1

@Vernon_Roche fajny skrzydłowy ale chyba za późno na taki ruch, wiek

1

@bartas97 jak nieprawda jak prawda

2

@bartas97 czy ja wiem czy znowu, w 19/20 ktoś inny odpadł

2

No cóż, jednak Radomiak nie zapłacił rachunku @bartas97

0

@ChampionLW gdzieś czytałem artykuł, w którym napisali że jak Lechia zleci to byc może nawet do IV ligi bo tam spore długi, także niekoniecznie z tymi derbami

1

@BorzyKrzys widzę że nie bierzecie pod uwagę innych opcji, no cóż, szkoda czasu na tą dyskusję

0

@misteriosoVEB nigdzie nie napisałem że wszystko wyjaśnione to raz, po drugie ty wierzysz stronie Valverde więc można odbić piłeczkę, prawda jaka jest to nie wiemy
P.S mieszanie w to Gaviego to XD

6

@misteriosoVEB przepychanie się łokciami = przemyślany plan zaczekania na kogoś i przywalenia komuś z pięści/liścia? No chyba nie do końca, pomijając to że zrobił to podobno trzy miesiące po fakcie, zaś sam Baena się nie przyznaje

2

@PatrychoO takich buraków to nigdzie indziej nie znajdą jak w Realu, tam każdy ma jakieś problemy, zakładam ze informacja jest prawdziwa

15

@pyra92 nie wiedziałem ze Gavi kogoś kopał po plecach, deptał specjalnie po palcach czy targał za łeb xD

2

@urbipl ludzie są jednak bezmyślni

1

@MichuPlayPL klasyk ligowy z Realem 2-1

4

@Joe_Pesci najlepsza 9 obok Ronaldo Nazario

2

@Kgorecki2500 jak Ci nie pasuje to wsiadaj w machinę czasu i się przenoś do okresu z Quique Setieniem jak nie widzisz jakiegokolwiek progresu :)

1

@PatrychoO może kiedyś pojawi się na jego drodze taki odpowiednik Roya Keane'a, nie trawię tego gościa

1

@PatrychoO zapomniałem dodać że praktycznie poświęcone wyłącznie Realowi było, no i Kubańczyk jako ekspert jprdl

0

Włączyłem studio przedmeczowe na tvp sport i tak myślę ,,kurde, wygląda do dupy i jakoś tak żenująco", po czym wchodzę na La Ramble i widzę identyczne głosy XD

2

Brawo Osasuna, tylko niech utrzymają

0

Nico Williams to sabotażysta

0

@kulek22 na razie Athletic dużo lepszy niestety, bo nie pałam do nich jakąś sympatią

3

@Compadre ale nie do Mascherano tak, nie do niego

0

Ależ ta Osasuna jest beznadziejna, nic w ofensywie nie grają, kwestia czasu jak Athletic ich dobije

2

@AmigoBlancos cała ta rodzina ma taką niepokojącą aurę, jak nie samobójstwo Tomasza, to morderstwo ojca + tematyki jego obrazów, nie można zapominać o zgonach w krótkim odstępie czasowym babci i matki Tomasza

5

@Sulimo dlatego od dawna omijam takie portale, zwłaszcza meczyki. Tam się wypowiadają ludzie którzy widzą w roku parę spotkań reprezentacji i clickbaity artykułów nie czytając ich treści, kibicowskie ameby

0

@_Niko_ nie przystoi tez wyciąganie fałszywek przez prezesa ligi ale czego po Tebasie oczekiwac

3

@fanRealuAlespoko tak, będzie piłki podawał które ze stadionu wylecą XD

1

@tomek8756 po co tego z**ba cytować czy tutaj wrzucać, powinno się marginalizować takich imbecyli

24

@BorzyKrzys pomyśleć że Malik może być czyims idolem, przerażające

10

@Kuba_1 Thierry to nasz człowiek, chociaż ikona kanonierów :)

0

Dobry konkurs się szykuje patrząc na odległości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?