprawę to ja mam wątpliwości do każdej jedenastki z dzisiaj także

0

@tbas według uśrednionych może tak było ale ja fanem nie jestem tych przeliczników. Wolałem skoki w starej formie.

0

Lanisek chyba znokautował wszystkich, ani Hayboeck, ani Ortner nie byli w stanie skoczyć w pobliżu, fenomenalny skok Słoweńcami, oby wygrał

4

@Ptasior my albo przegrywamy/remisujemy wygrane mecze (Atletico, Celta, Betis) albo nam sędziowie dokręcają śrubkę. Zabójcze połączenie

0

@MysticCat hahah Lublin fenomenalnie wygląda

1

@norbi77 wiem, ironicznie napisałem, też nie rozumiem jak w erze varu może być tyle błędów, przed tym rozumiałem że mogą się zdarzać takie sytuacje ale teraz i to w takich ilościach i wiecznie na niekorzyść? Nie ma szans

0

@norbi77 hahah rozbawiles bardziej niż kolega niżej komentarzem z burdelasem
To Hiszpania, wiemy jak jest

0

@Pedri16Future z Atletico chyba była kontrowersja z ręką Simeone

1

@KamQiX szkoda że taki pech ciągle nas prześladuje, no nic, to przecież uczciwa rywalizacja nieprawdaż :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?