FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Nano22 pewnie zdjęcie kolejny fejur a szkoda
1
@KSSniper wiedziałem ze cos popsułem xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@KrychaFCB ciekawe, jeśli Dembele juz nie wróci to opcja z Raphinia jest chyba niezbędna bo kim my byśmy grali na skrzydłach
0
@Zieliniak rocznikowo 34, to miałem na myśli
2
@Kondziubarca no to właśnie mówię
@Antimadridista_WR wiem wiem ale liczyłem na podstawę tak z 75 baniek chociaż
6
@patrykzmc2000 kurde, ciekawe jakie te zmienne bo same 65 baniek to jednak trochę średnio
0
@jeyx77x no i to tez było za dużo, tylko tam był 33 latek i nie wiem czy nie kontrakt dłuższy ale tego pewny nie jestem
3
@Kondziubarca cos czuje że wycisną za niego te 60 milionów, horrendalne pieniądze jak za 34 latka z rocznym kontraktem
4
Myślałem że tylko o kibicach Barcelony się mówi że narzekają na sędziów przykładowo Real wygrywa dzięki sędziom, ale z tego co widzę to Sergio nie jest powiązany ze środowiskiem cules a i tak narzeka
0
@Lautaro nie wiem czy twoje ma jakies specjalne bajery ale na moje to ostro przepłaciłes, bo sam taki klimatyzator na wodę mam za 60-70 złotych
2
@Pilka_jest_okragla może za sezon na last dance
0
@Pawel13sz obok Nazario i Van Bastena jednak z najlepszych dziewiątek w historii tego sportu
4
@Pawel13sz szkoda ze nie próbuje jeszcze np w Ajaxie tylko juz powoli schodzi ze sceny, szkoda bo to jeden z moich ulubionych zawodników a juz na pewno ulubiona dziewiątka
0
@Geble ja nie napisałem że wierzę/nie wierzę w Torresa, to bardziej chodzi o to że nawet nie bedzie kogo tam powystawiac chyba że chcemy grać na prawej stronie Trincao xD
6
No i teraz pytanie, co zrobimy ze skrzydłami bo Di Maria juz raczej odpada, za Raphinie Leeds zyczy sobie bardzo dużych pieniędzy a pozostanie Dembele to też trudny temat. Jak to wszystko padnie to jestem ciekawy kim będziemy grać na skrzydłach biorąc pod uwagę ze nie zostanie tutaj Traore a Fati i jego zdrowie to bardzo duża niewiadoma
2
@Lionel_Messi10 szczerze to słaby wybór bo poza Europą no ale niech mu się wiedzie
79
No to sayonara, rok kontraktu i 34 lata na karku i 60 milionów xD to nie czasy Bartomeu
9
@Firestone co ciekawe, Ferguson i Guardiola wygrali tyle samo LM, w dodatku Ferguson przewalił dwa finały z Guardiolą i jego drużyną
4
@DaPidejpi oni wszyscy tam mają kompleksy, był kiedys jakis wywiad chyba z nią jak mówiła ze nazwiska ,,Messi" się tam w domu nigdy nie wymawia xDD
0
@Koorsik Kounde, na moje mogliby poszukać jakiegos bramkarza za Ter Stegena, mówią tez o Bernardo Silvie ale to w wypadku odejścia FdJ
0
@VegetaPolska no to jak beda tyle żądac to nara, lepiej przeznaczyć srodki na kogos innego
2
@Rust_Cohle nie wyszło mu to odejście na dobre, nam tez nie
1
Obejrzałem sobie skrót z 6-1 i powiem wam, że to jakie ciary wychodzą przy bramce Roberto nawet po tych kilku latach to jest nie do podrobienia
5
@usztafik taki Ramos tez ładował karne, a to ze ktos gra na defensywnym pomocniku nie znaczy ze jest goleadorem, Busquets przykładowo. Koeman miał kopyto do wolnych i dlatego tyle goli myślę
2
@MesQueUnClub96 a ludzie nadal płaczą o takie głupoty xD
4
@Pawel13sz Pan pilkarz, a jaka gracja i klasa
0
@JohnnyBarca Guardiola tylko wydaje pieniądze, nie to co Klopp xD
4
@bleble123 nigdy nie pojmę tego jakim cudem nie wygraliśmy trypletu w 2019 roku, wszystko było na tacy, dosłownie utrzymać przewagę trzech bramek w rewanżu, nie zrozumiem tego przypadku do końca życia. A co do prezesa to jasne ze jakby to był ktos inny niz JMB to nigdy nie spadlibysmy z poziomem az tak. Myślę że nie doszłoby do absurdalnego w mojej opinii transferu Griezmanna gdzie wiele osób słusznie zastanawiało się gdzie on tak naprawdę ma grać, Dembele i Cou to z kolei ruchy na które sam byłem zakręcony, Ousmane grał fajnie w BVB, tylko gdyby udało się go klepnac przed odejsciem Neymara to cena byłaby dużo lepsza, a Coutinho to ogromny zawód, widziałem w nim następcę Iniesty i tak było przez pół roku, dalej to szkoda komentować.
Jeszcze jedno, jakby wtedy się udało wygrać LM to byłby to triumf w stylu Realu z tego roku, tak jak u nich prowadził Benzema z Courtoisem, tak u nas wtedy Messi z Ter Stegenem.
0
@Zoker mozliwe ze byłby ale bliżej koncowej 10, top 5 to Messi Ronaldo Maradona Pele Cruyff