FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@David_Beckham Iniesta albo Xavi
3
@FCBparasiempre obecnie nie wiem ale gdyby nie Valverde i wspaniały Yerry Mina to możnaby do tego grona dopisać Barcelonę 2017/2018
2
@barcelonaLM hattricka strzeli bo mu akurat leżą
0
@QUNJ może bardziej powinienem napisać że Leo w ostatnich latach dość często (nie że zawsze) nie dojezdza w ważnych meczach, Ronaldo wychodzi to lepiej, dzisiaj chociażby
Nie powiem że uwiera mnie taki stan rzeczy no ale co mam poradzić
0
@The Game 10 wzajemnie pozdrawiam :)
0
O tym mówiłem wcześniej, on nadal ma to cos w ważnych spotkaniach
0
@Crystal37 również pozdrawiam
0
@The Game 10 no oglądam Leo w Psg i trochę w tych waznych meczach rozczarowywuje, nie zrozumcie mnie źle, ja nie ujmuje Leo, po prostu Ronaldo trochę lepiej się starzeje
0
Chcąc nie chcąc to Ronaldo chyba całokształtem przewyższa Messiego, trudno to przyznać no ale niestety
0
@Emhyr no niezbyt fajna opcja
4
@Deviler no jak to po co, ktoś musi popatrzeć jaki widok jest z 10 metrów i spaść w 2 sekundy
0
@Kamilos84 wolałbym bardziej zawodnika który umiejętnościami pasuje a nie patrząc na siłę by był to Polak
1
@Oskar00 dokładnie to samo zdanie z Kraftem + szkoda trochę Zajca
0
@Emhyr może inaczej, jakby nie skracał tych lotów w zawodach + lądowanie w poprzednich próbach
0
Zajc miałby złoto jakby lepiej lądował
0
Kraft zepsuł :D
3
@Kitek1640 najważniejsze byś robił to co sam uważasz za słuszne a nie to co modne
0
Stoch poleciał.
2
@Kamilos84 nie no spokojnie
10
@MesQueUnClub96 a to nie jest tak że Lewandowski ma najwięcej zmarnowanych stuprocentowych sytuacji w Europie?
0
@Coutinho007 no dobra Ronaldo ma 37 i wiek organizmu na 23 lata a juz gra kupę, Lewy pogra 2-3 lata i zacznie się zjazd. Jedyna okazja na zakontraktowanie minęła jak odchodził z BVB
0
@Zbyszard nie,bo za stary juz a będzie dużo kosztować
0
@barcelonaLM chciałem powiedzieć ze on ma 34 lata więc nie wiem po co nam on zwlaszcza ze to będzie wymagało dużych pieniędzy
0
@talizmo no taką masz opinię to ok, ja swojego zdania nie zmieniam
Mogę dodać że trzymam kciuki także za Ajax
0
@talizmo oby to było City, należy się Guardioli
0
@Sau_Ron 1. Suarez jeszcze
2. Suarez
3. Suarez
4. Lewy
5. Tutaj dam remis bo nie wiem szczerze
0
@P33ck Psg w następnym sezonie
1
@Sysia11 dzięki :)
0
@Tomek54321 gdzie ja porównałem trofea xD
Mi chodziło tylko o popełnione frajerstwa
0
@Hubsao mam wrażenie że to podobna dyskusja co do Lewy vs Suarez, osobiście uważam że Lewy jest jeszcze ciut wyżej ale Benzema bardzo imponuje mi tym rozgrywaniem i kreacją ogólnie mówiąc profilem