0

@BorzyKrzys na dzień dobry mi ciśnienie podniosłeś z tą głupią pindą

1

@FcPortoFan1999 mi tego nie musisz tłumaczyć, ja to wiem

12

@RosjaninBut i tak powiedzą że ustawka XD

1

@IronSanHybrid od dwunastej sekundy zacząłem się zastanawiać czy na pewno chcę to oglądać, żenada

0

@clyde nie znam niestety ale podbijam, powodzenia

34

@Kgorecki2500 Vinicius na awatarze i można przestać czytać

0

@Danny Gaucho niestety chyba braknie na wieki bo to możliwe był jego ostatni mecz w kadrze

3

@agaFCB trzymaj się mocno, czas leczy rany

14

@A4ron mało ludzi zwraca uwagę jak wielką różnicę w tej drużynie robią skrzydła, wyjmij Williamsa i Yamala to to jest Hiszpania z ostatniego mundialu, co w sumie można było zauważyć w meczu z Niemcami.
Druga sprawa, nie lubię takiego umniejszania trenerom, w Anglii tez masz kozaków na każdej pozycji ale trenerem jest Southgate i co grają? Ano nic, to samo Francja

2

@MesQueUnClub96 to nie do końca tak, bo musiałbyś dodać Torresa, Traore, Aubameyanga, Luuka, Daniego Alvesa czy nawet nie będącego na obrazku Depaya, ale nadal duży szacunek dla niego bo ludzie go jednak nie doceniają za to że tu przyszedł i nas wyciągnął do względnego poziomu

2

@Kgorecki2500 co to się stało ze mogę się z Żukowską zgodzić

0

@Herato ma mundialu grał dobrze ale był bardzo nieskuteczny, CA juz mu nie wyszło wtedy zupełnie jak na to co pokazywał w ciągu sezonu

1

Strasznie szkoda Austrii, w zasadzie poza Hiszpania wszystkie mecze wchodzą na odwrót

2

Jeszcze na złość Ilicic, który taki powrót po depresji zrobił musiał spieprzyć karnego. Stracony czas i jeszcze człowiek niewyspany będzie
Sesko, ty pokrako jedna

0

@Stinger_ jest to tak do udowodnienia jakbym napisał na odwrót (kibice realu nie piszą tyle o Messim), a co nie przeglądam mediów społecznościowych to Messi jest wiecznie j*bany a Ronaldo broniony, ostatnio przykład mecz z Gruzją. Ronaldo grał dziadostwo to pod profilami na instagramie jak 433 wszyscy pisali, że sędzia przekupiony pod Gruzję i wszystko przeciwko Ronaldo XD

2

Oby odpadli jak najszybciej, mieć taką pakę i taki syf grać

0

@FCBMati10 w sumie mogłem pójść wg poglądów to bym wrzucił Izrael Ukrainę i Rosję ale no powiedzmy z tych mocnych to tak jak napisałem wyżej

2

@Joe_Barbaro Portugalia
Włochy
Anglia

1

Dobre otoczenie, oby Barcelona go nie odpuszczała to będziemy mieli skrzydłowego na lata

0

@partymaker a to nie jest tak ze jak są dwie drużyny z taką samą ilością punktów to decyduje mecz bezpośredni?

3

Belgia grała strasznie ale przynajmniej Ukraińcy odpadają także gitara

0

Doku to ma to depnięcie a jeszcze jak w ciąg wejdzie to i minie czterech

8

@Nazio_87 najważniejsza informacja, oby wyszedł z tego cało

0

@MesQueUnClub96 szkoda ze akurat oni

0

@takisobiektos super komentarz

1

Ale Anglia gra syf matko bosko

3

@FcPortoFan1999 Szczecin to widzę lubi się frajerzyc nie tylko w piłce mężczyzn

2

@Aferzysta nie wiem, napisałem że szkoda że któryś z wymienionych zapewne to zgarnie

1

@kanver_ Mbappe przy tych to byłby najbardziej do strawienia

9

Swoją drogą co za beznadzieja ze ZP wygra gość ,, który chce tylko grać w piłkę " albo taki buc jak ten olaboga Zidane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?