FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MessiForeverTheBest nie no, pierwszy mecz to dwie bramki w tym fenomenalny wolny
1
@Kgorecki2500 Thun podobno bez, szkoda ze Kohut wszedł, Biedronia jakoś przeżyje
0
Piękny mamy klub, kobiety w piłkę dominują, faceci w ręczna są hegemonem, szkoda że w kosza jesteśmy tylko dobrzy i w nogę ostatnio regres ale oby koszykarze i piłkarze nożni nawiązali do sukcesów wyżej wymienionych :D
0
@FcPortoFan1999 zwracam honor, nie 1938 a 1939 w listopadzie, poza tym gadamy o tym samym, ty mówiłeś o Elserze i mi też o niego chodziło
0
@FcPortoFan1999 niee, to było w 1938 roku, z tego co wiem to jakis niemiecki komunista szykował bombę na jego przemówienie w browarze ale tamtem się spóźnił i to go uratowało
0
@FcPortoFan1999 a 1938 rok i bomba w piwiarni w Monachium? Tam tylko spóźnienie go uratowało
0
@Encore nie no za szybko ta Arabia, jak on ma 33 lata i nadal to czołowy pomocnik na świecie
1
@Marcelinho99 trzeba klub rozwiązać, po co przedłużać XD
0
@Faro on ma swój kodeks wartości to wiesz
0
@FcPortoFan1999 chyba Wilfried
0
@takisobiektos wszystko jest możliwe, Mbappe to tez nie jest łagodny i uległy gość, mała szansa ale życzę im wszystkiego najgorszego
0
@kuz jak to dobrze ze np Galacticos się udali :D
0
@Blanco16 Enke? Chociaż z drugiej strony on praktycznie tu nie grał
1
@VegetaPolska **uj z tego armageddonu jak taki scenariusz jest praktycznie w każdym meczu realu a i tak wygrywacie, niezależnie czy broni Kurtuła czy Łunin albo Navas, nieistotne, muszę zacząć obstawiać na real to chociaż jakieś pieniądze z tego będę miał bo to takie proste wszystko do przewidzenia
0
@Amidamaru Ozil grał wyżej na boisku niż wymienieni, Ozila prędzej to do De Bruyne można porównać niz do Xaviego czy Kroosa
8
@zadafcb poziom kabaretów to od dawien dawna taki jest, aż ciarki przeszły z żenady
8
@Stinger_ jak to jest nagranie z tego roku jeśli dobrze pamiętam
1
@Coutinho007 cztery lata temu tez nie mieli
2
Ten sezon był beznadziejny, nie dość że real z dubletem, Barcelona z niczym po fatalnej grze i równie bezsensownych decyzjach, to jeszcze dla mnie jako kibica Radomiaka kompletna kaszana w ekstraklasie i prawie spadek, bez dobrych perspektyw na następne lata to sama gra ligowa na orlikach również beznadziejna. Żadnych pozytywów tylko złość i minusy. Czasami to żałuję ze wgl się tak wkręciłem w ten sport dawno dawno temu a nie w cokolwiek innego
10
@Fabik87 jak czytam takie wypowiedzi jak Pola to szlag mnie trafia, bo pamiętam doskonale jak Messi przegrywał finał za finałem od 2014 po 2016, i jak on płakał to był wszędzie j*bany jak bura suka, od internetu zaczynając po social media, na ekspertach piłkarskich kończąc, że ,,płaczek', ,,karzeł nie umie przegrywać", ,,nie pomaga w ważnych momentach". Potem kontrast do Ronaldo jak choćby wczoraj popłakał się po finale to wszyscy go bronią że ambitny, jak można się śmiać, że zawsze się stara i wiecznie mu się chce, co za ambicja, co to są za podwójne standardy? Na moje to nie ma sensu śmiać się ani z Leo ani z CR7, ale róźnica w narracjach jest absurdalna, Ci co po Messim jechali i go wyzywali to teraz bronią CR7 choć sytuacja bardzo podobna, hipokryci.
1
@Lola120 Romeu zawalił parę spotkań ale potem został usadzony a Pena jednak zepsuł więcej
1
@Lola120 1.Gundogan
2.Pena/Romeu
3.Araujo
4.Lamine, Fermin i Cubarsi ale zawęże to do Lamine i Cubarsiego bo mają sufit bardzo wysoko
1
@Jarema2000 nie no, nie ma co przesadzac, kategoria praktycznie najcięższa a stamtąd niedaleko do najlepszych
@partymaker prawda, nasz boks jednak nie domaga
0
@Jarema2000 no dobra ale to była walka o pas mistrzowski także nie ma co przesadzac z takimi porównaniami
1
Ja ogólnie lubię boks ale rzadko oglądam, dziś przypadkiem akurat włączyłem i szczerze to nie było czego oglądać, Różański bez podjazdu do Okoliego ale i warunkami niższy znacznie
0
@doc ale ten strój wygląda beznadziejnie, Nike coraz głupsze pomysły wymyśla
4
@Bobo25 jakbyś był Niemcem bądź Rosjaninem to tez miałbyś taką narrację ze to co nasze jest prawdziwe, kwestia perspektywy
1
Daleko mi do fana Arki ale imo chyba karny był
1
Jest błąd w artykule bo w 2017/2018 City mistrza zdobyło, nie udało im się w sezonie pandemicznym 2019/2020
1
@Lanosss jak o nic jak oni mogą nadal spaść