FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bayern widzę odczuwa brak Lewego
1
@MikeBajson i miał młodszego Pique, Messiego, Suareza, Lengleta w formie, Matsa też, no i Alba jeszcze
Rakitic tez był do pewnego momentu kozakiem
4
Naprawdę aż szkoda w to tyle nerwów ładować, ta drużyna to nie wiem co by się musiało stać by wróciła na odpowiednie tory zawsze musi być jakis problem czy inne dziadostwo, szkoda
0
@FioletoweOczy XD to niezły fart, byle jaki trener by nawygrywal a Guardiola przyszedł na gotowe
2
@Kessie no i widać ze Dembele zależy w końcu, a nie ze ma wywalone
1
@FC1899Barca w 2016 z tego co pamiętam nigdzie się nie skompromitowali chyba ze chodzi Ci o dwumecz z Atletico ale 2-1 na Camp Nou i 0-2 na Calderon nie mozna kompromitacją nazwać
Z resztą komentarza zgoda
1
@VegetaPolska zwolnią go za lidera la ligi i jedną straconą bramkę xD
Zresztą kogo by mieli wziąć za niego, Koemana?
0
@bartekvisca nie wiem co by musiało się wydarzyć bym tęsknił za takim nudziarskim stylem jaki prezentuje EV
0
@Kgorecki2500 podobno umiemy juz grac bez niego więc po co nam kolejny problem na głowie xD
4
@barcelonaLM i tak co sezon, trzeba przecierpieć, sezon przejściowy itd a prawda jest taka że odpadnięcie z grupy po takich wzmocnieniach to jest kompromitacja i dopóki będą grali amigosi to nic się w tym nie zmieni, bo oni juz za tą najlepszą piłka dawno nie nadążają a na dodatek tyle razy dostali oklepy że już ciężko zliczyć
2
@Worny uwierzyłem po przyjściu Xaviego i transferach że może to wrócić do czasów świetności ale już widzę że nie ma na to szans, zakopujemy się w coraz większym gównie
2
Będę szczery, ten mecz mnie zabił, naprawdę tyle lat trwa taki marazm i nawet jak pojawi sie światełko w tunelu to nadal oni to potem koncertowo pier**lą, straszne to jest
0
@VegetaPolska na twoim miejscu bym się cieszył no ale jak wolisz
1
@Wossi61FCB no Ramos dobry chłopak a Pepe to złoty człowiek ale Guardiola Messi czy Iniesta źli, tylko prowokują i wgl niedobrzy są xD
Tak jak napisali koledzy wyżej, Dudek leci ze swoją głupotą w stronę słońca
1
@Pawel13sz i będzie jak za Koemana xD
1
@Pawel13sz no właśnie tego też się boję, żebyśmy tym październikiem nie przegrali sobie sezonu
3
@Vernon_Roche od Ferrana to kazdy z przodu lepszy
1
@Pawel13sz pełna zgoda, ja wiem ze potrzebuje piłek ale jednak to czołowy piłkarz świata, wszyscy mamy co do niego wysokie wymagania
P.S te ostatnie mecze mi tak śmierdzą czasami Valverde, aż się rzygać chce jak sobie ten bezjajeczny futbol przypomnę
3
Zagraliśmy fatalnie, są trzy punkty ale z taką grą naprawdę boję się meczu z Interem przede wszystkim bo to jest mecz o wszystko jesli chodzi o LM, oby Marc był zdrowy bo to on uratował nam to zwycięstwo dzisiaj
P.S Messi by sie nam przydał by cokolwiek wykreowac ale to tak poza tematem
2
@mr Barca nie ma na to szans, ta grupa to szajs do potęgi
0
I cyk Roberdzig na Wyspach dobije do 100 w kadrze
1
Znowu Albania ale nudy
0
@MarioVeB! Patrząc jak ostatnio grali to raczej bardzo nikłe
0
@KmN wszyscy tak się sadzą i wgl a pewnie Góralski to nawet nie będzie grał w pierwszym składzie bo jedyne co potrafi to bezsensownie faulować i kartki zbierac
3
@FCBparasiempre Pepe to drugi największy baran (tuż za Ramosem)z tamtej obrzydliwej paki Mourinho, umieli tylko łamać kości a gra w piłkę była drugorzędna
6
@MesQueUnClub96 jak ktoś pieprzy kocopoły to sie nie ma co dziwic ze ludzie kontrują
2
Haaland widzę 20 gol w sezonie, cienias z niego, Lewandowski na jego miejscu by strzelił 45 goli
5
@MesQueUnClub96 jest dobry to strzela, proste
0
@dniel wszystko prawda poza tym Manchesterem imo
0
@Antimadridista_WR podobnie