FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jagoda to jak coś powie czasami xD
0
@Encore Chuck to jest gość
1
@BulaKG wiem ale wtedy to był inny piłkarz, zresztą kiedy to było
@JohnnySilverhand Koke w formie to był dawno temu zresztą co tu porównywać, nie jestem jakimś fanem Frenkiego ale nie przesadzajmy
18
@krol211 coraz lepiej, jeszcze może Koke albo Saul za FdJ
0
@Mow_mi_Douglas on też dostał kartkę, chociaż nie zmienia to faktu ze jest to zwierzę
0
Niby nie było tak źle, ale przegrywamy kolejny klasyk, Cancelo kolejny raz MVP, jak tak dalej utrzyma dyspozycję to zacznę go w obronie porównywać do Trenta, który w moim mniemaniu jest chyba najgorszym bocznym obrońcą w aspektach defensywnych od dłuższego czasu, Pedri wygląda jakby 70-latka ktoś zamknął w ciele 22 latka, powolny i obłożony wagonem węgla tak go można opisać. Lewandowski statyczny i wiecznie poprawia tą piłkę, spowalnia akcje, chociaż nie on był dziś najgorszy ale no to nie jest profil 9 pod Barcelonę.
No i gramy w niepoważnej lidze, nie można innej nazwy użyć gdy nie ma tam podstawowej technologii używanej wszędzie od wielu lat, w Serie B nawet jest a nie ma w jednej z czołowych lig świata.
Cyrk na kółkach i koniec sezonu, tak po prostu mi przykro.
2
@Hosh dla kogo dobrze dla tego dobrze, Real w półfinale to najgorsza opcja możliwa
2
@Amidamaru Bo powinniśmy być w półfinale, prowadziliśmy 1-0, tworzyliśmy okazje a PSG nie miało lepszych sytuacji, wtedy wjechał Araujo i wywrócił mecz do góry nogami tak jak Barcolę zresztą.
W United pieniądze są ale pomysłu na druzynę to tam nie ma odkąd Ferguson powiedział że czas na emeryturę.
W tym roku mieliśmy bardzo łatwą grupę, w której przez moment zrobiło się nam gorąco, potem 1/8 i naprawdę beznadziejne Napoli, potem odpadnięcie na własne życzenie z PSG, normalnie bez kontekstu 1/4 to dobry wynik, ale przy okolicznościach i przebiegu spotkań jest to duży ból, jakby Araujo był mądrzejszy to dziś bylibyśmy w półfinale z BVB. Taka okazja na finał LM nie powtórzy się już nigdy, łatwa drabinka i rosnąca forma ale oczywiście musimy się gdzieś zesrać i tak od 2017 roku.
4
@Volk symbol tego jak nisko ten klub przez lata upadł jak Atletico nas wyprzedza
0
@Odcinkowy nie mam zamiaru zakłamywać bo nie jestem fanem, ale bez przesady że jest beznadziejny, ma gorsze okresy owszem i jest dość drewniany i mało mobilny przez co srednio pasuje tu pod profil napastnika ale nadal to solidna 9, kojarzy mi się trochę z Cristiano Ronaldo w United 21/22, gra często słabo ale jakies liczby notuje. Zresztą na lepszego nas nie stać a Roque dostaje za mało szans
1
@Herato trafił tu może nie że za późno ale mógł troszkę wcześniej, jak przychodził miał 27 lat, Lewandowskiego wzięliśmy juz zdecydowanie po jego prime, chociaż nadal to dobry napastnik ale miejscami bardzo irytujący.
8
Gundogan jedyny ma jaja by coś powiedzieć wprost a nie głaskać się po głowach, wcale nie dziwne ze to jest człowiek z zewnątrz, nie wiem czy jest poza nim choćby jeden piłkarz który potrafi szczerze prosto z mostu powiedzieć że zawalił albo że ktoś zawalił zamiast frazesów typu ,, każdy mecz jest jak finał " itp.
Araujo zawiódł, nie tylko na boisku niestety.
0
@Lanosss prawda
1
@Sysia11 tak też można
@Lanosss ja od 2008 także jestem młodszym bratem w wierze, ale dzielnie na dobre i na złe kibicuje chociaż człowiek się wkurza że takie jaja odprawiają
1
Powiem tak na pocieszenie, jeśli istnieje coś po śmierci, jakieś niebo/piekło itp. to pojdziemy drodzy kibice Barcelony do nieba. Taki krzyż nosić na codzien to spokojnie starczy na luksusowe miejsce za furtką św. Piotra. Zwłaszcza jak widzę co planują chłopaki z Laporta i Deco na czele
5
Kiedyś bym klnął, że Real przeszedł fartem, że Arsenal się zesrał ze słabym Bayernem i wgl ale na szczęście nasza kochana Barca potrafi człowieka tak do parteru sprowadzić ze nawet ten Real sobie może to wygrać i specjalnie mnie to nie ruszy. Ruszyło mnie to że przegraliśmy sobie sami awans do półfinału a patrząc na rywala w półfinale to nawet powiem ze wejście do finału, przez głupotę co niektórych zawodników.
Poza tym, Haaland jest zajebiście przereklamowanym zawodnikiem, jak nie ma sezonów życia ze strzela na potęgę to po prostu jest wielki kołek z blond włosami
2
@Velldrinek z całym szacunkiem ale ostatnie zdanie podsumowuje twój komentarz
2
@kaamil1910 to teraz nie można krytykować? Prawda jest taka, że dzisiejszy wynik to jest wyłącznie wina Araujo i Cancelo a przede wszystkim ich głupoty, dopóki graliśmy 11v11 to było 1-0 dla nas i PSG nic nie tworzyło, w półfinale czeka Borussia a ewentualny finał to tylko jeden mecz, naprawdę twierdzisz, że nie było szans na cokolwiek?
0
@clyde 16 lat, ale to licząc od samych początków jako szczyl
0
Niestety Panowie i Panie, sezon się skończył, dziękujemy Ronald, twoja zajebista interwencja zabrała nam finał LM tak jak rożny Trenta zabrał nam tryplet
0
Obawiam się że Araujo za**bal nam dwumecz, obym się mylił
0
@bartekvisca w trasie powiedzmy od 6 do 8 litrów, po mieście juz ciężej wskazać
0
@FcPortoFan1999 prawda
0
@FcPortoFan1999 dlatego wygląda to tak jak wygląda
0
@FcPortoFan1999 wyjdzie na to samo niezależnie kto wygra w tym sezonie tytuł, najmocniejsze drużyny frajerzą na potęgę a w kluby jak Jagiellonia czy Śląsk nie uwierzę w walce o LM czy nawet LKE
0
Ja bym zrobił z ekstraklasą tak jak ze Złotą Piłka za 2020 rok, odwołać i nie dawać tytułu
1
@Ptasior Legia 16/17 ale to dawno, zresztą każdy z tych klubów notował kompromitacje
1
Nie wiem jak wy, ale mam dobre przeczucie przed dzisiejszym meczem, mamy dużą szansę na osiągnięcie dobrego wyniku na koniec patrząc na samą drabinkę, oby tym razem uśmiechnęło się do nas szczęście.
7
@NeroTFP1 dlatego kiedy łączyli go z nami juz w sumie dość dawno temu (z 7 lat temu i potem przed sezonem jak miał iść do Juventusu) to nie chciałem by tu przechodził, pamiętało się to uciszanie ale dostał za swoje
1
@Rust_Cohle no, miał swój czas Payet, szkoda że w sumie tak krótko