FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vernon_Roche fajny skrzydłowy ale chyba za późno na taki ruch, wiek
1
@bartas97 jak nieprawda jak prawda
2
@bartas97 czy ja wiem czy znowu, w 19/20 ktoś inny odpadł
2
No cóż, jednak Radomiak nie zapłacił rachunku @bartas97
0
@ChampionLW gdzieś czytałem artykuł, w którym napisali że jak Lechia zleci to byc może nawet do IV ligi bo tam spore długi, także niekoniecznie z tymi derbami
1
@BorzyKrzys widzę że nie bierzecie pod uwagę innych opcji, no cóż, szkoda czasu na tą dyskusję
0
@misteriosoVEB nigdzie nie napisałem że wszystko wyjaśnione to raz, po drugie ty wierzysz stronie Valverde więc można odbić piłeczkę, prawda jaka jest to nie wiemy
P.S mieszanie w to Gaviego to XD
6
@misteriosoVEB przepychanie się łokciami = przemyślany plan zaczekania na kogoś i przywalenia komuś z pięści/liścia? No chyba nie do końca, pomijając to że zrobił to podobno trzy miesiące po fakcie, zaś sam Baena się nie przyznaje
2
@PatrychoO takich buraków to nigdzie indziej nie znajdą jak w Realu, tam każdy ma jakieś problemy, zakładam ze informacja jest prawdziwa
15
@pyra92 nie wiedziałem ze Gavi kogoś kopał po plecach, deptał specjalnie po palcach czy targał za łeb xD
2
@urbipl ludzie są jednak bezmyślni
1
@MichuPlayPL klasyk ligowy z Realem 2-1
4
@Joe_Pesci najlepsza 9 obok Ronaldo Nazario
2
@Kgorecki2500 jak Ci nie pasuje to wsiadaj w machinę czasu i się przenoś do okresu z Quique Setieniem jak nie widzisz jakiegokolwiek progresu :)
1
@PatrychoO może kiedyś pojawi się na jego drodze taki odpowiednik Roya Keane'a, nie trawię tego gościa
1
@PatrychoO zapomniałem dodać że praktycznie poświęcone wyłącznie Realowi było, no i Kubańczyk jako ekspert jprdl
0
Włączyłem studio przedmeczowe na tvp sport i tak myślę ,,kurde, wygląda do dupy i jakoś tak żenująco", po czym wchodzę na La Ramble i widzę identyczne głosy XD
2
Brawo Osasuna, tylko niech utrzymają
0
Nico Williams to sabotażysta
0
@kulek22 na razie Athletic dużo lepszy niestety, bo nie pałam do nich jakąś sympatią
3
@Compadre ale nie do Mascherano tak, nie do niego
0
Ależ ta Osasuna jest beznadziejna, nic w ofensywie nie grają, kwestia czasu jak Athletic ich dobije
2
@AmigoBlancos cała ta rodzina ma taką niepokojącą aurę, jak nie samobójstwo Tomasza, to morderstwo ojca + tematyki jego obrazów, nie można zapominać o zgonach w krótkim odstępie czasowym babci i matki Tomasza
5
@Sulimo dlatego od dawna omijam takie portale, zwłaszcza meczyki. Tam się wypowiadają ludzie którzy widzą w roku parę spotkań reprezentacji i clickbaity artykułów nie czytając ich treści, kibicowskie ameby
0
@_Niko_ nie przystoi tez wyciąganie fałszywek przez prezesa ligi ale czego po Tebasie oczekiwac
3
@fanRealuAlespoko tak, będzie piłki podawał które ze stadionu wylecą XD
1
@tomek8756 po co tego z**ba cytować czy tutaj wrzucać, powinno się marginalizować takich imbecyli
24
@BorzyKrzys pomyśleć że Malik może być czyims idolem, przerażające
10
@Kuba_1 Thierry to nasz człowiek, chociaż ikona kanonierów :)
0
Dobry konkurs się szykuje patrząc na odległości