FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr @LloretDeMar dziękuję za odpowiedź, jak dla mnie sama kandydatura Lukaku to głupota także Cassano może spać spokojnie i zresztą my też ;)
2
@Emhyr skąd pomysł z Lukaku xD
11
@Ying gość podał zwykła statystykę, nawet bardziej ciekawostkę a go cisną xD
0
@HarveySpecter efekt Ernesto a jakże
16
@Worny tego to zabolało bo który raz o tym wspomina xD
0
@Emhyr o dziwo wyskoczyło
21
@Wolter10 brzmi podejrzanie ten nick, był taki jeden co miał początek -wol i 10 na końcu xD
0
@michal26 ja ogolnie lubie dużo rodzajów piw, ciemne, jasne, miodowe, portery, wszystkie :)
1
@michal26 chętny jesli można
7
@Kamiloza91 City, Pep musi wziąć tą Ligę Mistrzów
0
@PatrychoO rzecz w tym że jakby decydowały tylko same statystyki to Pique>Zidane i Ramos>Iniesta bo strzelili więcej bramek w LM, można zastępczo zamiast Zidane'a dać Nazario i też wyjdzie taka teza
1
@DLFCB mógł zostać jeszcze na sezon 18/19, jednak decyzję takiej legendy trzeba uszanować. Za to jego pożegnanie to powinno być pokazywane jako przykład
2
@JohnA gdzie by wygrali, jak Messi tam jest i młody Mbappe w formie i gówno graja a z Ronaldo miałoby to lepiej wyglądać? Bez szans
1
@Freudysta bydło zwykłe, niech spadają z ekstraklasy
28
Niech spoczywa w pokoju, ależ ten czas leci, pamiętam jak dziś tą informację, cos strasznego
1
@Inko jak mam do wyboru, zaufać sędziom tego spotkania a tym liniom to juz wolę wybrać to drugie, nawet bez kreski wydaje się że gość na dole łamie linie spalonego
0
@pomi11 no to macie swojego rzekomego spalonego xD
1
@insp1re wrzucilbys moze jakiegos screena, bo chciałem zweryfikowac tego ,,niby" spalonego
4
@zadafcb Hamilton to sezonowiec chyba bo kiedyś widziałem jak miał koszulkę Barcy i pozdrawiał kibiców xD
4
@DaPidejpi jak zwykle, tak jak napisałeś ze skrajności w skrajność a potem problemy z tego rozdawania pieniędzy kto będzie musiał ponosić? Zwykły obywatel
1
@panczo pokłosie kontrowersji z Chelsea rok wcześniej, wszyscy gadali uefalona to i na takie wałki z Interem przymykane było oko bo ,,dobrze im tak", z Chelsea 2012 to akurat przegraliśmy pechowo ale na własne życzenie
33
No i fajnie, zawsze spoko jak ex-barcelonistom wychodzi :)
0
@KwaK to potrwa jeszcze latami i obrosnie mitem
0
@AmigoBlancos Betis, Sociedad, Celta
1
@tbas chłop ustrzelił w tym sezonie 7 bramek w 24 spotkaniach ligowych, z czego 4 dzisiaj xD
Zdecydowanie nie
12
@Deviler to trochę jak Barca gdy wygrywała 8 mistrzostw na 11 lat, każdy marudził ale jak zaczęło brakować to nagle wartość wróciła do normy, standard
2
@AmigoBlancos
Milan
Barca
Man Utd
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Ewentualnie może 2012 Real bo wtedy Mourinho potrafił ich ustawic na mecze z nami
0
@Kielak dlatego mimo ze to nie najsłabsza liga top 5 to na pewno najnudniejsza
4
@Pawel13sz niesamowite, fenomenalnie wtedy zagrał ale zawsze nachodzi mnie takie pytanie, które wielu ludzi stawia być może poważnie bądź ironicznie, czy poradziłby sobie w deszczowe popołudnie w Stoke? Później oglądam taki skrót i jak widzę jak bardzo on był kopany, faulowany i to nie tylko wtedy tylko przez wiele lat uświadamia mi, jak bardzo ludzie którzy uważają żeby sobie nie poradził nie mają o piłce pojęcia. Co do Leo liczę że wróci na last dance i zakończy karierę przy pełnym Camp Nou
3
@JohnnyBarca tamten Bayern był fenomenalny, my za to w średniej dyspozycji + sprawa z Vilanova dobiła chłopaków