FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RichardWinters nie wiem czy to było ze względu na zwycięstwo w PŚ, być może nie, ale to że skakał na kacu to akurat jest prawda, nie wiem czy sam Janne tego nie przyznał
1
Za mocny jest na obecną chwilę, w tym sezonie chociaż ciekawa rywalizacja między Laniskiem, Kubackim i Granerudem
0
@Janas11224 nie no ładna bryka :D tak teraz przeglądam
0
@Janas11224 jaki model jesli można wiedzieć
5
@Pawel13sz ten Boateng wkurza najbardziej, byłby sezon bez porażki ale oczywiście metr przed kiblem trzeba było sie zesrać, z tego właśnie najbardziej zapamiętam kadencję Ernesto maestro
0
@LeoKrol za darmo to spoko, w tym sezonie nie ma jakiś złych liczb ale na pewno nie będzie to zbawiciel Barcelony jakby tu trafił
0
@Antimadridista_WR zależy za ile, ma 31 lat, coś tam mógłby nam dać ale nie za jakies niewiadomo jakie pieniądze
W sumie rocznikowo 32
2
@Pawel13sz geniusz
0
@Emhyr te wyjazdowe mi się nie podobają, domowe spoko tylko szkoda ze Spotify nie jest na żółto/złoto
1
Nie chcę mi się wierzyć by Granerud to wypuścił, ze skoku na skok praktycznie coraz lepszy, tylko jakaś katastrofa chyba byłaby w stanie mu to zabrać
0
Dobrze skacze ten Raimund, mogą byc z niego ludzie
0
@MatiVEB25 zawsze taki raczej energiczny a tutaj taki cichszy głos, spokojniejszy xD
0
Coś mi się wydaje ze komentator na TVN chyba nieźle się bawił przynajmniej po głosie tak słychać
3
@Danny Gaucho Walters to autor chyba najgorszego występu jaki widziałem, dwa samobóje i jeszcze przestrzelił karnego jak dobrze kojarzę :)
0
@MESSIah16 bramki w LM to zdecydowanie na korzyść Lewandowskiego, ale zawsze zapomina się ile asyst w rozgrywkach miał Luis, 27 czy 28 bramek łącznie a asyst bodaj 25/26 także o tym tez trzeba pamiętać + na dobrą sprawę w LM zaczął grać na poważnie dopiero od listopada 2014 roku(wcześniej tylko jeden sezon w Ajaksie jeśli dobrze pamiętam). Wiadomo mógł wycisnąć więcej z tego zwłaszcza ta seria wyjazdowa ale nie można powiedzieć ze na całej linii zawodził, bez jego bramek nie powąchalibysmy Ligi Mistrzów w 2015 roku. Dla mnie Luis jest lepszy czy to całokształtem czy tylko prime ale jak ktos uważa że Lewy to także spokojnie sie obroni, dwóch wybitnych zawodników.
4
@barcelonaLM to jest ten klub z LM który się miał po niego zgłosić?
8
Tak obserwuję tą stronę od wielu lat już i naprawdę wiele osób do tej pory nie nauczyło się podstawowej zasady by ,,nie karmić trolla" xD
Nie dawajcie mu paliwa tzn komentarzy i mu się znudzi
Pozdrawiam
1
@Antimadridista_WR dawaj później zdjęcia z Camp Nou
0
@Janiama tata musi być dość wiekowy jak pamięta piłkarzy z lat 30, nie dziwie się że zabolała śmierć Pelego, jak w sumie większość kibiców piłki nożnej, ciężko mi sobie wyobrazić co bym czuł jakby to był np Leo
3
@Kubix93 mogę ze swojej strony powiedzieć że widziałem taka tabelkę i Messi był chyba nawet liderem, bodaj 21 udziału przy bramkach
0
Granerud ma formę, zobaczymy czy to utrzyma w dalszych fazach
0
@VegetaPolska jakby jego wybrali to byłbym bardzo zadowolony
0
Odpalił petardę
1
@paweldunajecfcb bardzo ładna koszulka
0
Powinni podnieść belkę bo poziom na razie to żenada
1
@Lionel_Messi10 fajne tylko szkoda ze taka mina
0
@sergio5 ja tez nie
1
Niemcy to jakaś tragedia na razie
1
@Colon Piękny Christo
0
@JordiAlbion to z pewnością, ludzie na pewno mieli dość tego wszystkiego