0

@David_Beckham Iniesta albo Xavi

3

@FCBparasiempre obecnie nie wiem ale gdyby nie Valverde i wspaniały Yerry Mina to możnaby do tego grona dopisać Barcelonę 2017/2018

2

@barcelonaLM hattricka strzeli bo mu akurat leżą

0

@QUNJ może bardziej powinienem napisać że Leo w ostatnich latach dość często (nie że zawsze) nie dojezdza w ważnych meczach, Ronaldo wychodzi to lepiej, dzisiaj chociażby
Nie powiem że uwiera mnie taki stan rzeczy no ale co mam poradzić

0

@The Game 10 wzajemnie pozdrawiam :)

0

O tym mówiłem wcześniej, on nadal ma to cos w ważnych spotkaniach

0

@Crystal37 również pozdrawiam

0

@The Game 10 no oglądam Leo w Psg i trochę w tych waznych meczach rozczarowywuje, nie zrozumcie mnie źle, ja nie ujmuje Leo, po prostu Ronaldo trochę lepiej się starzeje

0

Chcąc nie chcąc to Ronaldo chyba całokształtem przewyższa Messiego, trudno to przyznać no ale niestety

0

@Emhyr no niezbyt fajna opcja

4

@Deviler no jak to po co, ktoś musi popatrzeć jaki widok jest z 10 metrów i spaść w 2 sekundy

0

@Kamilos84 wolałbym bardziej zawodnika który umiejętnościami pasuje a nie patrząc na siłę by był to Polak

1

@Oskar00 dokładnie to samo zdanie z Kraftem + szkoda trochę Zajca

0

@Emhyr może inaczej, jakby nie skracał tych lotów w zawodach + lądowanie w poprzednich próbach

0

Zajc miałby złoto jakby lepiej lądował

0

Kraft zepsuł :D

3

@Kitek1640 najważniejsze byś robił to co sam uważasz za słuszne a nie to co modne

0

Stoch poleciał.

2

@Kamilos84 nie no spokojnie

10

@MesQueUnClub96 a to nie jest tak że Lewandowski ma najwięcej zmarnowanych stuprocentowych sytuacji w Europie?

0

@Coutinho007 no dobra Ronaldo ma 37 i wiek organizmu na 23 lata a juz gra kupę, Lewy pogra 2-3 lata i zacznie się zjazd. Jedyna okazja na zakontraktowanie minęła jak odchodził z BVB

0

@Zbyszard nie,bo za stary juz a będzie dużo kosztować

0

@barcelonaLM chciałem powiedzieć ze on ma 34 lata więc nie wiem po co nam on zwlaszcza ze to będzie wymagało dużych pieniędzy

0

@talizmo no taką masz opinię to ok, ja swojego zdania nie zmieniam
Mogę dodać że trzymam kciuki także za Ajax

0

@talizmo oby to było City, należy się Guardioli

0

@Sau_Ron 1. Suarez jeszcze
2. Suarez
3. Suarez
4. Lewy
5. Tutaj dam remis bo nie wiem szczerze

0

@P33ck Psg w następnym sezonie

1

@Sysia11 dzięki :)

0

@Tomek54321 gdzie ja porównałem trofea xD
Mi chodziło tylko o popełnione frajerstwa

0

@Hubsao mam wrażenie że to podobna dyskusja co do Lewy vs Suarez, osobiście uważam że Lewy jest jeszcze ciut wyżej ale Benzema bardzo imponuje mi tym rozgrywaniem i kreacją ogólnie mówiąc profilem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?