2

@MessiForeverTheBest nie no, pierwszy mecz to dwie bramki w tym fenomenalny wolny

1

@Kgorecki2500 Thun podobno bez, szkoda ze Kohut wszedł, Biedronia jakoś przeżyje

0

Piękny mamy klub, kobiety w piłkę dominują, faceci w ręczna są hegemonem, szkoda że w kosza jesteśmy tylko dobrzy i w nogę ostatnio regres ale oby koszykarze i piłkarze nożni nawiązali do sukcesów wyżej wymienionych :D

0

@FcPortoFan1999 zwracam honor, nie 1938 a 1939 w listopadzie, poza tym gadamy o tym samym, ty mówiłeś o Elserze i mi też o niego chodziło

0

@FcPortoFan1999 niee, to było w 1938 roku, z tego co wiem to jakis niemiecki komunista szykował bombę na jego przemówienie w browarze ale tamtem się spóźnił i to go uratowało

0

@FcPortoFan1999 a 1938 rok i bomba w piwiarni w Monachium? Tam tylko spóźnienie go uratowało

0

@Encore nie no za szybko ta Arabia, jak on ma 33 lata i nadal to czołowy pomocnik na świecie

1

@Marcelinho99 trzeba klub rozwiązać, po co przedłużać XD

0

@Faro on ma swój kodeks wartości to wiesz

0

@FcPortoFan1999 chyba Wilfried

0

@takisobiektos wszystko jest możliwe, Mbappe to tez nie jest łagodny i uległy gość, mała szansa ale życzę im wszystkiego najgorszego

0

@kuz jak to dobrze ze np Galacticos się udali :D

0

@Blanco16 Enke? Chociaż z drugiej strony on praktycznie tu nie grał

1

@VegetaPolska **uj z tego armageddonu jak taki scenariusz jest praktycznie w każdym meczu realu a i tak wygrywacie, niezależnie czy broni Kurtuła czy Łunin albo Navas, nieistotne, muszę zacząć obstawiać na real to chociaż jakieś pieniądze z tego będę miał bo to takie proste wszystko do przewidzenia

0

@Amidamaru Ozil grał wyżej na boisku niż wymienieni, Ozila prędzej to do De Bruyne można porównać niz do Xaviego czy Kroosa

8

@zadafcb poziom kabaretów to od dawien dawna taki jest, aż ciarki przeszły z żenady

8

@Stinger_ jak to jest nagranie z tego roku jeśli dobrze pamiętam

1

@Coutinho007 cztery lata temu tez nie mieli

2

Ten sezon był beznadziejny, nie dość że real z dubletem, Barcelona z niczym po fatalnej grze i równie bezsensownych decyzjach, to jeszcze dla mnie jako kibica Radomiaka kompletna kaszana w ekstraklasie i prawie spadek, bez dobrych perspektyw na następne lata to sama gra ligowa na orlikach również beznadziejna. Żadnych pozytywów tylko złość i minusy. Czasami to żałuję ze wgl się tak wkręciłem w ten sport dawno dawno temu a nie w cokolwiek innego

10

@Fabik87 jak czytam takie wypowiedzi jak Pola to szlag mnie trafia, bo pamiętam doskonale jak Messi przegrywał finał za finałem od 2014 po 2016, i jak on płakał to był wszędzie j*bany jak bura suka, od internetu zaczynając po social media, na ekspertach piłkarskich kończąc, że ,,płaczek', ,,karzeł nie umie przegrywać", ,,nie pomaga w ważnych momentach". Potem kontrast do Ronaldo jak choćby wczoraj popłakał się po finale to wszyscy go bronią że ambitny, jak można się śmiać, że zawsze się stara i wiecznie mu się chce, co za ambicja, co to są za podwójne standardy? Na moje to nie ma sensu śmiać się ani z Leo ani z CR7, ale róźnica w narracjach jest absurdalna, Ci co po Messim jechali i go wyzywali to teraz bronią CR7 choć sytuacja bardzo podobna, hipokryci.

1

@Lola120 Romeu zawalił parę spotkań ale potem został usadzony a Pena jednak zepsuł więcej

1

@Lola120 1.Gundogan
2.Pena/Romeu
3.Araujo
4.Lamine, Fermin i Cubarsi ale zawęże to do Lamine i Cubarsiego bo mają sufit bardzo wysoko

1

@Jarema2000 nie no, nie ma co przesadzac, kategoria praktycznie najcięższa a stamtąd niedaleko do najlepszych
@partymaker prawda, nasz boks jednak nie domaga

0

@Jarema2000 no dobra ale to była walka o pas mistrzowski także nie ma co przesadzac z takimi porównaniami

1

Ja ogólnie lubię boks ale rzadko oglądam, dziś przypadkiem akurat włączyłem i szczerze to nie było czego oglądać, Różański bez podjazdu do Okoliego ale i warunkami niższy znacznie

0

@doc ale ten strój wygląda beznadziejnie, Nike coraz głupsze pomysły wymyśla

4

@Bobo25 jakbyś był Niemcem bądź Rosjaninem to tez miałbyś taką narrację ze to co nasze jest prawdziwe, kwestia perspektywy

1

Daleko mi do fana Arki ale imo chyba karny był

1

Jest błąd w artykule bo w 2017/2018 City mistrza zdobyło, nie udało im się w sezonie pandemicznym 2019/2020

1

@Lanosss jak o nic jak oni mogą nadal spaść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?