FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Comfortable_ żeby Lewy jeszcze sam coś grał
4
Powiem tak, bardzo niektórzy przesadzają nazywając wczorajszy mecz kompromitacją. Porażka boli to oczywiste, jednak odpadliśmy po walce z mocnym zespołem, nie daliśmy dupy jak na Anfield czy w Rzymie kilka lat temu. Druga sprawa tez było względnie jak na to jak osłabieni byliśmy, brak Pedriego, Gaviego, Dembele to spore osłabienia, a co by jednak nie mówić bo dwóch pierwszych nikt nie podważa, to jednak brak Ousmane'a ma ogromny wpływ na naszą ofensywę. Raphinha może coś tam pokopać nieźle czy nawet Ferran który zaczyna wracać do żywych, jednak to Dembele jest naszym najlepszym skrzydłowym i nawet nie wiem czy nie najważniejszą postacią ataku. Bez niego nawet Lewy gra jak ostatni dziad. Często widziałem komentarze o tym by się Francuza pozbyć jak będzie okazja ale ciekawe kto wtedy będzie nam ciągnął to skrzydło, Fati? W niego straciłem wiarę kompletnie, obawiam się że w jego przypadku nie zobaczymy nigdy tego spelnionego potencjału który pokazywał przed kontuzjami.
0
@taris no za Ernesto to wgl wspaniałe było, jakby oczywiście wymazać tą Romę oraz Liverpool, można też dorzucić spoza europejskich pucharów Levante 2017/2018
1
@Pawel13sz juz nawet nie chodzi o porównywanie bo nie chce mi się na tym skupiać, ale poza tym i tak dość słabo strzelonym karnym to on w tym meczu nie zrobił nic, praktycznie nic.
Technikę on ma, na początku sezonu potrafił to pokazać ale teraz ma bardzo duży zjazd, nie wiem czy to kwestia mundialu i Michniewicza, Barcelony, a może jednak wiek zaczyna coraz głośniej o sobie przypominać? Ronaldo biologicznie 23 lata, a jak grał to wyglądał na rencistę
2
No i macie swojego Lewandowskiego, najlepszy napastnik świata gadają, a dzisiaj na poziomie Bartosza Spiączki
0
No i humor popsuty
3
Niepotrzebnie się denerwujemy Realem, ja tez w ostatniej edycji oglądałem każdy praktycznie z dwumeczy i jebla dostałem, od tego czasu nie oglądam w ogóle LM zwlaszcza spotkań Realu i czuję się z tym dobrze, wam też to polecam, skupmy sie na własnym podwórku i na tym by Barca zgarnęła ligę hiszpańska przede wszystkim czego sobie i wam życzę.
Szkoda na Real nerwów, Liga Mistrzów to rozgrywki poza logiką
2
@VegetaPolska powiedział chłop który łka na forum o swoim najwyraźniej,,udanym" życiu osobistym, kogo ty chcesz tutaj strofować :D
1
@cris2706 nie wysilaj się, to jakis hala trol
0
@avanes dlatego ten wynik nawet jakos bardzo nie boli, ma nawet pewne plusy :D
4
@Mow_mi_Douglas xD w drugą stronę to są chyba jeszcze bardziej absurdalne wymagania jeśli mam być szczery
1
Taka refleksja, to ile jest reklam na youtube gdy sie ogląda filmy to jakaś katastrofa, praktycznie co minutę/dwie wyskakują dwie reklamy po kilkanaście sekund, dramat jakiś
1
@kuz każdy kolejny far cry jest taki jak napisałeś, jak ktoś grał w jedną część to w zasadzie nie musi grać w następne bo to praktycznie to samo, wiem co mówię bo właśnie ja jestem takim przykładem
0
@Antimadridista_WR no i to my kupujemy sędziów oczywiście, to musi też wybrzmieć głośno i wyraźnie xD
1
@Kitek1640 w obecnej formie to chyba do koszenia trawnika
2
@Pawel13sz on nigdy nie odpali, Guardiola wiedział co robi puszczając go z Manchesteru za taką kasę
4
@Emhyr siostra Mentala wielokrotnie udowadniała swoimi wypowiedziami to że zasługuje na ten tytuł, brat Messiego z tą jedną wypowiedzią to chyba nie ten poziom jeszcze
1
@Pawel13sz nie ma większego kozaka niz nasz Ronald
1
@Pawel13sz niemniej Robert jest kozak
1
@Bagsik88 że wam się chce w tym błocie taplać
3
Niech wraca do nas, za dobry jeszcze jest na powrót do Argentyny czy MLS
1
@shahman banda je**nych psychopatów ten Real Mourinho, krew jasna zalewa jak się to ogląda
4
Nie zauważyłem by ktoś o tym napisał ale Suarez z kolejną brameczką w barwach Gremio
3
@Lionel_Messi10 leci jak po swoje, gruby nie gruby ale pewnych rzeczy się nie zapomina
3
@koziar nie no jest dużo lepiej niz się spodziewałem, oczywiście nie zakładałem ze sobie nie da rady ale obstawiałem ze nie będzie az tyle strzelał jak robi to obecnie
2
Luisito z hattrickiem podczas debiutu w Gremio :D
0
@Bobo25 nieważny to jest puchar Gampera, wiadomo że LM czy liga jest najważniejsza ale nie ma co umniejszać
2
@Bobo25 dla mnie ważne trofeum, ,,tylko" superpuchar miało się do malkontentów odnosić
2
Może ktoś powie ze to ,,tylko" superpuchar, może Real bez formy ale szczerze mówiąc nie ma to znaczenia, pierwsze ważne trofeum od dwóch lat i to po takiej pięknej grze, momentami az Barca Guardioli się przypomniała, bardzo dużo radochy miałem i oby było nam dane świętować jeszcze mocniej po zdobyciu np ligi :D
4
@Pawel13sz swoją droga od razu tu spokojniej jak brakuje tutaj takich ,,komentarzy" xD