FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W teorii ten mecz nie ma zbytniego znaczenia ale to jest tak frustrujące ze im zawsze to wychodzi, ZAWSZE, nieprawdopodobne, grają gówno ale wciskają te mecze. Nie wiem jak to nazwać ale psycha siada
2
@HighestInTheRoom czytam to z każdym lepszym w teorii rywalem a potem wychodzą ewenementy jak Karius, Ulreich czy ostatnio Donnarumma bądź Mendy
1
Real wygra tą LM, jak nic będzie to samo co w 2016 czy 2018 gdzie przepychali te mecze kolanami
2
@Pawel13sz jego odejście to był początek końca Barcelony związanej z Suarezem czy Messim
1
@Khajio miałem jeden raz taką sytuację, owy użytkownik perma za to nie złapał ale na szczęście już się tu nie udziela
6
@Szreko chłopie daj sobie siana, do niego nie dotrze
1
@sendesara proste Guti > Nazario
Factos
3
@Medium jak czytam cos takiego to mnie krew zalewa
Sku**ysyny
48
To że odpadliśmy to tam mniejsza,to tylko Liga Europy, ale jaki wstyd z tymi biletami to juz jest poniżej pasa. To jest kompromitacja
0
@Zoker pajac jak w sumie większość z Atleti, a jak widzę to jeszcze są tacy co ich chwalą za zachowanie xD
10
@Pilka_jest_okragla niech go przebadają czy wszystko z głową w porządku
6
@mekston doprawdy nie wiem jak można kibicować Realowi będąc kibicem Barcelony i na odwrót, nawet jakbym na siłę próbował no to jest niemożliwe
0
@mekston może zostaną na zawsze jak się spodoba xD
1
@macio_944 obiektywny jest także rozumiesz
0
@Esteban_ fakt ale też miałem na myśli drużynę z Madrytu
5
Co o Realu sądzę to sądzę ale myślałem że Atletico ma jakiś rozum, najwyraźniej żyłem w błędzie.
Nie trawie rzeźników
15
Śmieci odpadły, bydło takie że hej
Jedno z lepszych 0-0 jakie widziałem
1
Ciekawe na ile dni będzie żałoba bo Lewandowski odpadł :D
0
@Mixtape dość podobnie myślę, obym się mylił
0
Przynajmniej dla dobra futbolu awansował Bayern znaczy xD
0
Nie ma sie co denerwować, będę szczery nie nastawiałem sie na awans Chelsea, potem nadzieja powróciła ale jak strzelili na 1-3 to czułem jak się to skończy, podobny dwumecz jak z Juventusem 2018.
Także nie karmcie trolli, wyszumia się, bany zarobią a bez atencji to ich pisanie nie ma sensu, skupmy się na własnym podwórku i meczu z Eintrachtem.
0
@sendesara specjalne odznaczenie za wybitne osiągnięcia w aspekcie wypuszczania wysokiej przewagi i trofeów na metr przed kiblem
0
@Popitek12 proste że Kevin
5
@MesQueUnClub96 XD
W pierwszym spotkaniu nie grali lepiej od Villarealu
9
@MesQueUnClub96 oby tym razem się nie opłaciło
3
@kejdzi wystarczyłoby że Milik trafiłby setkę w 90 minucie z Liverpoolem a nie wyszliby z grupy = nie było by koszmaru 7 maja 2019 roku
7
@thecreativepl Dest i 30 milionów to juz budzi duża wątpliwość a co dopiero z FdJ
0
Pomijając inne aspekty których było bardzo dużo, od zeszłego sezonu obawiam się momentów w których ta pokraka z 15 na koszulce pojawia się na boisku w naszych barwach i dzisiaj było to samo. Ten gość nawet w ekstraklasie miałby problem się wybić. Kompletny dramat, dobrze ze mamy taką piękną młodzież, Luuka i Matsa który utrzymał nas przy życiu tą obroną drugiej jedenastki
61
@masq kolejny gość sugerujący się tylko jednymi rozgrywkami xD zresztą szkoda czasu na czytanie pierdół
0
@DanielVeB akurat to dobrze pamiętam także nie odpuszczę łatwo xD
Może oglądałeś na innym Polsacie bo magazyn LM był na zwykłym na pewno