FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I jakoś tak białych mniej ;)
0
@TR3YWAY Romano nie puścił ze to fake przypadkiem?
5
Każdy mecz Realu z Atletico to jest zawsze jeden i ten sam scenariusz, niby Atletico wita się z gąska i Real zawsze odwraca, podziwiam ludzi którzy specjalnie oglądają bo liczą na wpadkę białych, jeszcze tego pajaca z 7 oglądać to chyba za karę, ja bym nie dał rady.
1
@Kuba_1 obojętność, marazm
14
Komentarz usunięty
1
@kamilop proste jak budowa cepa, Xavi na stanowisku to jeden rywal mniej, nie ma co tu szukać na siłę respektu
1
@Culer9002 jest na to spora szansa
1
@SelloutCrowd gramy źle juz od dłuższego czasu ale dziś naprawdę było FATALNIE, Bogu dzięki że nie byli skuteczni w drugiej połowie bo mogli nam nawalić łącznie z 6 bramek
6
Jeden z gorszych meczów Barcelony jakie widziałem, zagraliśmy fatalnie, naprawdę fatalnie bez żadnej przesady, ten karny to śmiech na sali ale jednak nie zasłużyliśmy w tym spotkaniu na nic. Tragedia a najgorsze ze nie ma żadnych perspektyw, niezależnie czy z Xavim czy bez, bo jak Marquez ma być zbawieniem to naprawdę spadamy do piekła, chociaż na dobrą sprawę juz mamy miejsca w kolejce i jesteśmy tego świadkami.
0
Zajc sklepał bulę tak, że dawno nie widziałem az takiej skuchy
0
No i klasa, jak chcą dać taką kasę to nic tylko zapytać gdzie podpisać
2
@Chucky jestem kibicem Barcelony więc nie, nie chciałbym odchodzić z klubu w którym od zawsze chciałem grać
0
@jacobFCB porównując to taki Ter Stegen jest lepszym bramkarzem ale Victor nie był az taki słaby jak czasami idzie przeczytać
5
@LM10GOAT jeden z bardziej niedocenionych zawodników, zdarzały mu się wpadki ale gdyby nie on to Ligi Mistrzów 2006 ani w 2009 byśmy nie wygrali, na dodatek charakterny, pamiętam jak chciał prać się z Mourinho w 2010
0
To były fajne czasy chociaż nie wyciągnęliśmy maksimum z takiej paki, te katastrofy w Rzymie, na Anfield i w mniejszym stopniu 8-2 zupełnie popsuły mi całkiem niezły skladowo i osiągami okres Valverde. Najmniej powinniśmy wygrać LM jeszcze w 2019 roku, jeszcze żeby Neymar nie odchodził...
1
@Kgorecki2500 to jest fajna rzecz, a nie Biedroń dał list od Morawieckiego do rozmów koalicyjnych
0
Ale jesteśmy dziadami w ręczną, człowiek tego tak nie śledzi ale no fatalnie to wygląda
3
@MesQueUnClub96 to samo można powiedzieć o Robbenie, interwencja Martineza ma tą przewagę że to w zasadzie ostatnia akcja meczu, obie obrony znakomite
1
Ale Lanisek ma formę
Wow, Wellinger zagiął
0
@krajana no to taki excel z pilkarzami ;)
Kiedyś cisnąłem bardzo dużo w fify i pesy ale obie gry mi zbrzydły i spróbowałem czegoś innego, nie żałuję
0
@Popitek12 był nie tylko Biały ale i Czarny
0
@krajana w sumie ja sam nie jestem jakims ekspertem bo bardzo długo zbierałem się do FMa, zaczynałem od edycji 22 i jako gość nie mający obycia z poprzednimi częściami bardzo ciężko było mi to wszystko ogarnąć ale co mogę doradzić to na pewno trzeba mieć nastawienie i cierpliwość by przez to wszystko sie skrupulatnie przebić, przy rozpoczęciu gry można wybrać za ile rzeczy masz być odpowiedzialny jako gracz a za co odpowiada sztab to jak najwięcej daj na współpracowników, zawsze to jakieś uproszczenie a z czasem sobie będziesz to edytował.
Ja tak miałem że chciałem rozpocząć karierę i np odpychała mnie ilość rzeczy do zrobienia ale jak się przez ten początek przejdzie to potem wciąga jak bagno, zreszta jak grałes w inne części to pewnie zrozumiesz ;)
3
@hayek oglądam bardzo dużo sejmu i Tyszka bardzo rzadko ale jednak się wypowiadał, przynajmniej tak mi świta
0
Żyły szkoda bo jednak trochę na stracenie poszedł, fajnie ze Ryoyu liderem chociaż Wellingera tez lubię, w Bischofshofen będzie ciekawie bo dużo tej przewagi nie ma, chociaż nie sądzę by Kobayashi to roztrwonił
1
@VamosRakieta ja oglądam regularnie i te konkursy idą płynnie nie tak jak kiedyś ale szkoda ze taka przerwa przed decydującą częścią zawodów
2
Coś mi się wydaje ze ta końcówka konkursu to będzie cyrk na kółkach
1
@Pressinho ma sporo farta, w Oberstdorfie oddal beznadziejny skok ale na jego szczęście Granerud zepsuł jeszcze bardziej
8
Świetny moment na reklamę XD
1
@Rl9k1nG żona byłego ministra i lata po freak fightach xD
0
@Ojciec5tkidzieci a to wiadomo, zależy od tego gdzie się mieszka ale myślę że autor raczej nie siedzi w małej wiosce bez kandydatek jakichkolwiek
@Fake69 śmiechy śmiechami ale to w sumie tak jest, mimo wszystko ciężej znaleźć obecnie kogoś w miarę normalnego niz jeszcze jakiś czas temu