FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Encore uczepiliscie się tego De Bruyne jakby żaden wielki pilkarz nigdy nie zmarnował ważnego karnego
3
@Sulimo Fornalik to dobry trener ale raczej ciężko będzie przebić kwartet Legia Lech Raków Pogoń by dostać się do eliminacji no chyba że wygrają Puchar Polski ale to też nic prostego
0
@Nazio_87 na bank się nie zgodzą, nie za taką kwotę wykupu
0
@MesQueUnClub96 karne się zerują bo dzisiaj jednego Legii zabrał
2
Legia sama sie prosi o kłopoty, a Tobiasz inteligentnie jak zwykle
0
@Uukasz_93 naprawdę nie umiemy sprzedawać o ile ta kwota sie potwierdzi
2
@AFA90 swoje zrobił, co nie znaczy ze nie życzę mu powodzenia w karierze w Europie, niech mu się wiedzie
2
@AFA90 za sam fakt tego decydującego karnego z Francją i w finale Ligi Europy z Romą będzie mi się tylko dobrze kojarzył ;)
0
@lucca87 nie, ale i tak czuję ze zostaniemy w tej kwestii wydymani, chociaż w sumie to same kwoty są śmieszne
0
@szkutnik91 to fajne dogadanie sie by Barca dostała wiecej niz 25
0
@Barca1922 z tego co widziałem w artykule na głównej to tam była mowa o wykupie za 40, nie wiem na ile są to potwierdzone informacje
0
20 baniek łącznie za wypożyczenie Cancelo na sezon to nie jest dobra opcja, fakt umiejętności są ale jeśli chodzi o osobowość no to konfliktowy zawodnik coś jak Felix, jakby nie te koszta to możnaby było przemyśleć takie wypożyczenie ale na jeden sezon nie.
A Lenglet no to zasługa Bartomeu, jak się daje takie horrendalne kontrakty to niestety ciężko potem się niektórych stąd pozbyć (czemu miała służyć wypowiedź Laporty o Arabii nie mam pojęcia)
1
@Bobo25 źle to opisałem, o łokciu na Messim zapomniałem, faul na Fabsie z Superpucharu pamiętałem ale uznałem że to jednorazowy wybryk. Powinienem napisać że nie był az tak odklejony jak reszta ale fakt, mój błąd.
11
@DonMatteo901 brakuje tylko Che Guevary na tle profilu
2
@DLFCB widać ze to przypadek, akurat Marcelo z tej grupy Realu Mourinho był chyba jedyny normalny, szkoda obu bo jeden ma poczucie winy a drugi być może ma po karierze
8
@tbas no niestety, jeśli chodzi o sprzedaż zawodników to jesteśmy największymi frajerami na świecie
0
@Bulbulator widzę przecież, po prostu wyraziłem swoją opinię, dla mnie nawet z tym naciąganiem to nadal za mało, skrzydłowy z topu by sie przydał tylko jaki i za ile to druga kwestia
0
@Bulbulator Raphinhi brakuje do bycia klasowym skrzydłowym przynajmniej w mojej ocenie
2
@Emhyr w tym meczu wczoraj to niby towarzyski a chcieli sobie nieźle krzywdę porobić
0
@Emhyr to Tchouameni tak faulował?
1
@Barca1922 Bernardo to niestety będzie bardzo duży wydatek, chociaż fajnie byłoby go w Barcy zobaczyć a za Felixa to podziękuję, nie dość że to tez nie do końca jest prawoskrzydłowy to Atletico nas wyciśnie przy okazji wypożyczenia+nie jest to zawodnik z ułożoną głową, który przy pierwszej lepszej okazji zacznie psuć atmosferę w szatni
1
@Barca1922 i kto będzie grał na tym prawym skrzydle? Wierzę w Abde ale on gra z drugiej strony zaś Raphinha nie przekonuje mnie zbytnio a jakby nie daj Bożego wypadł to wtedy będzie ciekawie
@Explode z PSG nie żyjemy dobrze więc ta opcja raczej w życie nie wejdzie
0
@Barca1922 faktycznir kasa, nawet jak będzie te 50 baniek to Barca zbiera tylko 25 xD
0
@Herato każdy się tez inaczej starzeje, Suareza czas nie oszczędza a Lewy jednak jest pod względem fizycznym terminatorem
0
@abram3k weźcie tego Alonso stąd bo on nigdzie sie nie nadaje
0
No to Tobiasz dał dupy
0
@Sulimo To Ordabasy tez nie wygląda jakos strasznie
0
@Uukasz_93 Kittel musi przeładować broń :D
0
@Uukasz_93 wtedy co prawda Rudko był gamechangerem ale no nadal wątpię w sukces na takim terenie
1
Dobra i jedna bramka zaliczki ale na rewanż tam to może być i tak za mało