FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FabianMrozek oni po prostu nie mają ograniczeń by dobrze i ładnie grać :/
2
@DaPidejpi Polska nawet z Lewandowskim nie istnieje
0
Jednak europejska mocna drużyna też może wtopić ze słabszym rywalem ;)
4
@JohnA to drużyna z Europy więc nie pasuje do narracji
0
@Cochise taka prawda ze Leo zagrał średnio, bez bramki słabo
1
@Pawel13sz pewnie wszyscy w dupę dostaną tak na złość
0
Niebywałe, czasami mam wrażenie ze komu bym nie kibicował to dzieją się rzeczy niezrozumiale, a jeszcze Polska dzisiaj
0
@MesQueUnClub96 nie był zły, ale do mundialu 2010, 2014 czy euro 2020/1 to jednak mu daleko
0
@Przemek2323 tak jak niektórzy piszą o musie że Argentyna wygra mundial (chciałbym ale pewności nie ma) tak to że nie wyjdą z grupy to juz jest głupota totalna
20
@Kgorecki2500 Lucho to gigachad
3
@patrix211 na Hamiltona gadają a Max i otoczenie nie lepsi
1
@SteuerFreiMoney w Lublinie Piri Piri to jest kozak, polecam jak ktoś w okolicy jest
69
Ale się spłakał xD
3
@MrPGG Ter Stegen złapał formę jak Courtois sezon temu
16
Ten Setien to poleci szybciej niż w tym Villarealu się pojawił, ewidentnie muuuuu nie idzie xD
0
@Uukasz_93 tez mi się zdawało ze Milic faulował, daleko mi do kibicowania Koronie ale jednak dziwna ta decyzja
3
@Lionel_Messi10 niech ich wpuszcza bo strata punktów u siebie z Fulham to jednak spora wpadka
0
Ale te skoki bez klimatu, dziwnie się to ogląda
2
@Medium jego najlepsza płyta imo
3
@Katalonbar że Ci się chciało jeszcze babrać we wspomnieniach dotyczących takiego gówna, ja juz dawno to zostawiłem bo po co się wkurzać od nowa
2
@macio_944 18 grudnia liczę że wzruszenie i radość będą jeszcze u niego mocniejsze niż po Copa
0
@FcPortoFan1999 bez szans raczej, spory wiek zresztą ostatnie sezony takie sobie jak na niego, myślę że może parę konkursów jeszcze wygra ale KK raczej nie zdobędzie
0
@Messi1992 fajnie by było, ale z drugiej strony on mówił w jakims wywiadzie ze etap z Europą zakończony
3
@Zoker jest legendą, ponad 600 spotkań w Barcelonie, jak on nie jest legendą to kto w takim razie na to miano zasługuje?
0
@arasz1819 fakt, przez Bartomeu jesteśmy gdzie jesteśmy
1
@MesQueUnClub96 uznanie słusznej bramki Bojana z Interem 2010
0
@arasz1819 odpuścił resztę kontraktu jeśli to masz na myśli
0
Dzięki Gerard za wszystko, jest legendą tego klubu i to wielką, szkoda tylko że podobnie jak Busi czy Alba trochę te ostatnie 2/3 lata rozwaliły im renomę. Niemniej to nadal był fantastyczny zawodnik w swoim prime.
0
@lukaszmatusiewicz w Lublinie nie lepiej
0
@LS @Antimadridista_WR coś strasznego