FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo kolejny klaun się wypowiada, piątkę mogą zbić z Nevillem
0
@Hubsao nie wiem czy ta kara za ugryzienie Chielliniego mu tego nie umożliwiała, chyba trenował tylko we własnym zakresie jak dobrze pamiętam
4
@DamianPSV Braithwaite'a nie ma co liczyć na poważnie, Depay raczej odejdzie a Fati to jednak nie wiadoma jeśli chodzi o zdrowie
1
Spodziewałem się że może nie być za łatwo wczoraj, niemniej takie mecze jednak musimy wygrywać, z całym szacunkiem do Rayo ale jak dobrze by nie zagrali to grając na Camp Nou musimy takie drużyny ogolić. Jeszcze jedno, przypomniało mi się jak po meczu z Pumas na TVP Sport dwóch gości analizowało to spotkanie i występ Lewandowskiego i nawet zaczęli porównywać go na podstawie tylko tego spotkania do Messiego pod względem stylu gry xD
1
@PatrychoO to jest właśnie to, karzeł by zwiesil głowę a on zawsze wygrywa przegrane mecze i motywuje tak jest
0
@notte_amante nie wiem co by sie musiało stać żeby on cos z tego zbudował, to skład węgla i papy
8
Az mi się przypominają teksty umniejszające Guardioli że byle gość by zrobił zespół jakby miał dużo hajsu do wydania
Właśnie widzę
2
@Gary @nevill xD co sądzisz o Manchesterze United i dlaczego milczysz
1
Dzięki Bogu za Manchester United w obecnym kształcie
3
@kiper09 to chyba pytanie retoryczne
4
@Oskar00 az mi się słabo zrobiło jak sobie tą pomoc przypomniałem i tego trenera
3
@Pawel13sz oby nie on
2
@Matelel Manchester United
2
@parpe dobrze pamiętałem, a teraz wielkie jego oburzenie xD
@marcin62 no właśnie xD
15
@marcin62 on nie mówił że mogą go tak nazwać czy napluć na twarz jak będzie dogadywał się z popisem? XD
3
@Pelart2 uderz w stół a nożyce się odezwą, wtedy gdy Barcelona wygrywała jakiekolwiek trofea to w dupie miałem Real, wy za to jak coś wygracie to zamiast celebrować to waszym priorytetem jest wbijanie szpilek w Barcelonę
9
@norbi77 to się nazywa kompleks, naprawdę to trzeba być niedojebanym umysłowo żeby zamiast cieszyć się z tego co udało się wygrać to pisać o największym rywalu, ja czegoś takiego sobie nie wyobrażam
0
@Emhyr daremny twój trud raczej
1
@norbi77 jak ktoś musi tam błyszczeć to dobrze ze akurat Karim, dość podobne zdanie mam z tą różnicą ze Modricia nigdy nie lubiłem
0
@VegetaPolska no ale taka seria juz była, mniej więcej od jesieni 2017 do porażki w marcu 2020 xD
2
@taris dla nich to jest wartościowe jak go wygrywają, zresztą z innymi podobnie
Dlatego w 2011 robili fetę stulecia z tym pucharem
0
@Pasiak @zmiter912576 sugeruje się tym co widzę na LR, po prostu liczą że Real przegra a będzie jak zwykle, tyle
2
Ja wam się dziwię ze to oglądacie, Real to weźmie a po drugie Superpuchar to nie jest jakies najważniejsze trofeum także ja bym to olał na waszym miejscu zamiast sobie złudne nadzieje dawać
0
@Marcelinho99 całokształtem jesteśmy, zresztą mówiłem ogólnie, nie tylko na ten moment
16
@mateusz1989VeB aj boli boli wielka Barcelona, trzeba pogodzić się ze jestesmy gigantyczna marką taką jak Real, lepiej żeby niektórzy to zrozumieli
5
@Arkon jesli chodzi o najlepszego w historii to tutaj żadnych wątpliwosci nie mam, oczywiste ze Messi ale jesli bez wyżej wymienionych to chyba Maradona albo Cruyff z naciskiem na Diego, chociaż Cruyff moim zdaniem to najważniejsza postać w historii tego sportu
0
@VegetaPolska no to po co to drążyć? Juz widziałem wcześniej komentarze i to chyba twoje na ten sam temat, jakis agent mówi ze marzeniem Lewego był Real, był to był ale jakie to ma znaczenie, takie samo jak ten Modric itd
0
@VegetaPolska no miał nawet dość popularne zdjęcie z koszulką, Kroos nie wiem czy sie nie wypowiadał kiedyś o Barcelonie
18
@VegetaPolska chciał to chciał nie wiem po co drążyć temat, Modric był za Barceloną, Kroos to samo a obaj to legendy Realu także bez sensu takie gadanie
0
@lucca87 1.raczej nie
2.tak
3.tak
4.nie
5.tak