FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i fajno, Madryt w czapkę
0
@Hubsao koszykarze akurat dają dupy teraz
4
@marcin62 mimo że kiedys głosowałem na Konfederację to pełna zgoda, Korwin i Braun się ośmieszyli i powinni usunąć się z polityki
2
@MesQueUnClub96 niezasłużone
8
@MesQueUnClub96 szkoda no ale trudno
5
@Death_voice dobrze ze się ogarnęli w końcu
0
@AllBundy chłopie ile razy bedziesz pisał dosłownie cały czas to samo xDD
Mam wrażenie jakbym czytał taką samą wiadomość po raz piąty
23
@Joint21 niech sie nie zesraja kacapy
13
@Ojciec5tkidzieci nie no to jest żenujące, czy to Fifa Uefa czy nawet to od siatkówki, wstydziliby się
24
@Uukasz_93 Chiny najbardziej obchodzi splamiona reputacja xD
2
@macio_944 redaktor Ćwiąkała w punkt
1
@Antimadridista_WR
1
@Kgorecki2500 nie dziwię się że wstyd, chociaż z drugiej strony czy to prawda ze tak jest to inna rzecz
6
@Pawel13sz Polacy tak mają, jak jest dobrze to gryzą się między sobą a jak trzeba to potrafia te animozje odrzucić
42
@Sulimo twoja stara to Kuman XDDDDD
1
@Homeopata8989 Mourinho juz się dawno wypalił, samo rzucanie oskarżeń to też nie jest jakis przejaw rozsądku
5
@Pawel13sz wolałbym Laporte ale jedynym Laportą w Barcelonie będzie Joan xD
6
@DonAndrzejos raczej oczywiste że padnie na Kounde
2
@FC1899Barca zapomniałeś o odspiewaniu Roty xD
1
@DLFCB szkoda tego dwumeczu z Atletico, w tamtym sezonie graliśmy bajecznie ale złapaliśmy zadyszkę w złym momencie i nas wypunktowali a była szansa na obronę LM
0
@Denissuarez patrząc na nick to w sumie zgadza sie z poziomem jego gry
0
@Medium to bardziej mi się z Martino kojarzy
0
@Persyfl nie lepszy, tez mi się to nie podoba
Wiem ze jest obwód Kaliningradzki, ale lepiej chyba mieć taki wypierdek mały na północy niz długa granicę na wschodzie nie?
1
@FC1899Barca bardzo go lubię jako zawodnika ale tak jak przedmówcy sądzą, drugi Griezmann który wszędzie zagra i zawsze nijako
2
@sdg fakt, ten plus mi uleciał, ogólnie zgoda
0
@hayek proscizna xD
2
@hayek E to musialby być chyba bez nogi czy niepelnosprawny xD
13
@norbi77 jedyny powód dla którego nie chciałbym by Rosja Ukrainę rozebrała to fakt że lepiej mieć Ruskich dalej od siebie niz bliżej, poza tym ta nacja w kontekście historycznym i ich podejściu do ,, bohaterów " czy traktowania nas na arenie międzynarodowej budzi mój wstręt.
P.S nie mam nic do normalnych przeciętnych osób tylko do ogólnego podejścia
0
@Katalończyk 99 ja bym założył maseczkę na znak protestu
0
Litwo ojczyzną moją będziesz
Jak sie przez Ukrainę przedrę #Vladimir Putin