FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@Rust_Cohle normalnie łapami chyba ze jakas ciapowata ze nie da się jej utrzymać
0
@DiscoCzareQ no zrobił to ale przynajmniej wróciliśmy na czołowy poziom przynajmniej na to wygląda
33
@LM10GOAT można gadać na Laporte ze polityk czy populista ale gdyby nie on i jego ludzie to w życiu bysmy takiego przeskoku nie zrobili
2
@norbi77 będą iskry leciały w klasykach coś czuje
3
@Rust_Cohle Cruyff
Messi
Guardiola
Możliwe że ktoś mógł mi ulecieć ale tak na szybko, a co do Cruyffa to myślę ze jest najważniejsza osoba w historii dla footballu
7
@AlphaNumeric najpierw to niech on cos wgl zagra bo na razie jakiekolwiek nawiązywanie do Pedriego to śmiech
1
@Rastafarnianin chyba nigdy tak sie nie zdarzyło by nagrywanie nowej adaptacji jakiegoś legendarnego filmu czy serialu wyszło dobrze, po prostu nie odda to tego klimatu ale trzymam kciuki
8
Ale to są ściery aż krew zalewa, nie dość ze wymyślają jakieś cuda i przegrywają w sądach to nadal używają tej retoryki. To nasz największy wróg, PSG czy inne takie to nawet podjazdu do prześcieradeł nie mają.
4
@Sulimo będąc szczerym to pachnie jak pazdzierz jeszcze w dodatku o takiej godzinie
1
@Zoker historia jak z Hatchiko, pamiętam jak oglądałem to łzy leciały ciurkiem
5
@Sulimo szkoda jej ale zaskoczyło mnie polskie imię, sprawdziłem ale nie jest to związane z naszym krajem tylko ojcu przypadło do gustu imię kochanki Napoleona.
Niech spoczywa w pokoju
1
@FcPortoFan1999 to tak ale mi chodziło o zwykłe funkcjonowanie, depresja to straszna sprawa
1
@FcPortoFan1999 niestety, ale z tego co kiedyś widziałem to chyba juz wyszedł na prostą grając w Słowenii to chociaż tyle dobrego
1
@FcPortoFan1999 Ilicicia bardzo szkoda, w swoim najlepszym momencie to był taki kozak a tak go problemy psychiczne zniszczyły
3
@Kgorecki2500 świat schodzi na psy, przecież to jest jakis absurd a to bezstresowe wychowanie to donikąd nie prowadzi. Niech zabronią uprawiać sport bo temu kto przegra będzie smutno nie no xD
0
Mówiłem że jak zagra Lenglet to Legia ma szanse
1
@J4no lepszy niz Jarmark czy Europa ale gorszy od Marmuru czy Cafe Belgi, poprawny, są fajne numery, koncept jest w porządku ale niektóre nuty średnio siadają niemniej i tak na +
1
@MesQueUnClub96 o Villarealu mówiłeś to samo jak z Lechem tyle dostali?
0
@Dosq bardzo dobrze ze mu wyszedł akurat wtedy ;)
1
@Emhyr zawsze można kolejnego wrzucić na skrzydło xD
2
Zagra Clement więc Legia ma szanse
0
@Emhyr ale nam La Masia respi te talenty
0
@Emhyr jak mu nogę podstawił XD
1
@tristan87 aktorstwo wielkiego formatu
@John_Doe tez nie jestem zaskoczony chociaż myślałem że stać ich na lepsze rzeczy
11
@tristan87 ale paszkwil dajcie spokój
0
@michalgajdek akurat że piłkarze mają sredni zasób slownictwa to mnie nie dziwi ;)
0
@michalgajdek nie no to nie był broń boże żaden przytyk, po prostu rozbawiła mnie ta ilość tego ,,spisywania"
0
Wiem że to kwestia zapewne tłumaczenia ale w pytaniu z tym ,,terminem ważności" rozbawiła mnie częstotliwość użycia zwrotu ,, spisałem, spisać" itp. W każdym z ośmiu zdań odpowiedzi to słowo pada xD
0
@SuperPatsonFCB akurat Probierz to nie jest dobry kandydat imo
0
@FutbolFan Zdecydowanie Tesla