0

I jakoś tak białych mniej ;)

0

@TR3YWAY Romano nie puścił ze to fake przypadkiem?

5

Każdy mecz Realu z Atletico to jest zawsze jeden i ten sam scenariusz, niby Atletico wita się z gąska i Real zawsze odwraca, podziwiam ludzi którzy specjalnie oglądają bo liczą na wpadkę białych, jeszcze tego pajaca z 7 oglądać to chyba za karę, ja bym nie dał rady.

1

@Kuba_1 obojętność, marazm

14

Komentarz usunięty

1

@kamilop proste jak budowa cepa, Xavi na stanowisku to jeden rywal mniej, nie ma co tu szukać na siłę respektu

1

@Culer9002 jest na to spora szansa

1

@SelloutCrowd gramy źle juz od dłuższego czasu ale dziś naprawdę było FATALNIE, Bogu dzięki że nie byli skuteczni w drugiej połowie bo mogli nam nawalić łącznie z 6 bramek

6

Jeden z gorszych meczów Barcelony jakie widziałem, zagraliśmy fatalnie, naprawdę fatalnie bez żadnej przesady, ten karny to śmiech na sali ale jednak nie zasłużyliśmy w tym spotkaniu na nic. Tragedia a najgorsze ze nie ma żadnych perspektyw, niezależnie czy z Xavim czy bez, bo jak Marquez ma być zbawieniem to naprawdę spadamy do piekła, chociaż na dobrą sprawę juz mamy miejsca w kolejce i jesteśmy tego świadkami.

0

Zajc sklepał bulę tak, że dawno nie widziałem az takiej skuchy

0

No i klasa, jak chcą dać taką kasę to nic tylko zapytać gdzie podpisać

2

@Chucky jestem kibicem Barcelony więc nie, nie chciałbym odchodzić z klubu w którym od zawsze chciałem grać

0

@jacobFCB porównując to taki Ter Stegen jest lepszym bramkarzem ale Victor nie był az taki słaby jak czasami idzie przeczytać

5

@LM10GOAT jeden z bardziej niedocenionych zawodników, zdarzały mu się wpadki ale gdyby nie on to Ligi Mistrzów 2006 ani w 2009 byśmy nie wygrali, na dodatek charakterny, pamiętam jak chciał prać się z Mourinho w 2010

0

To były fajne czasy chociaż nie wyciągnęliśmy maksimum z takiej paki, te katastrofy w Rzymie, na Anfield i w mniejszym stopniu 8-2 zupełnie popsuły mi całkiem niezły skladowo i osiągami okres Valverde. Najmniej powinniśmy wygrać LM jeszcze w 2019 roku, jeszcze żeby Neymar nie odchodził...

1

@Kgorecki2500 to jest fajna rzecz, a nie Biedroń dał list od Morawieckiego do rozmów koalicyjnych

0

Ale jesteśmy dziadami w ręczną, człowiek tego tak nie śledzi ale no fatalnie to wygląda

3

@MesQueUnClub96 to samo można powiedzieć o Robbenie, interwencja Martineza ma tą przewagę że to w zasadzie ostatnia akcja meczu, obie obrony znakomite

1

Ale Lanisek ma formę
Wow, Wellinger zagiął

0

@krajana no to taki excel z pilkarzami ;)
Kiedyś cisnąłem bardzo dużo w fify i pesy ale obie gry mi zbrzydły i spróbowałem czegoś innego, nie żałuję

0

@Popitek12 był nie tylko Biały ale i Czarny

0

@krajana w sumie ja sam nie jestem jakims ekspertem bo bardzo długo zbierałem się do FMa, zaczynałem od edycji 22 i jako gość nie mający obycia z poprzednimi częściami bardzo ciężko było mi to wszystko ogarnąć ale co mogę doradzić to na pewno trzeba mieć nastawienie i cierpliwość by przez to wszystko sie skrupulatnie przebić, przy rozpoczęciu gry można wybrać za ile rzeczy masz być odpowiedzialny jako gracz a za co odpowiada sztab to jak najwięcej daj na współpracowników, zawsze to jakieś uproszczenie a z czasem sobie będziesz to edytował.
Ja tak miałem że chciałem rozpocząć karierę i np odpychała mnie ilość rzeczy do zrobienia ale jak się przez ten początek przejdzie to potem wciąga jak bagno, zreszta jak grałes w inne części to pewnie zrozumiesz ;)

3

@hayek oglądam bardzo dużo sejmu i Tyszka bardzo rzadko ale jednak się wypowiadał, przynajmniej tak mi świta

0

Żyły szkoda bo jednak trochę na stracenie poszedł, fajnie ze Ryoyu liderem chociaż Wellingera tez lubię, w Bischofshofen będzie ciekawie bo dużo tej przewagi nie ma, chociaż nie sądzę by Kobayashi to roztrwonił

1

@VamosRakieta ja oglądam regularnie i te konkursy idą płynnie nie tak jak kiedyś ale szkoda ze taka przerwa przed decydującą częścią zawodów

2

Coś mi się wydaje ze ta końcówka konkursu to będzie cyrk na kółkach

1

@Pressinho ma sporo farta, w Oberstdorfie oddal beznadziejny skok ale na jego szczęście Granerud zepsuł jeszcze bardziej

8

Świetny moment na reklamę XD

1

@Rl9k1nG żona byłego ministra i lata po freak fightach xD

0

@Ojciec5tkidzieci a to wiadomo, zależy od tego gdzie się mieszka ale myślę że autor raczej nie siedzi w małej wiosce bez kandydatek jakichkolwiek
@Fake69 śmiechy śmiechami ale to w sumie tak jest, mimo wszystko ciężej znaleźć obecnie kogoś w miarę normalnego niz jeszcze jakiś czas temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?