2

@VegetaPolska super porownanie kolego xD

2

@kaamil1910 obys miał rację

1

@koksik2700 mam nadzieję ze akurat Polska postawi się Argentynie ale po prostu trochę pokory

6

@koksik2700 nic nie nauczył Senegal, Korea, Słowacja, Kolumbia, żeby się nagle nie zdziwili że ten ,, leśny dziadek" w kadrze będzie bardziej zmotywowany niz w Psg i nam walnie dublet czy coś

2

@MesQueUnClub96 tego nie powiedziałem

7

@MesQueUnClub96 i właśnie dlatego uważam Bundeslige za najmniej interesującą z lig top 5. W kazdej zdarzają się sensacyjni zwycięzcy nawet w tej słabej Francji a tutaj od 10 niemal lat rok w rok wygrywa Bayern.
Nuda

1

@PatrychoO szefito

0

@ChampionLW co by nie mówił, Suarez nigdy poniżej solidnego poziomu nie zejdzie, w eliminacjach na mundial jest w czołówce strzelców, w Atletico nawet obecnie gdzie jest zmiennikiem ma w lidze 11 bramek, to nie są złe liczby

1

Luisito z dubletem

0

@BART97 a zaczął sie kiedykolwiek

0

@Kwiatek67 dlatego zaznaczyłem że to kwestia drugorzędna

1

@Kwiatek67 pozbyliśmy się Suareza i Messiego aby odmłodzić kadrę dlatego jestem na nie jesli o Lewego chodzi, jedyna szansa to odejście z BVB w 2014 poza tym on zawsze był bardziej madridistą, chociaż to akurat kwestia drugorzędna. Mimo tego że to Polak to niech zostanie w tym Bayernie

0

@Kwiatek67 ma bo jednak pieniędzmi nie sramy, poza tym trzeba było sie namęczyć by poukładać drabinkę płacową a teraz mamy od tak zrobić taką wyrwę między Lewym a resztą a potem mówić Araujo np ze Barcelony nie stać na przedłużenie kontraktu?

1

@Kwiatek67 niezależnie od opcji, ten transfer to bezsens, skupmy sie na przedłużaniu kontraktów z Gavim czy Araujo

0

@tbas 34 latka nawet

1

@Kwiatek67 super, oddajmy Desta i sciagnijmy gościa ktory ma 34 lata, chce zarabiać pewnie w okolicach 25 mln euro i sam transfer to będzie kwota licząc Desta okolice 35/40 milionów. To brzmi jak nieroztropna polityka transferowa zwłaszcza ze mamy Aubameyanga ktory tez młodzieniaszkiem nie jest to po cholere nam kolejny?

14

@Cule1234 nie no mam nadzieję ze to zart na wczorajsze prima aprilis

18

@Momals11 żarty żartami z Jacą ale widziałem juz takich delikwentów którzy na serio chcą by Messiemu zakończył karierę a to juz trzeba mieć nieźle nasrane

0

@Transu96 no od odejścia Fergusona to próbuje się dorobić powrotu do dawnych lat ale coś nie siada

0

@Transu96 z reprezentacją to jeszcze zrozumiem ale dowalanie się do kibicowania jakiemuś klubowi przez daną postać to juz przesada xD
Poza tym to całe United wydaje więcej hajsu niz City a w top 4 ich zabraknie także xD

6

Widzę meczyk Urugwaj Ghana :D
Ciekawe co Luis odwali

0

@Katalonbar przegraliśmy kiedyś z tym Ekwadorem xD

4

@negreanu tez bardzo fajna piosenka, dobrze ją wspominam :D

1

Jakoś dziwnie się czuje patrząc na ten przepych i jakies niby sympatyczne maskotki i to wszystko, a potem przypominam sobie o tych biednych robotnikach którzy poumierali na budowach stadionów

0

@pt9 szkoda bo byłby a nawet powinien być tryplet no ale trudno

6

@Messibestplayerintheworld kolejny Griezmann, nijaki piłkarz który zagra wszędzie i tak samo słabo

0

@Muszynianka co kto woli, nie lubię Portugalii to chyba logiczne ze im nie kibicuje

0

Polska awansowała na mundial, Suarez pyknął przewrotkę, szkoda tylko że ta Macedonia się nie postawiła tej Portugalii :/

0

@Maciej1078 nie zmienia to faktu ze BBC no nie miało zbytnio podjazdu do MSN

1

@Deviler tez tak uważam, a ludzie wyzywają tylko związek xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?