0

No i fajno, Madryt w czapkę

0

@Hubsao koszykarze akurat dają dupy teraz

4

@marcin62 mimo że kiedys głosowałem na Konfederację to pełna zgoda, Korwin i Braun się ośmieszyli i powinni usunąć się z polityki

2

@MesQueUnClub96 niezasłużone

8

@MesQueUnClub96 szkoda no ale trudno

5

@Death_voice dobrze ze się ogarnęli w końcu

0

@AllBundy chłopie ile razy bedziesz pisał dosłownie cały czas to samo xDD
Mam wrażenie jakbym czytał taką samą wiadomość po raz piąty

23

@Joint21 niech sie nie zesraja kacapy

13

@Ojciec5tkidzieci nie no to jest żenujące, czy to Fifa Uefa czy nawet to od siatkówki, wstydziliby się

24

@Uukasz_93 Chiny najbardziej obchodzi splamiona reputacja xD

2

@macio_944 redaktor Ćwiąkała w punkt

1

1

@Kgorecki2500 nie dziwię się że wstyd, chociaż z drugiej strony czy to prawda ze tak jest to inna rzecz

6

@Pawel13sz Polacy tak mają, jak jest dobrze to gryzą się między sobą a jak trzeba to potrafia te animozje odrzucić

42

@Sulimo twoja stara to Kuman XDDDDD

1

@Homeopata8989 Mourinho juz się dawno wypalił, samo rzucanie oskarżeń to też nie jest jakis przejaw rozsądku

5

@Pawel13sz wolałbym Laporte ale jedynym Laportą w Barcelonie będzie Joan xD

6

@DonAndrzejos raczej oczywiste że padnie na Kounde

2

@FC1899Barca zapomniałeś o odspiewaniu Roty xD

1

@DLFCB szkoda tego dwumeczu z Atletico, w tamtym sezonie graliśmy bajecznie ale złapaliśmy zadyszkę w złym momencie i nas wypunktowali a była szansa na obronę LM

0

@Denissuarez patrząc na nick to w sumie zgadza sie z poziomem jego gry

0

@Medium to bardziej mi się z Martino kojarzy

0

@Persyfl nie lepszy, tez mi się to nie podoba
Wiem ze jest obwód Kaliningradzki, ale lepiej chyba mieć taki wypierdek mały na północy niz długa granicę na wschodzie nie?

1

@FC1899Barca bardzo go lubię jako zawodnika ale tak jak przedmówcy sądzą, drugi Griezmann który wszędzie zagra i zawsze nijako

2

@sdg fakt, ten plus mi uleciał, ogólnie zgoda

0

@hayek proscizna xD

2

@hayek E to musialby być chyba bez nogi czy niepelnosprawny xD

13

@norbi77 jedyny powód dla którego nie chciałbym by Rosja Ukrainę rozebrała to fakt że lepiej mieć Ruskich dalej od siebie niz bliżej, poza tym ta nacja w kontekście historycznym i ich podejściu do ,, bohaterów " czy traktowania nas na arenie międzynarodowej budzi mój wstręt.
P.S nie mam nic do normalnych przeciętnych osób tylko do ogólnego podejścia

0

@Katalończyk 99 ja bym założył maseczkę na znak protestu

0

Litwo ojczyzną moją będziesz
Jak sie przez Ukrainę przedrę #Vladimir Putin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?