5

Nawet ja uwierzyłem że im się uda a oni przekraczają kolejne granice, potem się dziwić opiniom o bundeslidze jak tam nikt nie chce wygrać tylko zawsze Bayernowi się udaje i tak od x lat

1

@626 jak na jeden sezon i z rozsądną pensją to w sumie czemu nie, statystycznie w Juventusie szło mu dobrze

2

@Worny chłop ma 0 IQ, niech spieprzają z tej ligi bo to same zakały

1

@Medium no i to taką jeszcze gwiazdą Bollywood i Hollywood bo dla naszych dziennikarzyn to jeden c**j xD

1

Pomijając tą sprawę z Viniciusem bo o tym chyba każdy się zdążył wypowiedzieć, ale dopiero obejrzałem nowy odcinek Dziennikarskiego Zera i o ile zdaje sobie sprawę z tego, że Stanowski (mimo tego że go lubię) jest populistą to w tym cyklu to jak punktuje poszczególne osoby czy zjawiska to jest fenomenalne. Nie oglądam praktycznie w ogóle telewizji, nie kojarzyłem tej całej Natalii Janoszek, jednak świat celebrytów a zwłaszcza tych polskich to jakiś śmietnik, jak ktoś czyta te pudelki i żyje tym otoczeniem to naprawdę współczuję, tam są sami pozerzy.

0

@Nano22 no cóż, życzyć udanego wyjazdu tylko :D

5

@Nano22 ładny tatuaż, tylko szkoda ze taki moment na wyjazd sobie wybrales bo patrząc na to jak oni teraz grają to pewnie obejrzysz pazdzierz

0

@daniel32778 uprzywilejowany klub i tyle, niestety na tym oni działają

3

@ZwyklyKibicBarcy04 nie wierzę po prostu w to jakie tu dzieją się cuda, a jeszcze będą mieli czelność pieprzyć że sa poszkodowani czy tam inne La Liga Negreira, tfu

0

Oby te plotki nie były prawdą, na boku obrony radził sobie dobrze zresztą jakos tak człowiek do niego przywyknął

0

@FcPortoFan1999 w teorii tak ale to juz musiało by sie skumulowac sporo

1

No to może jednak ta Korona spadnie, ja bym osobiście nie płakał :p

0

@maatiixx wszystko sie liczy, mi np profesor mówił ze licencjat łącznie powinien mieć 35-40 stron, ale to każdy inaczej bo np u innego gościa znajomy ma juz 50 i jeszcze pisze (tu akurat same licencjaty przybliżyłem)

4

@Danny Gaucho niedoceniany jest Harry, dziwie mu się ze siedzi w takim klubie jak Tottenham

3

@regatta52 popatrzmy, czy to będzie dwa?

4

@Bobo25 jestem wielkim fanem Messiego a i tak życzę City wygrania wszystkiego, Messi zamknął grę i nie musi juz nic nikomu udowadniać. Platyna wbita 18 grudnia :D

1

@Sinirsey zdecydowanie, gdyby nie Courtois to by było nawet z 7-0

1

@barcelonaLM piękna jest, od razu skojarzenie z 10/11

1

@AssisMoreira Grealish

1

@Deviler raczej tak

0

0

@Antimadridista_WR oj tak, piękna radość w kinie po bramce Kessiego

3

@Messibestplayerintheworld ja grałem w każdą część od pierwszej do czwórki na ps4 i gra jest kozakiem, jak dla mnie warta uwagi

6

Komentarz usunięty

2

@Emhyr Neymar, Rivaldo, Stoichkov mimo że Christo uwielbiam za całokształt i jego postawę antimadridisty niemniej bardzo ciężkie się trafiło :p

0

To jest topka naszych najbrzydszych kompletów, beznadziejne te wyjazdowki są

1

@esem91 przykro mi się czasami patrzy na komentarze w internecie o samym Iniescie czy Xavim, byli takimi geniuszami w swoim fachu tyle ze po prostu ponad kilka lat temu a dziś zdarza się widzieć komentarze w stylu ,,Iniesta/Xavi jest przereklamowany". Strasznie to przykre, pamięć ludzka jest jednak ulotna
Kolega @Trojanek23 wyjaśnił sprawę, to też niedorzeczne by stawiać Modricia, Kroosa bądź Casemiro nad kimkolwiek z trójki Busi, Xavi i Andres

1

@bartas97 bardziej udany dwójka, jednak w obecnej sytuacji gdzie Ligi Mistrzów dawno nie wygraliśmy to jedynka brzmi kusząco. Niemniej gdyby odstawić to na bok to proste ze lepiej mieć dublet

8

No cóż, nie ma co ukrywać, ja tak jak zapewne większość cules (przynajmniej tych którzy udzielają się na La Rambli) oczekiwałem momentu w którym Busquets odejdzie, bo po prostu nie dojeżdżał do tego futbolu na najwyższym poziomie. Na Cadizy itp nadal wystarczał ale wiemy jak to bywało w Europie ale mniejsza, dla Busiego szacunek i ogromne dzięki bo bez niego w życiu nie zdobylibyśmy tyłu trofeów i to w takim stylu, zawodnik unikalny i niepodrabialny, przy okazji cholernie niedoceniany, w zasadzie jedyny zawodnik profilem jakkolwiek go przypominający to Rodri niemniej między nimi widać jednak różnice w grze. Zaczyna się nowy etap, nie wiem kto będzie grał na jego pozycji od nowego sezonu ale jeszcze zatęsknimy za nim z najlepszych sezonów. Ikona Barcelony, legenda i mam nadzieję że gdziekolwiek nie pójdzie grać bądź skończy karierę to będzie mu się powodzić. Dzięki Sergio

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?