1

@Deviler czyżby skoczkowie mieli też za uszami? Bo widziałem tylko wulgaryzmy wobec związku a tu jednak nie jest tak kolorowo

2

@Pawel13sz crack

1

@PatrychoO jakbys kiedyś wrzucał zbiorowe to możesz oznaczyć :D

3

@DaPidejpi
@Pawel13sz zwracam honor panowie, przepraszam
Suarez TOP

0

@Pawel13sz wiadomo Luis top ale chyba liczby się tu nie zgadzają bo Suarez nie ma przypadkiem 7/8 bramek, tak samo śmierdzi mi te 10 bramek pozostałych, myślę że mają mniej

0

@Pilka_jest_okragla ten Salah brzmi dobrze

0

Ostatnio czułem lekkie znużenie podczas oglądania skoków ze względu na te szafowanie belkami itp ale dzisiejszy konkurs to było to czego tej dyscyplinie potrzeba w częstszym zakresie + atmosfera i kibice w Planicy to klasa

0

No i chyba braknie Słoweńcom w Pucharze Narodów

3

Słoweńcy robią takie oro że Boże

0

Lanisek tym skokiem to może nawet do czołowej 3 zapukać

1

@FCB24 jak skoczysz powyżej 230

0

@Homeopata8989 jakby nie patrzeć to minęło ponad 10 lat, niemniej Freund mógł jeszcze poczekać z tym zakończeniem

0

@Emhyr ze względu na Leo to Argentyna ale jakby wygrali Hiszpanie to też byłoby w pytę

21

Mimo że to tylko towarzyski to fajnie by było jakby Dudek musiał wiele razy wyciągać piłkę z siatki :D

4

@tristan87 jaki to jest szef to po prostu głowa mała

0

@AmigoBlancos chcialbym by Macedonia przeszła ale takie cuda dwa razy z rzędu pewnie się nie zdarza

0

No to Portugalia na mundialu

6

Lewy mimo że klasa piłkarz to jestem na nie, ma 34 lata więc gry na najwyższym poziomie ma jakies max 3 lata + koszty transferu byłyby bardzo duże zwłaszcza jeśli dotyczy to pensji, lepiej skupić się na szukaniu młodszego piłkarza

0

@ObiektywnyKibic121 swoją drogą skąd taka plota? Nie widziałem jakiś powiązań z nami

2

@Pawel13sz zapewne Suarez bo Polska nie wejdzie a nawet jakby się dostała to wątpię by Lewy rozbił bank

0

@Fake69 no wiecznie grał nie będzie

2

@Pawel13sz nawet nawet :D

2

@Tomek_TF nie bój się, stres poprostu, uda się następnym razem :D
Wiem co mówię bo zdałem za drugim

4

Wczorajszy mecz to po prostu coś wspaniałego, takiej radochy juz dawno nie miałem podczas oglądania jakiegokolwiek spotkania, Xavi jest debeściak i jego mafia też :)

1

@Pawel13sz szkoda ze te czasy nie wrócą :/

0

@FC1899Barca oni nie mieli lepszego 15/16 przypadkiem?

2

@Pawel13sz szkoda ze nie trwało to trochę dłużej bo to była magia

0

@Denzon zaden blend nie jest dobry zacznijmy od tego

0

@mekston exactly

1

@Danny Gaucho az dziwne ze Ronaldo tu nie ma ale inni wielcy są :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?