FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Trojanek23 14/15 tryplet
15/16 dublet
16/17 puchar króla
Nie liczyłem trofeów typu KMŚ czy Superpuchary, nie mówię też że Enrique to poziom Guardioli czy Kloppa ale no jest to dobry trener, słaby trener nie jest w stanie tyle wygrać a sama reprezentacja Hiszpanii na Euro pokazała się z dobrej strony, na mundialu klapa, dla mnie wychodzi na zero w kwestii kadry
1
@AFA90 dlatego jak chce sie realizmu to polecam FM
13
@Rust_Cohle wygrał tryplet i przereklamowany no tak
7
@Carew chyba druga najslynniejsza ręką w historii futbolu po ręce Maradony i porownywalnie z ręką Henryego przeciwko Irlandii
1
@Johnnie_Walker na jedno to dobrze chociaż narzekałem na ewentualny transfer Amrabata ale jako zobaczyłem nowych kandydatów to sie za głowę złapałem xD
0
W życiu musi być balans, Gundogan jest, prawdopodbnie klepniety myślę Vitor Roque, może nawet ten Diaz ale no pamiętać trzeba o równowadze: Parejo na wózku inwalidzkim i Oriol Romeu XD
3
@MichuZ44 na przykładzie tego spotkania można odróżnić kto ogląda mecze i przez pryzmat całych 90 minut ocenia piłkarza a tych którzy włączają flashscore i widzą że: zmarnowany karny + 0 goli i asyst = zagrał słabo bądź Polacy go powstrzymali XD
1
@DonAndrzejos dlaczego ma nie być tym gamechangerem? W City to chyba numer 1 w tej kwestii
0
@Maciek069 tak jak Lewandowski? XD
6
Bardzo się cieszę, że Ilkay do nas trafił. Już od dawna jak grał jeszcze w Borussii widziałem go w Barcy (on spoko ale poza nim chciałem wtedy jeszcze Mario Goetze a jak skończył to wiemy), niby w 2016 była opcja pozyskania go ale Enrique wolał Turana (xD) o ile to prawda, jednak w końcu się go w Barcelonie doczekałem. Zawodnik bardzo niedoceniony, blask fleszy zbierał najczęściej KdB czy obecnie Haaland, jednak to Gundogan często ratował zespół w trudnych chwilach. Super że przychodzi, szkoda ze w wieku 33 lat ale licze na te 2-3 lata gry na dobrym poziomie z sukcesami w Barcy, jeszcze dał priorytet Blaugranie nad innymi ofertami, takich ludzi tu trzeba. Oby mu się tu wiodło
6
@PaCo jak się daje takie chore pensje to tak to później wygląda
1
@bartas97 to ten co miał taką karierę zrobić?
0
@BorzyKrzys gdzie lało to lało, w Lublinie nie spadła nawet kropla
2
@DonCarletto spoko, sam znam to ale ja swoje skończyłem w końcówce maja a i tak juz dawno przestało się tam dziać cokolwiek ciekawego
0
@DonCarletto chłopie jest dwudziesty czerwiec, trochę późno jak na praktykę
2
@KamQiX miałem kropka w kropkę tak samo, bezruch, pustka w głowie a to wszystko było tak szybko, że kiedy Martinez obronił to nadal do mnie nie docierało co się działo
5
No akurat w tym meczu Fati lata jak nie on
0
@Khajio no to pudło z mojej strony
0
@Herato może George Weah? Nie sądzę by Liberia grała na czymkolwiek poważnym
2
@Sulimo widać że mówią to osoby które nie śledzą piłki ręcznej, Barcelona w ręczna jest jak Real w LM w nożnej
2
@jeyx77x ogólnie uważam ze Eklektyka to jego najlepsza płyta, druga sprawa że on słabych płyt nie wypuszczał
1
@Azi na samych największych nazwiskach biorąc pod uwagę sam okres jak Guardiola był ich trenerem to prawie 300 baniek łącznie za sprzedaże Sterlinga, Zinchenko, Danilo, Torresa, Jesusa i Sane. Trzeba pamiętać ze takich transferów za mniejsze kwoty jest więcej ale nie chciało mi się tego wszystkiego spisywać
Opierałem się na transfermarkcie
2
@Esteban_ wjeżdżam w to w ciemno, ten brudny rap nam z fury wali
8
Ten sezon to piękne zamknięcie wszelkich dyskusji, Leo z mistrzostwem świata, Pep z Ligą Mistrzów i potrójną koroną. To teraz jeszcze tylko aby Barca wróciła na tron w Europie
3
Najważniejsze by Pep wygrał, wynik nie ma znaczenia, może byc nawet nudne 1:0
0
@Striker no dobra, dziękuję wam wszystkim za pomoc ;) @BartqRKO @4drian0
0
@4drian0 okej, ale w sumie dobrze sie składa ze jest w ps plus to może przetestuje
0
@Striker wierzę, a sama ta kariera jednym zawodnikiem jest warta uwagi? Jak ona jest zrobiona? Oczywiście jak graliście @BartqRKO
0
@Striker aa to by wiele wyjaśniało, zagranie trochę w stylu EA :D
0
@BartqRKO okej, ale to i tak slabe ze do kariery jednego zawodnika trzeba połączenia z internetem, akurat ta chyba najbardziej mnie interesuje, chociaż tamtych nie wykluczam