FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Pawel13sz to wejście kolanem chyba Del Horno to powinno byc zawieszenie na kilkanaście spotkań
0
@Rocky_Bilbao piłeś nie pisz
2
@Pawel13sz jakby człowiek był starszy to byś obejrzał, mi tez nie było dane :D
4
Czy tylko mnie śmieszy jak przykładowo na facebooku zasypane jest urodzinami Messiego i ktos w komentarzach napisze coś w stylu ,,ale głupole się kłócą kto lepszy Messi czy Ronaldo, wiadomo że obaj są Goat itd". Rozumiem że kłócić się o to to szkoda czasu ale juz nie wolno napisać z uzasadnieniem ze dla kogoś któryś z nich jest lepszy bo wyjedzie taki ,, równorzędny" koleś i będzie strofował, że yyy jak możesz tak mówić Ronaldo=Messi fanboyu xD
1
@Gaz Suarez tu nie wróci raczej, chyba ze jako zmiennik ale wtedy byśmy za dużo tych 9 mieli
4
@Uukasz_93 jak można mówić że nie jest w topie 5 napastników dekady, to trzeba być jakaś amebą, rozumiem że w historii jedni powiedzą Ronaldo, Van Basten czy nawet w tym wieku dyskusja on vs Lewy ale nie top 5 zeszłej dekady? Wtf
0
@Crystal37 miałem podobnie całkiem niedawno, wymień dysk na ssd i aktualizacje porób jak masz nowszy system i będzie gitara
1
@Antimadridista_WR trochę tak, zwlaszcza jak ten poważny ton kontrastuje z czytaniem tekstu typu ,,oh oh, on nie może odczytać mojej pokerowej twarzy oh oh" xDDDD
4
Jadąc samochodem parę dni temu odkryłem podczas słuchania Radia Zet taki nazwijmy format jak ,,piosenka z lektorem". Jeśli dobrze pamiętam to czytał Stanisław Olejniczak ale słuchanie jakiejs piosenki z takim poważnym tłumaczeniem to dziwne doświadczenie xD
1
@baster82 nie zesrajcie się bo ktos kibicuje komuś innemu niż wy xD
8
@Vebrol przyzwyczajony juz jestem ze Barcelona w polskich mediach jest bee i fuj
0
@Janas11224 Szprycer jest dobry ale ja go stawiam ciut niżej od wymienionych, najgorsze i tak były jego najnowsze rzeczy jak Europa i Jarmark
1
@Hubsao na moje 40/45 to jest maksimum za 34 latka z rocznym kontraktem, nie szastajmy pieniędzmi jak człowiek którego nazwiska nie powinno się wypowiadać
2
@TSWKRK czemu według Ciebie Iniesta nie zasługuje na taki tytuł? Na moje to on od Zidana nie odstaje, Xavi to tez nie jest jakiś pachoł
0
@Janas11224 zamiast Szprycera dałbym Cafe Belgę ale masz rację, spory zjazd obecnie zrobił w porownaniu do tych albumów a szkoda
0
Dani, jesteś legendą i to taką najwyższych lotów, szacun za wszystko i dzięki za piękną historię w Barcy
3
@Zoker Janusz Michalik,ekspert amerykański :DD
0
@Patrykl145 szczerze to wkurzał ucho tylko
3
Nie mogę z tego drugiego komentatora, tylko jakies ohh ahh za tym mikrofonem xDDD
3
@Pawel13sz geniusz, jak dla mnie najlepszy pomocnik ostatnich lat w światowej piłce, wielka szkoda ze w 2015 nie próbowaliśmy go wyciągnąć do Barcy
0
@Tomix_83 nie no posrało go
6
@DaPidejpi akurat Pique w ostatnim sezonie był zajebisty, co do przedłużenia Roberto to też tego nie rozumiem
2
@Lionel_Messi10 możliwe, nie widziałem tego wywiadu, zresztą jako sympatyk Argentyny to postać Di Marii jest mi trochę bliższa.
P.S Polska na pierwszym miejscu żeby mnie zaraz nie wynieśli na taczkach
0
Prawdę mówiąc spodziewałem się trochę lepszych warunków, oby mu się wiodło
1
@Lionel_Messi10 nie mam pojęcia co o jego ewentualnym przyjściu sądzić, za jego czasów w Realu nie darzyłem go jakąś niechęcią a przystanie na takie warunki gdzie ma możliwości dostać większe pieniądze w innych klubach pokazałoby że mu zależy. Z drugiej strony gość uciszał Camp Nou przy bramce Cavaniego jak było 6-1 i ma przeszłość w Realu. Ciężka sprawa
0
@Szreko @Firestone @Krystian1588 fakt zapomniałem o Ramsdale, na moje to lepszy gracz niż ten Pickford
0
@Kondziubarca na razie czyste konto ale trochę mnie razi jego brak pewności na tej bramce, zresztą sezon miał średni jak cały Everton
0
Anglicy nie mają lepszego bramkarza niż Pickford?
17
@Lionel_Messi10 to przykre że w Atletico żegnają go jak króla, a u nas mimo ogromnych zasług dostał takiego kopa w dupę :(
2
@panczo 0-4 na Anfield nie do pobicia