0

@FabianMrozek oni po prostu nie mają ograniczeń by dobrze i ładnie grać :/

2

@DaPidejpi Polska nawet z Lewandowskim nie istnieje

0

Jednak europejska mocna drużyna też może wtopić ze słabszym rywalem ;)

4

@JohnA to drużyna z Europy więc nie pasuje do narracji

0

@Cochise taka prawda ze Leo zagrał średnio, bez bramki słabo

1

@Pawel13sz pewnie wszyscy w dupę dostaną tak na złość

0

Niebywałe, czasami mam wrażenie ze komu bym nie kibicował to dzieją się rzeczy niezrozumiale, a jeszcze Polska dzisiaj

0

@MesQueUnClub96 nie był zły, ale do mundialu 2010, 2014 czy euro 2020/1 to jednak mu daleko

0

@Przemek2323 tak jak niektórzy piszą o musie że Argentyna wygra mundial (chciałbym ale pewności nie ma) tak to że nie wyjdą z grupy to juz jest głupota totalna

20

@Kgorecki2500 Lucho to gigachad

3

@patrix211 na Hamiltona gadają a Max i otoczenie nie lepsi

1

@SteuerFreiMoney w Lublinie Piri Piri to jest kozak, polecam jak ktoś w okolicy jest

69

Ale się spłakał xD

3

@MrPGG Ter Stegen złapał formę jak Courtois sezon temu

16

Ten Setien to poleci szybciej niż w tym Villarealu się pojawił, ewidentnie muuuuu nie idzie xD

0

@Uukasz_93 tez mi się zdawało ze Milic faulował, daleko mi do kibicowania Koronie ale jednak dziwna ta decyzja

3

@Lionel_Messi10 niech ich wpuszcza bo strata punktów u siebie z Fulham to jednak spora wpadka

0

Ale te skoki bez klimatu, dziwnie się to ogląda

2

@Medium jego najlepsza płyta imo

3

@Katalonbar że Ci się chciało jeszcze babrać we wspomnieniach dotyczących takiego gówna, ja juz dawno to zostawiłem bo po co się wkurzać od nowa

2

@macio_944 18 grudnia liczę że wzruszenie i radość będą jeszcze u niego mocniejsze niż po Copa

0

@FcPortoFan1999 bez szans raczej, spory wiek zresztą ostatnie sezony takie sobie jak na niego, myślę że może parę konkursów jeszcze wygra ale KK raczej nie zdobędzie

0

@Messi1992 fajnie by było, ale z drugiej strony on mówił w jakims wywiadzie ze etap z Europą zakończony

3

@Zoker jest legendą, ponad 600 spotkań w Barcelonie, jak on nie jest legendą to kto w takim razie na to miano zasługuje?

0

@arasz1819 fakt, przez Bartomeu jesteśmy gdzie jesteśmy

1

@MesQueUnClub96 uznanie słusznej bramki Bojana z Interem 2010

0

@arasz1819 odpuścił resztę kontraktu jeśli to masz na myśli

0

Dzięki Gerard za wszystko, jest legendą tego klubu i to wielką, szkoda tylko że podobnie jak Busi czy Alba trochę te ostatnie 2/3 lata rozwaliły im renomę. Niemniej to nadal był fantastyczny zawodnik w swoim prime.

0

@lukaszmatusiewicz w Lublinie nie lepiej

0

@LS @Antimadridista_WR coś strasznego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?