FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker Fifę 16 kupiłem w pakiecie z konsolą, Fifę 17 za 100 zł w styczniu 2017, Fifę 19 i 21 na premierę.
Druga sprawa wtedy grałem dużo więcej w gry niz aktualnie, obecnie praktycznie w nic nie gram, poza tym te 250 zł na jeden tytuł to dla mnie było bardzo dużo a co dopiero 500 zł.
1
@partymaker mów za siebie bo na fife to ja mogę co najwyżej kloca postawić, nie gram od ponad 2 lat w to dziadostwo, wolę Football Managera jak już
0
@bartekvisca nie bo to jest bardzo przesadzona cena
1
@tomek8756 ja znam jednego zawodnika dobrze, była jeszcze jedna osoba ale to bardziej kontakt przez prywatna wiadomość i to że funkcjonowała praktycznie w tym samym otoczeniu co ja
0
Cancelo MVP, mam nadzieję ze jest opcja wykupu za rozsądne pieniądze bo jednak ma to coś, jeszcze trzeba pochwalić Pene, bo gdyby nie on to tez tego zwycięstwa by nie było a sam obawiałem się czy da sobie radę.
Co do minusów no to jak zwykle ostatnio Lewy, denerwował mnie Raphinha, Kounde i trochę Gundogan. Najważniejsze że udało się wygrać i na tym froncie uspokoić sytuację.
1
@qbuteq nie byłbym tego taki pewny z tym przywiązaniem do ławki
1
@GadulkiGembulki_FCB najłatwiej jak się walnie głupotę a potem mówić ze ironia czy sarkazm xD
1
@HighestInTheRoom Arsenal
Girona/Valencia
Atalanta
RB Lipsk
W Holandii nie mam nikogo
AS Monaco
Pogoń/Legia
1
@Joe_Barbaro United/Liverpool
Real Madryt
Inter
Bayern
Psg
Nie mam faworyta w Holandii
Korona Kielce
0
@aqqi na razie Stoch jest bardziej utytułowany ale Kraft ma jeszcze czas na poprawę wyników także zobaczymy za kilka lat
0
@FcPortoFan1999 to tez zastanawiające
3
@Culers Vinicius nawet blisko wyżej wymienionych nie stał, chyba ze mowa o byciu pajacem to wtedy jest niekwestionowanym liderem
0
@FcPortoFan1999 no mam inne zdanie ale spoko
0
@FcPortoFan1999 gratulowanie awansu gdzie skoczył 87 metrów i było 54 zawodników z czego jeden zdyskwalifikowany za strój to niepoważne
1
Widzę ze mocarni są Polacy w kwalifikacjach
5
@Firestone Dani Alves i Marcelo/Carlos
2
@sintesox no nie wiem, Koeman miał Messiego, jak Leo zabrakło to byśmy się zagnieździli w środku tabeli ;)
Żeby nie było, Xavi tez nie powala
0
@cris27 pewnie jakbym był 7-8 latkiem to pewnie byłbym całkowicie za City, ale w sumie Barcelonie zacząłem kibicować od porazki z Wisłą 0-1 ;)
0
@Lionel_Messi10 Xavi tez się wydawał idealny a jest jak jest. Messi jako asystent rez średnio to widzę, wgl Leo niezbyt pasuje mi w tą niszę trenerską
0
@kondzix2115 chyba to troche za mocne słowo, w Holandii to nie jeden wygląda na dobrego piłkarza a potem wychodzi weryfikacja zresztą widać jak Dest, który był dnem u nas i w Milanie, aktualnie w PSV znowu radzi sobie świetnie.
0
@Stinger_ ja mimo tych transferów to mam ją w nosie, nie ma tam nikogo dla którego chociażbym sprawdzał rezultaty i inne statystyki
0
@Sulimo tam samo pamiętam jak sezon temu Radomiak pojechał do Kielc i kibice tak samo robili
3
@PatrychoO Vincius niby jest jakims przewodniczacym stowarzyszenia do walki z rasizmem to najwyżej Rodrygo będzie zastępcą xD
1
8-9 miesięcy Boże... Żeby on chociaż wrócił do formy bo taka pauza to naprawdę tragedia
0
@Murazor Wirtz tez miał taką kontuzję
2
Powiem tak, nienawidzę przerw na kadrę, nie dość ze mecze mierne to wypadają zawodnicy w tym nasi
2
@DonMatteo901 Leszek top, w sumie tak jak i Olki
0
@barcelonaLM wystarczy spojrzec na rywali, w Europie jest Gibraltar czy San Marino, w Ameryce Płd jest Boliwia ale ona jest słaba tylko na wyjeździe bo u siebie gra na wysokości 3 tyś m.n.p.m
0
@mekston byle nie z Yamalem
3
@_barti na pewno nie siedzi bez niczego