0

@RichardWinters nie wiem czy to było ze względu na zwycięstwo w PŚ, być może nie, ale to że skakał na kacu to akurat jest prawda, nie wiem czy sam Janne tego nie przyznał

1

Za mocny jest na obecną chwilę, w tym sezonie chociaż ciekawa rywalizacja między Laniskiem, Kubackim i Granerudem

0

@Janas11224 nie no ładna bryka :D tak teraz przeglądam

0

@Janas11224 jaki model jesli można wiedzieć

5

@Pawel13sz ten Boateng wkurza najbardziej, byłby sezon bez porażki ale oczywiście metr przed kiblem trzeba było sie zesrać, z tego właśnie najbardziej zapamiętam kadencję Ernesto maestro

0

@LeoKrol za darmo to spoko, w tym sezonie nie ma jakiś złych liczb ale na pewno nie będzie to zbawiciel Barcelony jakby tu trafił

0

@Antimadridista_WR zależy za ile, ma 31 lat, coś tam mógłby nam dać ale nie za jakies niewiadomo jakie pieniądze
W sumie rocznikowo 32

2

@Pawel13sz geniusz

0

@Emhyr te wyjazdowe mi się nie podobają, domowe spoko tylko szkoda ze Spotify nie jest na żółto/złoto

1

Nie chcę mi się wierzyć by Granerud to wypuścił, ze skoku na skok praktycznie coraz lepszy, tylko jakaś katastrofa chyba byłaby w stanie mu to zabrać

0

Dobrze skacze ten Raimund, mogą byc z niego ludzie

0

@MatiVEB25 zawsze taki raczej energiczny a tutaj taki cichszy głos, spokojniejszy xD

0

Coś mi się wydaje ze komentator na TVN chyba nieźle się bawił przynajmniej po głosie tak słychać

3

@Danny Gaucho Walters to autor chyba najgorszego występu jaki widziałem, dwa samobóje i jeszcze przestrzelił karnego jak dobrze kojarzę :)

0

@MESSIah16 bramki w LM to zdecydowanie na korzyść Lewandowskiego, ale zawsze zapomina się ile asyst w rozgrywkach miał Luis, 27 czy 28 bramek łącznie a asyst bodaj 25/26 także o tym tez trzeba pamiętać + na dobrą sprawę w LM zaczął grać na poważnie dopiero od listopada 2014 roku(wcześniej tylko jeden sezon w Ajaksie jeśli dobrze pamiętam). Wiadomo mógł wycisnąć więcej z tego zwłaszcza ta seria wyjazdowa ale nie można powiedzieć ze na całej linii zawodził, bez jego bramek nie powąchalibysmy Ligi Mistrzów w 2015 roku. Dla mnie Luis jest lepszy czy to całokształtem czy tylko prime ale jak ktos uważa że Lewy to także spokojnie sie obroni, dwóch wybitnych zawodników.

4

@barcelonaLM to jest ten klub z LM który się miał po niego zgłosić?

8

Tak obserwuję tą stronę od wielu lat już i naprawdę wiele osób do tej pory nie nauczyło się podstawowej zasady by ,,nie karmić trolla" xD
Nie dawajcie mu paliwa tzn komentarzy i mu się znudzi
Pozdrawiam

1

@Antimadridista_WR dawaj później zdjęcia z Camp Nou

0

@Janiama tata musi być dość wiekowy jak pamięta piłkarzy z lat 30, nie dziwie się że zabolała śmierć Pelego, jak w sumie większość kibiców piłki nożnej, ciężko mi sobie wyobrazić co bym czuł jakby to był np Leo

3

@Kubix93 mogę ze swojej strony powiedzieć że widziałem taka tabelkę i Messi był chyba nawet liderem, bodaj 21 udziału przy bramkach

0

Granerud ma formę, zobaczymy czy to utrzyma w dalszych fazach

0

@VegetaPolska jakby jego wybrali to byłbym bardzo zadowolony

0

Odpalił petardę

1

@paweldunajecfcb bardzo ładna koszulka

0

Powinni podnieść belkę bo poziom na razie to żenada

1

@Lionel_Messi10 fajne tylko szkoda ze taka mina

0

@sergio5 ja tez nie

1

Niemcy to jakaś tragedia na razie

1

@Colon Piękny Christo

0

@JordiAlbion to z pewnością, ludzie na pewno mieli dość tego wszystkiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?