FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 dokładnie, taki zapomniany klasyk bym powiedział
7
Od katastrofy Smoleńskiej minęło już 12 lat a człowiek pamięta jak dzis co wtedy robił, pamiętam jak oglądałem na polsacie magazyn Ligi Mistrzów który był zawsze rano na weekendzie, wtedy na topie był poker Leo z Arsenalem a tu informacje na pasku a później i w telewizji o katastrofie samolotu prezydenckiego.
Jak ten czas szybko leci...
4
@Danny Gaucho w jakiś sposób gra poniżej oczekiwań ale jednak nie jest az tak źle jak niektórzy ludzie w tym niby eksperci jak Piechniczek uważają
1
Messiemu się zdobywanie bramek znudziło xD
2
@AmigoBlancos nie wiem co jest w tym przykrego? Benzema poza tym ze potrafi strzelać bramki to umie także rozegrać a Lewy w tym juz taki dobry nie jest, kwestia gustu kto kogo uważa za lepszego
6
@Momals11 jaki to jest baran a ludzie sie dziwią ze za nim sporo osób nie przepada no ale to jest ten mental
Siuu
0
@koksik2700 odpowiedź jest prosta, Guardiola miał nie po drodze z Rosellem i nie chciał się z nim męczyć dalej
0
United widzę w formie xD
0
@Rastafarnianin dlatego śmieszą porownania przez pryzmat wyłącznie statystyk zwłaszcza z LM pomijając przy tym wszystko inne xD
2
@AlexDark00 brzmi ciekawie @Antimadridista_WR
5
@POLAK12345 ale dowaliles z tym dołkiem xD
Dołek to był po Setienie a nie wtedy
0
@mekston oczywiście oni tez są w czołówce ale mówiłem wyłącznie o Lewym i Benzemie bo oni jakby jeszcze się bardziej wyodrebnili od całej reszty jesli chodzi o poziom
2
@VegetaPolska żaden fart, jedynie trzecia bramka to sporo szczęścia ale Real był lepszy dzisiaj, Chelsea dała dupy po prostu
2
Tak jak do powiedzmy dwumeczów 1/8 LM myślałem że Lewy jest tym najlepszym, obecnie to Benzema pożera i wypluwa całą resztę, wielki piłkarz.
No i fajnie ze Villareal wygrał, szkoda ze nie wyżej :D
1
@Pawel13sz ale golazo
2
@Pawel13sz nie jestem wróżbita, po prostu kiedys mignela taka plotka
2
@Kgorecki2500 ktoś go traktuje na poważnie jeszcze? XD
2
@Pawel13sz nawet jako zmiennik to by sie jeszcze nadał no ale to tylko gdybanie
2
@Pawel13sz pewnie grałby być może do teraz u nas gdyby Bartomeu go na siłę z Koemanem nie wykopali do Atleti
3
@Drozdu7 pomysł z Destem jeszcze głupszy no wtedy zostajemy tylko z Alvesem na prawej obronie
0
@tomek8756 pajace, później będą gadać o równości i wolności
0
Jestem sceptyczny co do tego ruchu ale jak juz przyjdzie no to niech będzie byle nie oddawali w zamian Desta bo akurat zaczął grać dobrze
2
@Rastafarnianin niesamowity napastnik, szkoda tych kontuzji ale to pokazuje jego wielkość, że majac rozwalone kolano i będąc nieogranym to zapewnił Brazylii mundial + przez kilka następnych lat grał bardzo dobrze. Według mnie prawdopodobnie najlepsza 9 w historii futbolu
0
@Zoker oznacz jak możesz
1
@urbie999 he is nervous, but on a surface he looks calm and ready
2
@Gosciuu his palms are sweaty knees weak arms are heavy
1
@Pawel13sz oczywiście wiem ale mówię tak ogólnie. Nie ujmuje Lewemu bo obecnie to topka ale po prostu rozstaliśmy się ze starymi pilkarzami w sporej części by przebudować projekt to po co do tego wracać?
2
@Pawel13sz to byłby dobry ruch, ale jakies 5 lat wstecz
3
@Pilka_jest_okragla Pique obecnie to jest czołówka stoperów świata i nie jest to na wyrost
0
@VegetaPolska no i dobrze, to bedzie chyba najlepsze wyjście