1

@Pawel13sz baardzo niedoceniany piłkarz, wymierający gatunek jakby

0

Swietnie gramy, kazdy praktycznie na plus no może z wyjątkiem Matsa, mozna też łatwo zobaczyć kto ogląda mecz a kto tylko sprawdza wynik :)
Mina Moriby i Bordalasa bezcenna, brakuje tylko gola Ferrana i uciszenia

0

@BombowiecKrawczyk ja jestem, fajnie gra ale spokojnie z oceną po dwóch meczach. Oby tak dalej

0

@zaiks fura szczęścia bo nie ogladasz meczu?

3

@amanter Ilaix to niech chowa wypłatę której tak pożądał jak odchodził

0

@Black_Wolf_95 owszem, jednak porównywałem obecny sezon w ich wykonaniu, po prostu chciałem sprawdzić jak wielka jest różnica u gościa który błyszczy w Anglii do pilkarskiego emeryta i o dziwo nie jest to az tak wielka różnica jak mogłaby się wydawać

1

@Firestone nawet nie pisnąłem o Lewym xD obecnie to nie ma Suarez podejścia i z tym nikt nie będzie dyskutował
Honor przyjęty :D

0

Sprawdziłem sobie teraz liczby ligowe (podkreślam ligowe, nie liczę pucharów żadnych, reprezentacji itd) to Suarez i Ronaldo mają tyle samo goli, gdzie obaj grają na 9, jeden lśni a drugi juz jest trupem xD
W lidze mistrzów Cristiano odjechał fakt ale nie jest chyba az tak źle z tym Suarezem jesli chodzi o same bramki, bo fizycznie wiadomo że grubasek itd

4

@mekston tylko aby to zobaczyć trzeba oglądać mecze, tak jak z Realem zagrał srednio i zepsuł karnego to dzisiaj zagrał świetnie

0

@Worny Lafont dzisiaj ściana

3

Szkoda City, oby majstra dowieźli

8

@P33ck golazo El Pistolero

1

Luis jeszcze to ma

10

@Rust_Cohle trzymam kciuki aby wygrał, nie uważam by ta Argentyna jakos bardzo odstawała od Europy, zwłaszcza że mają w końcu klasowy zespół

1

@Pilka_jest_okragla jakby to wygrał to juz mógłby skończyć karierę, wziąłby wszystko

1

@P33ck dokładnie, i to wcale nie ujmuje Lewandowskiemu bo on tez jest topową 9 w historii

3

@barcelonaLM Chłop ma taki irytujący akcent że to głowa mała

2

@AllBundy no trochę przesadzone z tą potęga według mnie, to jest ok trener dla mnie, nic więcej

2

@Pawel13sz co by nie mówił o Luuku, do tych przewrotek składa się zajebiście, myślę ze w końcu mu się uda jakąś trafić

3

@AllBundy żeby się ludzie nie zdziwili że on tam pójdzie i nic ciekawego nie zrobi xD

0

Zastanawiam się czy ta koszulka na Torresie to był największy fejk na boisku bo mam wątpliwości xD

1

@Antimadridista_WR oj tak vamos

0

@Alvarinho źle napisałem, powinienem napisać kto normalny nazywał go zdrajcą, takie określenie to myślałem ze jest zarezerwowane dla tych co przechodzą na linii Real-Barcelona

0

@Alvarinho kto go nazywał zdrajcą? Rozumiem ze przez to ze nie było możliwości go zatrzymać to miał iść do Miedzi Legnica/ skończyć karierę bo niektórym tak się to podoba? XD

1

@Pawel13sz no ale niee, w Hiszpanii to czysto grają, żadnych fauli, to że taki psychopata z Portugalii, kompan Ramosa przekopał gościa korkami po plecach czy specjalnie deptał po rękach Messiemu to fikcja

5

@Sysia11 do Lewego nic nie mam tylko no obrzydzają go ludzie tacy jak Szpakowski, który wczoraj to dał popis lizania dupy, zamiast powiedzieć że słabszy mecz, no zdarza się to odwraca kota ogonem i Messiego wciska z tym karnym xD
To juz choroba

8

@Alvarinho tu bardziej o szambo jakie na niego leci ze względu na ZP, Messi jak na siebie gra średnio w tym sezonie, ale porównaj sobie dość słaby mecz Messiego z Realem i reakcje ludzi a później popatrz na występ Lewandowskiego z Salzburgiem i reakcje dziennikarzy sportowych i ludzi.

3

@Pilka_jest_okragla Wichniarek nigdy mądrością nie grzeszył, w Hiszpanii go poważnie nie faulowali bo Artur miał oczy w dupie podczas choćby klasyków czy spotkań z Espanyolem, Getafe, Atletico itd

2

@mekston przepraszam

14

Szkoda słów na to dziennikarstwo, Messi zagrał wczoraj słabo to niech dzisiaj Lewandowskiego też określą w podobny sposób a może nawet gorszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?