FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler czyżby skoczkowie mieli też za uszami? Bo widziałem tylko wulgaryzmy wobec związku a tu jednak nie jest tak kolorowo
2
@Pawel13sz crack
1
@PatrychoO jakbys kiedyś wrzucał zbiorowe to możesz oznaczyć :D
3
@DaPidejpi
@Pawel13sz zwracam honor panowie, przepraszam
Suarez TOP
0
@Pawel13sz wiadomo Luis top ale chyba liczby się tu nie zgadzają bo Suarez nie ma przypadkiem 7/8 bramek, tak samo śmierdzi mi te 10 bramek pozostałych, myślę że mają mniej
0
@Pilka_jest_okragla ten Salah brzmi dobrze
0
Ostatnio czułem lekkie znużenie podczas oglądania skoków ze względu na te szafowanie belkami itp ale dzisiejszy konkurs to było to czego tej dyscyplinie potrzeba w częstszym zakresie + atmosfera i kibice w Planicy to klasa
0
No i chyba braknie Słoweńcom w Pucharze Narodów
3
Słoweńcy robią takie oro że Boże
0
Lanisek tym skokiem to może nawet do czołowej 3 zapukać
1
@FCB24 jak skoczysz powyżej 230
0
@Homeopata8989 jakby nie patrzeć to minęło ponad 10 lat, niemniej Freund mógł jeszcze poczekać z tym zakończeniem
0
@Emhyr ze względu na Leo to Argentyna ale jakby wygrali Hiszpanie to też byłoby w pytę
21
Mimo że to tylko towarzyski to fajnie by było jakby Dudek musiał wiele razy wyciągać piłkę z siatki :D
4
@tristan87 jaki to jest szef to po prostu głowa mała
0
@AmigoBlancos chcialbym by Macedonia przeszła ale takie cuda dwa razy z rzędu pewnie się nie zdarza
0
No to Portugalia na mundialu
6
Lewy mimo że klasa piłkarz to jestem na nie, ma 34 lata więc gry na najwyższym poziomie ma jakies max 3 lata + koszty transferu byłyby bardzo duże zwłaszcza jeśli dotyczy to pensji, lepiej skupić się na szukaniu młodszego piłkarza
0
@ObiektywnyKibic121 swoją drogą skąd taka plota? Nie widziałem jakiś powiązań z nami
2
@Pawel13sz zapewne Suarez bo Polska nie wejdzie a nawet jakby się dostała to wątpię by Lewy rozbił bank
0
@Fake69 no wiecznie grał nie będzie
2
@Pawel13sz nawet nawet :D
2
@Tomek_TF nie bój się, stres poprostu, uda się następnym razem :D
Wiem co mówię bo zdałem za drugim
4
Wczorajszy mecz to po prostu coś wspaniałego, takiej radochy juz dawno nie miałem podczas oglądania jakiegokolwiek spotkania, Xavi jest debeściak i jego mafia też :)
1
@Pawel13sz szkoda ze te czasy nie wrócą :/
0
@FC1899Barca oni nie mieli lepszego 15/16 przypadkiem?
2
@Pawel13sz szkoda ze nie trwało to trochę dłużej bo to była magia
0
@Denzon zaden blend nie jest dobry zacznijmy od tego
0
@mekston exactly
1
@Danny Gaucho az dziwne ze Ronaldo tu nie ma ale inni wielcy są :D