FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska dziwne patrząc na to jak śpiewał taką jedną dość wulgarną przyśpiewkę w ich stronę no ale to i tak nieważne
0
@Rust_Cohle Liverpool padnie jak w 2018, za długo kibicuje i widzę scenariusze Realu w LM, bankowo nie skończy się to inaczej
2
@FC1899Barca naprawdę zaczynam wierzyć w te czary od szamanów Toure
0
@MarFan City było lepsze całokształtem ale jak Rodrygo strzelił na 1-1 to czułem ciężkie chwile ale ze 30 sekund później strzeli na 2-1 to po prostu jakbym dostał prawy sierpowy, nawet nie byłem wkurzony jak np w meczu Realu z Psg, tylko byłem zdumiony, zagubiony, nie mogłem zrozumieć co się właśnie stało. Dla mnie gdzie poza Barceloną, City to mój drugi/trzeci ulubiony zespół i bardzo chciałem by Pep wygrał tą LM to jest cos na wzór Anfield tylko oczywiście ciut mniej bo nie dotyczy Barcelony. Dramat.
Guardiola nigdy tej LM nie wygra, czary szamanów Toure to jednak prawda
0
@AdiKingu96 i w***wienie bo Real wygra i tyle, a zresztą Liverpool dla mnie to akurat jeden pies więc lepiej sobie odpuścić
0
@Rust_Cohle wygra
6
To co się wczoraj stało to wykracza poza moją wyobraźnię, budzi mój podziw bo to naprawdę niebywałe, ale oni zawsze praktycznie w Lidze Mistrzów jak są juz na zupełnie straconej pozycji jak wczoraj to zawsze odwracają mecz. Ktoś powie mental, umiejętności, chęci ale to jest niemożliwe by za każdym razem tak wychodzić z tarapatów, na zdrowy rozum jakby to było takie proste ze wszystko zależy od chęci to takie powroty notowaliby wszyscy a to potrafią tylko oni CAŁY CZAS. Nie potrafie tego wytłumaczyć, natomiast dla tych co się łudzą że Liverpool ich odprawi to polecam otworzyć oczy bo nawet jak beda przegrywać 0-3 w 92 minucie to i tak odrobią straty. Niewiarygodne
1
@Peciak ja tego nie rozumiem, przecież to jest tak ewidentne a dzieje się ciągle
0
@Homeopata8989 nie mówię ze go nie lubię ale mam podobnie wrażenia co ty jesli chodzi o jego osobę
8
@Homeopata8989 no wiesz on jest nieśmiały i uśmiechnięty, kocha swoją mamę jak Brzęczek to jak tu mu nie dać wyróżnienia
N'golo Kante lalalala
1
@Lionel_Messi10 prawy obrońca to powiedzmy przy pozostaniu Desta, Alvesa i Roberto to jeszcze zbędny moim zdaniem, reszta jak najbardziej bo nie jestem przekonany co do Christensena a trzeba sie jeszcze pozbyć mistrzów defensywy jak Lenglet i Umtiti
1
@Lionel_Messi10 o ile Depay powinien dostać jeszcze szansę tak no potrzeba wzmocnień bo Ansu tez niewiadoma, ja mam nadzieję że Pique trochę się ustabilizuje zdrowie bo bez niego nasza obrona wygląda miernie
0
@ElKamil to nie miało być zabawne
0
@mekston no może przesadnie ale no mecz w sporym stopniu zawalił chociaż i Villareal bardzo słaba druga połowa
0
@tristan87 niech bramkarza zmienią bo dziurawy
0
@mekston pierwsza i trzecia bramka to zachowanie klasa światowa
1
Rulli to nowy Karius
1
@FAD zawsze za Guardiolą
0
Nienawidzę takich spotkań, jak zwykle nadziei sonie tylko narobiłem i zawód
0
@RosjaninBut leśny dziadek
3
@Triv44 a on napisał coś o Ronaldo bo nie widzę xD
0
@Emhyr no to mu pociąg do Barcy odjedzie jak sie nie postawi no ale jego wola
3
@kubix05 trener z osiągnięciami ale obecnie trochę leśny dziadek
17
@Pilka_jest_okragla Muniaka wpuścili na konferencję
1
@Nano22 musi Ci się nudzić że szukasz takich statystyk xD
6
@JohnnyBarca straszny zjazd, a jeszcze do niedawna być może najlepszy bramkarz świata
1
@Hubsao jeszcze trochę i skończą w 2 hiszpańskiej
4
@Hubsao Lim chyba nienawidzi Valencii i teraz spelnia jakieś marzenia o jej zniszczeniu
1
@DonMatteo901 preferuje dublet zespołu z Częstochowy;)
1
@LloretDeMar Lewy bedzie dla mnie do zaakceptowania przy rozsądnych pieniądzach