FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Image Haaland myślę tez do najskromniejszych nie należy ale liczę że osiągnie więcej niz Kylian, tamtemu juz odbija a zresztą grając we Francji ciężko mu będzie o ZP wg mnie
2
@stysiek dlatego napisałem o tych kolanach, wielu wybitnych zawodników w późniejszym etapie kariery miało problemy z kolanami (Ronaldo, Ronaldo Nazario, Suarez)
22
Nie macie takie wrażenia że Haaland może być graczem wyjątkowym? Widząc jego grę to nie jestem w stanie sobie przypomnieć napastnika mającego takie warunki fizyczne, wzrost, siłę i uderzenie, będącego tak szybkim i nazwijmy eksplozyjnym. Jeszcze grając pod okiem Guardioli na pewno poprawi grę kombinacyjną i technikę, gość jest potworem, wyważa drzwi z futryną w najlepszej lidze świata będąc tak młodym zawodnikiem. O ile będą omijać go kontuzje, zwłaszcza kolana bo obciążenie u takiego kolosa musi być gigantyczne to może być zawodnik epokowy, gość który przebije wyniki ustanowione przez Lewego, Luisa a nawet może będzie w stanie zbliżyć się bądź przebić statystyki Ronaldo i Messiego ale to przy założeniu że będzie zdrowy i nie odbije mu kolba.
Co do tej wyjątkowości, Mbappe np przypomina mi z gry trochę Henryego, a Haaland jest niepodobny do nikogo, przypominają mi się rosłe 9 ale to byli kloce, wolni i mało dynamiczni, tutaj Erling się zdecydowanie wyróżnia nie mówiąc o tym jak odnajduję się w poli karnym i wykorzystuje sytuacje, których w City będzie miał pod dostatkiem. Teraz przypominają mi się komentarze że ładuje tylko Greuther Furth, tak samo mądre jak mówienie o Lewym że jest drewnem xD
0
@Dragon_Ball_Z xDDDDDDD a zresztą niech idzie gdzie chce
2
@hayek już lecą nam wypłacać xD
5
@mateusz1989VeB leśny dziadziuś
2
@MesQueUnClub96 ktoś Perchała traktuje poważnie? XD
1
@iniesta98 zdecydowanie Xavi, topka pomocników to jest właśnie Xavi, Iniesta i Zidane (kolejność losowa)
1
@Lionel_Messi10 no niech będzie chociaż te decyzja wynika z pensji Alby bo wg mnie Alonso nie jest od Jordiego lepszy, mimo że Alba tez gra bardzo różnie
4
@Lionel_Messi10 liczę ze Balde nie ucierpi po przyjściu tego kloca
5
@Lionel_Messi10 pierwszy piłkarz Barcy do którego będę czuł taką niechęć, lipa że tu wgl trafił
17
@michal26 szykuje siły na Ligę Mistrzów
4
@trolownik no nastrzelał, jeden i drugi mieli podobne G+A na koniec sezonu, o jednym mówi się że jest ,, leśnym dziadkiem" i ,, skończył się". Drugi za to ,,Goat", ,, może grać do 40". Ja rozumiem ze Ligue 1 jest słabsza niż Premier League ale na litość boską, Messiego tak bardzo się nie docenia że to aż żenujące. Zresztą w tym sezonie juz wchodzi z przerobionym presezonem i widać efekty, za to Ronaldo może mieć u Ten Haaga ciężko
7
@Lionel_Messi10 ale i tak Leo śmiga jak w zegarku, zresztą na mundialu myślę to udowodni :)
9
@Lionel_Messi10 jak to mówią ,, skończył się", zupełne przeciwieństwo Portugalczyka z United biegającego z 7
1
@Pawel13sz jeden z moich ulubionych zawodników, klasa zawodnik :)
1
@Comentateiro u mnie staż wynosi juz 14 lat chociaż na początku to było dopiero poznawanie tego ale juz Barcy wtedy dopingowałem, przeżyłem klęski, porażki, 0-4, 2-8, odejście moich idoli z klubu a nadal kibicuję tak samo mocno także ja sobie wypraszam mimo ze łapie się blisko końca twojego przedziału wiekowego ;)
18
Nie szefuncio, prawdziwy szef
0
@hefaj6 507 albo juz 508 bo niedawno migneła mi statystyka na LR
0
@Kubsoleon oby tak dalej to może jednak się spłaci
4
@Colon Lewandoooowiski
2
@Janek_7 bardzo możliwe, w sumie poprzedni trenerzy to był raczej beton więc może Xavi umie do niego trafić
1
Wiadomo Lewy zbiera pochwały za ostatnie występy ale ja jestem pod wrażeniem gry naszych skrzydeł, Raphinha grał bardzo dobrze ale przede wszystkim świetną przemianę przeszedł Dembele, nie wiem czy to ten ślub czy co tak na niego wpłynęło, ale oby utrzymywał to dalej bo gra bardzo bardzo dobrze
1
@CryMeARiver mam nadzieję że proroctwo się spełni ;)
0
@Kos111 według mnie Ajax zrobił interes życia patrząc jak radzą sobie zawodnicy wytransferowani w poprzednich latach za duże pieniądze
0
@Black_Wolf_95 to United nie jest tym miejscem?
11
Liczenie na Espanyol xD jedyne słuszne liczenie jakie preferuje to Espanyol w Segunda Division
1
@FC1899Barca ciężko by go nie pobił jak Hazard to z bardzo dużym prawdopodobieństwem największy flop transferowy w historii
19
@ZwyklyKibicBarcy04 Cassillas
4
@Adamski69 nie ma lepszego miejsca i systemu dla 9 jak Bayern, 9 bramek nieuznanych, sam w lidze ma 3 bramki a jakie jeszcze wyniki wykręca Bayern na Bochumach i innych, a to tylko 5 spotkań