FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Bayern oby tak dalej :p
0
@Khajio ale ty wiesz ze nigdy nie ma pewności jaki mecz będzie? Ile razy był hit Premier League a okazywał się nudny? Nie chce mi się kłócić o taką pierdołe ale drażni mnie wciskanie na siłę tego Bayernu gdzie się tylko da, poza tym lepiej dla mnie zapowiada się mecz drugiej drużyny Serie A z drugim zespołem w Anglii, po prostu
0
@Gall Incredible
Awesome
1
@Khajio masz do wyboru mecz ktory będzie wyrównany z dobrymi dwiema drużynami (Inter Liverpool) kontra Bayern vs Salzburg gdzie będzie powtorka z meczu City Sporting. Dla mnie wybór jest prosty
3
@Kwiatek67 zupelnie jak niektórzy uzytkownicy zajmujący swoimi komentarzami dwie strony a4 poprzez pisanie
Legenda!!!!!
Najlepszy!!!!!!
Dobre bo polskie!!!!
XD
0
@mrboom je*niety gość tak jak Ramos zresztą i większość ekipy Mourinho wtedy
0
@doc jakby nie było karnego to zagrał tak na 5 bądź 6 w skali do 10 ale za tego karnego nie dziwie się ze mu zjechali do 3
2
@Pawel13sz kim on jest? 14 goli w LM tylko
0
@tomek8756 szczerze mówiąc, to jednak derby, powiedział chamsko ale mi takie gesty w meczach derbowych/klasykach jak ten, drwiny Araujo czy przepychanki Pique z jakims cieciem nie dorastającym mu do barków nie przeszkadzają, przynajmniej nudno nie jest
4
No, co prawda mam wątpliwości co do wyniku ale mam nadzieję że Psg wpieprzy Realowi, najlepiej przy mocnym wkładzie Leo, jak ich przejda to dalej mogą się już wywalic
3
@barcelonaLM no dobrze działa, nadal rośnie xD
2
@Fenelon Dokładnie, obchód mieszkania obowiązkowy
0
@hayek w poprzednim to tak srednio z tym sfrajerzeniem
1
@Pawel13sz początkowo brakowało goli ale z czasem rozkręcił się jak zły
0
No i znowu Słowenia w dupie
4
Hokej na lodzie jest taką dyscypliną która klubowo mnie nie interesuje ale reprezentacje na igrzyskach ogląda się bardzo przyjemnie, czy na mistrzostwach świata
0
@MESSIah16 O ile sie nie wysypie z jakiegos powodu z formą w perspektywie najbliższych lat to może skończyć w top 3 w historii
5
@Pawel13sz Bestia, gdzie nie był to rozwalał, ale fryz straszny xD
0
@DonMatteo901 no ale on ma biologicznie 23 lata
12
@Pawel13sz jakim cudem za to nie ma czerwonej kartki
1
@mekston tak samo, dla mnie to nie do pomyślenia
1
@Pawel13sz Pan szef tak jak mówiłem
1
@Pawel13sz wtedy znowu będzie ryk, tylko czekac az zajdzie daleko jak na euro i pokaże jaki to szef :D
2
Carvajal pokazuje swoje braki w inteligencji
0
@Destroyer_of_Worlds nie mówię że na pewno nie, ale tez on ma swoje lata i ciężko mi uwierzyć ze za miesiąc poskłada całą czołówkę która skacze lepiej od niego (Kobayashi, Lindvik)
0
@Destroyer_of_Worlds Stoch trochę się podbudował ale to nie jest chyba nadal poziom by wygrać na lotach, medal może złapie ale o złoto będzie bardzo ciężko
2
Bayern przegrywa
Bardzo jest mi z tego powodu smutno ;))
0
@Kredon to praktycznie podobnie
2
Co musieli czuć w Słowenii na normalnej jak tam było tylko 0,5 punktu
0
Lindvik chyba to wygrał