19

@Rust_Cohle normalnie łapami chyba ze jakas ciapowata ze nie da się jej utrzymać

0

@DiscoCzareQ no zrobił to ale przynajmniej wróciliśmy na czołowy poziom przynajmniej na to wygląda

33

@LM10GOAT można gadać na Laporte ze polityk czy populista ale gdyby nie on i jego ludzie to w życiu bysmy takiego przeskoku nie zrobili

2

@norbi77 będą iskry leciały w klasykach coś czuje

3

@Rust_Cohle Cruyff
Messi
Guardiola
Możliwe że ktoś mógł mi ulecieć ale tak na szybko, a co do Cruyffa to myślę ze jest najważniejsza osoba w historii dla footballu

7

@AlphaNumeric najpierw to niech on cos wgl zagra bo na razie jakiekolwiek nawiązywanie do Pedriego to śmiech

1

@Rastafarnianin chyba nigdy tak sie nie zdarzyło by nagrywanie nowej adaptacji jakiegoś legendarnego filmu czy serialu wyszło dobrze, po prostu nie odda to tego klimatu ale trzymam kciuki

8

Ale to są ściery aż krew zalewa, nie dość ze wymyślają jakieś cuda i przegrywają w sądach to nadal używają tej retoryki. To nasz największy wróg, PSG czy inne takie to nawet podjazdu do prześcieradeł nie mają.

4

@Sulimo będąc szczerym to pachnie jak pazdzierz jeszcze w dodatku o takiej godzinie

1

@Zoker historia jak z Hatchiko, pamiętam jak oglądałem to łzy leciały ciurkiem

5

@Sulimo szkoda jej ale zaskoczyło mnie polskie imię, sprawdziłem ale nie jest to związane z naszym krajem tylko ojcu przypadło do gustu imię kochanki Napoleona.
Niech spoczywa w pokoju

1

@FcPortoFan1999 to tak ale mi chodziło o zwykłe funkcjonowanie, depresja to straszna sprawa

1

@FcPortoFan1999 niestety, ale z tego co kiedyś widziałem to chyba juz wyszedł na prostą grając w Słowenii to chociaż tyle dobrego

1

@FcPortoFan1999 Ilicicia bardzo szkoda, w swoim najlepszym momencie to był taki kozak a tak go problemy psychiczne zniszczyły

3

@Kgorecki2500 świat schodzi na psy, przecież to jest jakis absurd a to bezstresowe wychowanie to donikąd nie prowadzi. Niech zabronią uprawiać sport bo temu kto przegra będzie smutno nie no xD

0

Mówiłem że jak zagra Lenglet to Legia ma szanse

1

@J4no lepszy niz Jarmark czy Europa ale gorszy od Marmuru czy Cafe Belgi, poprawny, są fajne numery, koncept jest w porządku ale niektóre nuty średnio siadają niemniej i tak na +

1

@MesQueUnClub96 o Villarealu mówiłeś to samo jak z Lechem tyle dostali?

0

@Dosq bardzo dobrze ze mu wyszedł akurat wtedy ;)

1

@Emhyr zawsze można kolejnego wrzucić na skrzydło xD

2

Zagra Clement więc Legia ma szanse

0

@Emhyr ale nam La Masia respi te talenty

0

@Emhyr jak mu nogę podstawił XD

1

@tristan87 aktorstwo wielkiego formatu
@John_Doe tez nie jestem zaskoczony chociaż myślałem że stać ich na lepsze rzeczy

11

@tristan87 ale paszkwil dajcie spokój

0

@michalgajdek akurat że piłkarze mają sredni zasób slownictwa to mnie nie dziwi ;)

0

@michalgajdek nie no to nie był broń boże żaden przytyk, po prostu rozbawiła mnie ta ilość tego ,,spisywania"

0

Wiem że to kwestia zapewne tłumaczenia ale w pytaniu z tym ,,terminem ważności" rozbawiła mnie częstotliwość użycia zwrotu ,, spisałem, spisać" itp. W każdym z ośmiu zdań odpowiedzi to słowo pada xD

0

@SuperPatsonFCB akurat Probierz to nie jest dobry kandydat imo

0

@FutbolFan Zdecydowanie Tesla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?