2

Jakby to była tacka z Xavim to bym sie ucieszył ale tak to szkoda kanapek

0

@Uukasz_93 Tego się właśnie obawiam, dlatego wku*ia mnie już tak porażająca ilość frajerskich spotkań, Villareal, Granada, mecze z Antwerpią, Szachtarem czy nawet męczarnie z trzecio i czwartoligowcami w PK. Naprawdę nie wymagam już nic bo po prostu tu nic się w tym sezonie nie wydarzy ale niech chociaż dowiozą to top 4, jeszcze była szansa by odskoczyć Atletico to nie, trzeba było się obsrać

5

Tak się żyje w Barcelonie, drinki z palemką, Xavi bez pomysłu, chaos na boisku, wywalone jaja przez wiekszość zawodników i tylko Ci kibice biedni, którzy dostają szału jak muszą oglądać takie gówno jeszcze przez 4 miesiące bo Xavi honorowo uznał że przedłużanie agonii to znakomity pomysł. Wywalczenie top 4 z taką grą będzie bardzo ciężkie, jak my mamy takie problemy z Almerią albo tak jak dziś z Granadą to o czym my w ogóle mówimy? Jeszcze rewanż w lidze na Bernabeu jprdl

0

@kulek22 Aspas w dołku, ale spokojnie, odkuje się chłopak bo jak nie na nas to na kim?

2

@Rl9k1nG Jest jedna spora róźnica, taka malutka, wtedy mieliśmy boga tej dyscypliny w składzie. Messi odszedł, to Koeman się zwinął po dwóch miesiącach zostawiając 9 miejsce w lidze

2

No i klasa, brawo Pogoń

6

1

@Uukasz_93 ja akurat kibicuje Kobayashiemu, Wellinger też może być, Krafta lubię najmniej

0

I znowu Kraft ucieknie w generalce

0

@Striker no cóż, dobrze wiedzieć ze chociaż można zrobić korektę na nowe kariery, dzięki za radę

1

@MichalZZZ sam grałem w tą część i w pierwszym sezonie miałem 5 zmian a w następnych spadało do 3 XD
Jak ktoś wymyśli jakieś remedium to może oznaczyć, chętnie przygarnę bo szlag mnie trafia z tą trójka

3

@tristan87 Lineker

7

@Cule2013 to niezła oczywistość, zwykła bzdura

1

@CZAJUN_119 gość dla mnie pieprzy głupoty, próbowałem go ostatnio pooglądać to pomijając clickbaity w tytule czy miniaturkach to tez miałem wrażenie że jest jakis uraz w stosunku do Barcelony.
Czasem powiedział coś z sensem ale potem wyjeżdżał z jakąś głupotą jak to że żaden pilkarz Barcy nie byłby w składzie Realu albo City co jest bardzo dużą przesadą

22

@HighestInTheRoom tyle wygrał, jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii, ma 39 lat i poważnie wkurza go jakis puchar towarzyski? Trochę to niepoważne

3

@barcanawieki powiedział gość, który grał w bandyckim, obrzydliwym Realu Mourinho

0

@Fabik87 wygląda względnie, pytanie jaki będzie odcień tych kolorów no i jedyne co mi przeszkadza to ułożenie znaczka Nike i kolor rękawów, jak jest już pół na pół koszulka to prawy rękaw mógł być w kolorze granatowym a lewy w bordowym

20

@LM10GOAT Johan Cruyff zdecydowanie

1

@kamiVeB wybuch II WŚ
Odzyskanie Niepodległości
Chrzest Polski
Daty zaborów
Konstytucja 3 Maja może

0

@mordini123 szkoda, stary nie jest a koniec kariery tak szybko, na pewno zaskakująca decyzja

2

@FcPortoFan1999 niestety, żeby to jeszcze był młody gość a on ma 29 lat, tyle co Wellinger. Może kiedyś na pudło się złapie ale nic więcej mu nie wróżę
P.S nawet nie tyle samo, rok starszy jest

0

Opowiadają w studiu ze Zniszczoł jest mocny psychicznie a w tym sezonie juz miał bodaj trzy razy na wynik życia i zawsze ostatnią próbę spieprzył

0

No i sie zesrał

3

@AlwaysBlaugrana raczej za duże koszty

9

Jak będą rozgrywać drugą serię to Zniszczoł nie będzie miał juz nigdy lepszej szansy jak dzisiaj

0

Czekamy na warunki dla Stefana

0

Leyhe casus Zniszczoła

0

Zniszczoł chyba lider po pierwszej serii przy takich dziwnych odjeciach

2

@MesQueUnClub96 nie sądzę by to odrobił bo jednak Kraft jest mocny ale trzymam kciuki, nie przepadam za Austriakiem
@FcPortoFan1999 nie sądzę by się szarpnęli na konkurs w stylu Planicy 2005

3

Jednak rekord, Forfang w formie i jeszcze Ryoyu odrabia do Krafta, niezły konkurs

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?