0

@Robsonrmcf przypadkiem Pique nie dostał od was zapalniczką kiedyś?

3

@Sulimo rzadko to mówię ale niech chociaż Lech ogra Koronę bo derby Madrytu to pewnie sie skończy standardowo jak wszystkie mecze realu

5

Zajebisty weekend piłkarsko nie ma co, aż się odechciało wszystkiego

1

@Kapitan hawk niech się cieszą że tylko jeden taki, my tak mamy z każdym,,arbitrem" w Hiszpanii

0

@Seledynowy to że Pena się nie nadaje to wie każdy kto oglądał spotkania w zeszłym sezonie jak Ter Stegen miał kontuzję, dziś akurat nie mógł myślę nic więcej zrobić ale oczywiście brakuje mu pewności a to się odbija na linii defensywy. Cubarsi zagrał też słabo i pokazał że do roli lidera defensywy jeszcze trochę mu brakuje, a przez to ze i on nie dał rady to cała reszta linii też zagrała bardzo źle. Możliwe że z Inigo, Dominguez wyglądałby lepiej chociaż tak jak mówiłem, on i Martin nie nadają się na poziom Barcelony i nie sądzę by w najbliższym czasie coś się miało w tym temacie zmienić.

0

@sevs dokładnie o to mi chodziło, zbyt drastyczne zmiany i zaburzenie szkieletu drużyny poprzez nawpychanie Victora, Domingueza czy Martina + mecz wyjazdowy z ekipą może nie jakaś dobrą ale na pewno zawziętą. Bardzo głupia decyzja zwłaszcza ze potem ratowaliśmy się przecież tymi którzy mieli odpoczywać więc w sumie same wady. Powiem jeszcze że tak jak Dominguez dzisiaj był bardzo słaby to ten Martin juz od samego początku mi się nie podoba i dziwi mnie to że dostaje więcej szans jak Fort, nie widzę Gerarda na dłuższą metę w Barcy, Domingueza raczej też nie ale jemu może bym kiedyś dał więcej szans

3

Za dużo zmian dał Hansi + widać że nie każdy młody zawodnik to będzie wymiatacz (Martin i Dominguez dzisiaj lipa zupełna), Osasuna zasłużenie wygrała tylko czy chociaż raz może być bez kontrowersji tylko ktoś nas musi przekręcać? Nie powinno być drugiej bramki dla gospodarzy, przecież to ewidentny faul był chociaż w sumie czego ja oczekuje od ligi która nawet nie stara się udawać kto może więcej

3

@DonCarletto bo nie będzie jedynym polskim bramkarzem w klubie z taką reputacją, druga sprawa ze Dudek juz wiele razy popisywał się głupotą i głupimi oskarżeniami w stronę Barcelony jak wtedy gdy w klasyku co Kessie strzelił na 1-2 wstawiał na instagrama sytuacje ze spalonym przy bramce Realu i wstawił emotka z workiem pieniędzy XD
Zwykły pajac

27

@Pawel13sz jakby nie czerwo to mecz inaczej by wyglądał

1

Wszystko pięknie ale ta wiadomość z Ter Stegenem zupełnie mnie załamała, będziemy prawdopodobnie cały sezon męczyć się z parodią bramkarza

19

Rządowym wolno więcej niestety, sędzia nie słyszy co do niego mówi piłkarz stojący parę metrów od niego ale widzi jak Lewandowski przy szatni dotyka się po nosie, a jak wiemy karę dostanie tylko ten ostatni. Ta liga to jakieś nieporozumienie

1

Może i faktycznie jest tak w przepisach że ten karny z wczoraj się obroni ale jak obejrzałem tą sytuacje to wygląda jak jakiś absurd, w życiu bym nie powiedział że to jest jedenastka tylko faul przed polem

0

Idealny przykład dla tych co chcą na fali słabej formy Ter Stegena postawić ponownie na Peñe

0

@FcPortoFan1999 jestem z Radomia XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 Leonardo a nie Luis, Luis był w Cracovii

1

Ależ poprawił mi humor Radomiak po tej padace Barcelony z wczoraj, Rocha goat i to jeszcze ze scyzorami

3

@norbi77 w sumie nie przypominam sobie obecnie drugiego takiego bramkarza który tak często zupełnie nie reaguje na strzał tylko się gapi

0

@Coutinho007 no to trzeba sobie zadać pytanie, nonszalancja, wywalone ma czy po prostu zwykła głupota

2

@Rust_Cohle żeby jeszcze zrobił to raz ale on później tez zanotował kolejne takie bezsensowne zagranie

0

@misterio oczywiście że są przesadzone reakcje w stosunku do Niemca (wyzywanie i brak szacunku w niektórych komentarzach), ale nie można tego zrzucać na to że ,, źli ludzie hejtują" a Marc jest bez skazy bo jakby nie spojrzeć, Ter Stegen wczoraj po prostu zap****lił nam mecz po całości i niestety jakby się tak przyjrzeć w trochę większej skali to takie głupie błędy zdarzają mu się zbyt często. Przydałby mu się konkurent no ale nie traktujemy Peni jako konkurencji prawda?
P.S z De Jongiem będzie tak ze nas przetrzyma do końca kontraktu i pójdzie pewnie za friko, ciekawe czy Araujo nie wymyśli tego samego

0

@kamiVeB Boże ale straszny komentarz, zero emocji totalna wyjebka

5

@Sulimo do dupy sytuacja, pamiętam doskonale jak Pena ,, bronił " ostatnim razem jak Marc miał kontuzję i wolałbym by się to nie powtórzyło już nigdy

6

@FCBparasiempre Messi przetrwał tyle takich ostrych starć że to az niepojęte że nigdy nie skończył z jakąś makabryczną kontuzją. Niemniej i tak nie brakuje idiotów którzy napiszą że delikatnie się z nim obrońcy obchodzili XD

0

@Magicc89PL zdaje sobie z tego sprawę, po prostu dałem opinie ogólnie jako o firmie

3

I tak leci czas w słonecznej Barcelonie, na moje to mogliby zmienić producenta bo Nike ostatnimi czasy robi szmelc w sumie, dla mnie taki Adidas czy Puma robią lepszą robotę

10

@Rupert_Haubica nie musi przechodzić bo gra w Arabii

0

@MesQueUnClub_87 no całokształtem to był wstyd, tak jak powiedział chyba Matthaus, gramy stylem z lat 90 bazując wtedy jeszcze na Gliku. Nie pamiętam kto ,, błagał " ale jak widzę wiele reprezentacji nawet na bazie Euro takich jak nawet Gruzja to czemu mielibyśmy nie grać ładnie i z dobrymi wynikami? Przecież mamy sporo potencjału, tylko jakoś nie jesteśmy w stanie tego udowodnić na boisku, mimo że wielu zawodników gra w Europie z powodzeniem.

0

@MesQueUnClub_87 napisałem o nim w kontekście ważności wyłącznie wyników. Za jego kadencji weszliśmy na mundial i wyszliśmy z grupy. Ja doskonale wiem jak to wyglądało bo to była chyba najgorzej grająca kadra jaką widziałem obok kadry Smudy i Fornalika.
Tak, błaganie o litość było z Argentyną bodaj
P.S dobra, można jeszcze zamiast Michniewicza dać Brzęczka, stylu brak, wyniki są

1

@BabyGang przez aferę premiową i brak stylu, graliśmy obrzydliwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?