0

@Emhyr @LloretDeMar dziękuję za odpowiedź, jak dla mnie sama kandydatura Lukaku to głupota także Cassano może spać spokojnie i zresztą my też ;)

2

@Emhyr skąd pomysł z Lukaku xD

11

@Ying gość podał zwykła statystykę, nawet bardziej ciekawostkę a go cisną xD

0

@HarveySpecter efekt Ernesto a jakże

16

@Worny tego to zabolało bo który raz o tym wspomina xD

0

@Emhyr o dziwo wyskoczyło

21

@Wolter10 brzmi podejrzanie ten nick, był taki jeden co miał początek -wol i 10 na końcu xD

0

@michal26 ja ogolnie lubie dużo rodzajów piw, ciemne, jasne, miodowe, portery, wszystkie :)

1

@michal26 chętny jesli można

7

@Kamiloza91 City, Pep musi wziąć tą Ligę Mistrzów

0

@PatrychoO rzecz w tym że jakby decydowały tylko same statystyki to Pique>Zidane i Ramos>Iniesta bo strzelili więcej bramek w LM, można zastępczo zamiast Zidane'a dać Nazario i też wyjdzie taka teza

1

@DLFCB mógł zostać jeszcze na sezon 18/19, jednak decyzję takiej legendy trzeba uszanować. Za to jego pożegnanie to powinno być pokazywane jako przykład

2

@JohnA gdzie by wygrali, jak Messi tam jest i młody Mbappe w formie i gówno graja a z Ronaldo miałoby to lepiej wyglądać? Bez szans

1

@Freudysta bydło zwykłe, niech spadają z ekstraklasy

28

Niech spoczywa w pokoju, ależ ten czas leci, pamiętam jak dziś tą informację, cos strasznego

1

@Inko jak mam do wyboru, zaufać sędziom tego spotkania a tym liniom to juz wolę wybrać to drugie, nawet bez kreski wydaje się że gość na dole łamie linie spalonego

0

@pomi11 no to macie swojego rzekomego spalonego xD

1

@insp1re wrzucilbys moze jakiegos screena, bo chciałem zweryfikowac tego ,,niby" spalonego

4

@zadafcb Hamilton to sezonowiec chyba bo kiedyś widziałem jak miał koszulkę Barcy i pozdrawiał kibiców xD

4

@DaPidejpi jak zwykle, tak jak napisałeś ze skrajności w skrajność a potem problemy z tego rozdawania pieniędzy kto będzie musiał ponosić? Zwykły obywatel

1

@panczo pokłosie kontrowersji z Chelsea rok wcześniej, wszyscy gadali uefalona to i na takie wałki z Interem przymykane było oko bo ,,dobrze im tak", z Chelsea 2012 to akurat przegraliśmy pechowo ale na własne życzenie

33

No i fajnie, zawsze spoko jak ex-barcelonistom wychodzi :)

0

@KwaK to potrwa jeszcze latami i obrosnie mitem

0

@AmigoBlancos Betis, Sociedad, Celta

1

@tbas chłop ustrzelił w tym sezonie 7 bramek w 24 spotkaniach ligowych, z czego 4 dzisiaj xD
Zdecydowanie nie

12

@Deviler to trochę jak Barca gdy wygrywała 8 mistrzostw na 11 lat, każdy marudził ale jak zaczęło brakować to nagle wartość wróciła do normy, standard

2

@AmigoBlancos
Milan
Barca
Man Utd
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Ewentualnie może 2012 Real bo wtedy Mourinho potrafił ich ustawic na mecze z nami

0

@Kielak dlatego mimo ze to nie najsłabsza liga top 5 to na pewno najnudniejsza

4

@Pawel13sz niesamowite, fenomenalnie wtedy zagrał ale zawsze nachodzi mnie takie pytanie, które wielu ludzi stawia być może poważnie bądź ironicznie, czy poradziłby sobie w deszczowe popołudnie w Stoke? Później oglądam taki skrót i jak widzę jak bardzo on był kopany, faulowany i to nie tylko wtedy tylko przez wiele lat uświadamia mi, jak bardzo ludzie którzy uważają żeby sobie nie poradził nie mają o piłce pojęcia. Co do Leo liczę że wróci na last dance i zakończy karierę przy pełnym Camp Nou

3

@JohnnyBarca tamten Bayern był fenomenalny, my za to w średniej dyspozycji + sprawa z Vilanova dobiła chłopaków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?