FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Malibu mnie nie przekonuje praktycznie od początku, taki typ piłkarza który może zagrać wszędzie ale nigdzie do końca nie pasuje, nie przepadam za takimi grajkami ale to zasługa głównie takiego Francuza za 120 mln xD
1
@Objectivo z numerem to można na spokojnie rozegrać to akurat najmniej istotna rzecz
8
Nadal uważam że Depay może być przydatny w Barcy, biorąc pod uwagę niepewność w kwestii tego czy Fati z Dembele nie będą się łamać i to że Torres sam swoją grą nie przekonuje, dałbym mu jeszcze szansę w tym sezonie zwłaszcza ze w poprzednim nie mógł do końca rozwinąć skrzydeł przez urazy
2
@Pawel13sz nie no Bravo był bardzo spoko ale tylko dwa lata u nas spędził, bez podjazdu do wyżej wymienionych
0
@Sawik_10 pamiętaj ze nie każdy przypadek będzie działał tak samo
0
@Sawik_10 ogólnie jestem w stanie w jakimś stopniu zgodzić się z twoim komentarzem ale propozycja Oblaka po sezonie gdzie miał jeszcze gorsze statystyki między innymi strzałów obronionych nawet od Matsa to akurat śmieszne
1
@VegetaPolska i cyk Benzema będzie workiem kartofli i 5 bramek w lidze xD
2
@Pawel13sz true
7
@trolownik najwyraźniej xD
Najlepszy jest Roger Milla, strzelił bramkę na mundialu jak miał 42 lata w takim wypadku
5
@MesQueUnClub96 nie przesadzajmy, napisałeś to tak jakby to był jakiś Łukasz Teodorczyk xD
Poza tym, karierę miał myślę wybitną ale może się mylę xD
9
Co prawda o tym Nacionalu słyszałem od dłuższego czasu ale nadal szkoda ze prawdopodobnie jego przygoda z europejską piłka dobiegła końca, liczyłem jeszcze u niego na przejście do Ajaxu czy Monzy no ale jednak się nie doczekałem. Tyle dobrego że chociaż to nie przypadkowy klub tylko ten w którym wypłynął na szerokie wody więc jest to ładne spięcie tej pięknej kariery. Wybitny napastnik i mam nadzieję zobaczyć go jeszcze w formie na mundialu, gdzie jeszcze będzie strzelał bramki np Portugalii badz innym drużynom w dalszych fazach turnieju. Gracias Luisito.
0
@FC1899Barca ja czekam aż pójdzie do Atletico, będzie się z czego pośmiać xD
0
@tristan87 wcale im się nie dziwię
2
@messi564 juz widziałem jakiegoś debila który mu życzył by ktoś mu wjechał w nogi tak jak on wjeżdża i trafił xDD
Życzyć komuś źle to trzeba być ćwiercmozgiem
6
@Kgorecki2500 rośnie dobry zawodnik
1
@tbas @Klaudix coś w tym może być że jest trochę za pewny siebie
4
@don'T.R.I.P.e osobiście uważam że z Ter Stegena nic juz nie będzie, w żadną reinkarnację formy nie wierzę, ta operacja i problemy z kolanem raczej nie pozwolą mu wrócić do najlepszej formy i to mnie martwi w kontekście tego sezonu bo jednak potrzeba nam dobrego bramkarza
3
@MessiTheBesst po cholerę tam wchodzić, nie ma tam nic ciekawego dla nas abyśmy im nabijali liczniki, zresztą to w znacznej części patologia umysłowa
0
@Culer_1906 ależ ten Araujo to jest tur
1
Ale samobój w meczu Korony z Cracovią, gość wykończył jak rasowy snajper xD
17
@doc jedna z najważniejszych postaci dla historii Barcy
,, Jeśli Psg było w stanie strzelić nam cztery bramki, to my możemy sześć"
5
@Sau_Ron hello Romero xD
1
@Pawlak1992 słabo no ale cóż, liczyłem na tą Monze albo BVB
13
Jak Ronaldo przejdzie do Atletico to będzie piękne podsumowanie jego miłości do klubu, czy to do United czy do Realu. Nawet bym nie pomyślał o takim transferze ale no najwyraźniej chce sobie popsuc opinie.
1
@pt9 pojęcie mają takie jak ja o fizyce kwantowej czyli żadne
0
@tbas no to czemu się irytuje jak nie ma powodu
0
@NeKenI to juz wiem po co ta kolejna dźwignia finansowa
0
@Cule1234 oj biedaczek co on teraz pocznie tak go wkurzają z tej Barcelony
0
@NeKenI żebyś podatku od tego nie odprowadzał xD
1
@NeKenI chłopie 12 tysięcy obserwujących ile ty musiales sie naklikac