FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szklaner no to tak, najlepiej mogliby te większość socjali pousuwac a zainwestować w inne rzeczy bo to ani poziomu dzietności nie poprawiło a tylko nawydawali na to masę pieniędzy
1
@Comentateiro mówiąc beznadziejna miałem na myśli przychodnie i szpitale (nie wszystkie), ktokolwiek z mojego otoczenia potrzebował pomocy lekarza czy przyjęcia na izbę przyjęć to musiał sporo się namęczyć, zwłaszcza z czasem oczekiwania na izbie, które trwało CAŁĄ NOC. Nie wątpię że jeśli chodzi o przeszczepy czy inne bardziej skomplikowane operacje to mamy dobrych specjalistów
0
@Szklaner no tak, te firmy podbijają, ale co do tego ze jeszcze jest co kraść to średnio bym się zgodził, nabrać kredytów też można ale potem będzie trzeba to spłacić np
4
@Comentateiro nie neguje przeskoku od transformacji broń Boże, jednak nawet widząc dookoła jak beznadziejna jest służba zdrowia, w jak wielu dziedzinach brakuje pracowników, na jak niskim poziomie jest oświata oraz o ciągle rosnącym długu publicznym to ciężko mi było pomyśleć że jesteśmy nie wiadomo jak zamożni, ale może faktycznie na tle całego świata możemy być w tej lepszej części bo wiadomo ile jest krajów zupełnie biednych
0
@Szklaner @Comentateiro w życiu bym nie powiedział patrząc na to jak wygląda życie na co dzień ale przyjąłem
0
@Comentateiro my chyba nie jesteśmy zamożnym krajem
0
A teraz Ajax nie trafia
Nie wierzę
0
Co za ułomy z Ajaxu
1
@PatrychoO oby nie bo juz ze Śląskiem Radomiakowi przekładali a by znowu wyszło tak ze i ten pierwszy jak i drugi byłyby w otwartej tv
2
@Pawel13sz nie no mam nadzieję że to nieprawda
11
@MesQueUnClub_87 dokładnie, niektórzy powinni dać sobie spokój z tą dyscypliną sportu i się przerzucić na coś innego
0
@DonCarletto zgadzam się z drugą częścią, ja przez kozła skakałem tylko raz w gimnazjum więc nie sądzę że miało to jakiś większy wpływ, ja lubiłem od małego sport mimo ze nie mam za grosz talentu i byłem grubawy jak byłem w podstawówce ale to bardziej chęci latania z kolegami/koleżankami za piłką czy gry w inne sporty nie jestem kaleką
2
@Arden nie lubiłem skakać przez kozła, podciągać tak samo, albo jeszcze inny koszmar to wf z liceum i baba która kazała nam robić rozgwiazdy i na głowie stawać XD
Praktycznie 2,5 roku był inny wfista który dawał nam piłeczkę i mówił ksywkami a później taki demon przylazł.
Tylko dopowiem ze jestem sprawny i chudy stąd pewnie słabe wyniki z podciągania bo mało krzepy
0
@Faro oszukać przeznaczenie
0
Szkoda, a mogli sprawić niespodziankę
0
Co ta Serbia wyprawia
1
A to w Marce jest ktoś normalny? Na siłę będą szukać bo to nie może tak być że Barcelona ma coś a my nie
3
@Tasde zgadzam się, nie dość że dowództwo było podzielone w kwestii samej decyzji, która była podjęta wbrew części generałów, to nawet sam Anders mówił że główne dowództwo powinno zostać postawione pod sąd za tą decyzję, oczywiście samych powstańców nie można skrytykować, jednak samą decyzję jak najbardziej i to powie każdy historyk.
1
@FcPortoFan1999 tu jeszcze daleko do ferowania wyroków
2
@Sulimo to samo czytałem o GKSie tydzień temu i oby efekt taki sam
2
@Tomason taki ustawiony zamach ze jakby lekko głowy nie przekręcił to o Trumpie by mówili w formie przeszłej
0
@MesQueUnClub96 debil, jakby go walnął to w sumie byłaby selekcja naturalna
1
@takisobiektos aj, przeoczyłem to, ale nadal nazwisko daje potencjał
0
@takisobiektos będzie idealny do quizów na Weszło
3
@VegetaPolska stare odcinki były fajne, te nowsze jak juz więcej osób było to dla mnie mocno średnie by nie powiedzieć słabe
P.S sam ten odcinek o imprezie oglądałem przed chwilą xD
0
@Jonyx oni są chorzy przecież, szkoda na nich czasu
11
@tristan87 Wałęsa to pewnie Ewę przekonał by jabłko zjadła w raju
4
@Culer9002 debil nie pomyślał ze to były czasy pandemii XD
0
@Szklaner z tego co mi wiadomo to von Staufenberg był zadeklarowanym nazistą, także o żadnych przełomach czy wstrzymanych wywozkach do obozów raczej nie mogło być mowy, o tyle to lepiej ze Hitler nie słuchał generałów i dzięki temu między innymi Niemcy wojnę przegrali a tak to może do władzy doszedłby ktoś ogarnięty który wydłużyłby czas trwania konfliktu na przykład
1
@Sulimo i bardzo dobrze :)
W końcu coś dobrego po beznadziejnym poprzednim sezonie