1

Brawo Bayern oby tak dalej :p

0

@Khajio ale ty wiesz ze nigdy nie ma pewności jaki mecz będzie? Ile razy był hit Premier League a okazywał się nudny? Nie chce mi się kłócić o taką pierdołe ale drażni mnie wciskanie na siłę tego Bayernu gdzie się tylko da, poza tym lepiej dla mnie zapowiada się mecz drugiej drużyny Serie A z drugim zespołem w Anglii, po prostu

0

@Gall Incredible
Awesome

1

@Khajio masz do wyboru mecz ktory będzie wyrównany z dobrymi dwiema drużynami (Inter Liverpool) kontra Bayern vs Salzburg gdzie będzie powtorka z meczu City Sporting. Dla mnie wybór jest prosty

3

@Kwiatek67 zupelnie jak niektórzy uzytkownicy zajmujący swoimi komentarzami dwie strony a4 poprzez pisanie
Legenda!!!!!
Najlepszy!!!!!!
Dobre bo polskie!!!!
XD

0

@mrboom je*niety gość tak jak Ramos zresztą i większość ekipy Mourinho wtedy

0

@doc jakby nie było karnego to zagrał tak na 5 bądź 6 w skali do 10 ale za tego karnego nie dziwie się ze mu zjechali do 3

2

@Pawel13sz kim on jest? 14 goli w LM tylko

0

@tomek8756 szczerze mówiąc, to jednak derby, powiedział chamsko ale mi takie gesty w meczach derbowych/klasykach jak ten, drwiny Araujo czy przepychanki Pique z jakims cieciem nie dorastającym mu do barków nie przeszkadzają, przynajmniej nudno nie jest

4

No, co prawda mam wątpliwości co do wyniku ale mam nadzieję że Psg wpieprzy Realowi, najlepiej przy mocnym wkładzie Leo, jak ich przejda to dalej mogą się już wywalic

3

@barcelonaLM no dobrze działa, nadal rośnie xD

2

@Fenelon Dokładnie, obchód mieszkania obowiązkowy

0

@hayek w poprzednim to tak srednio z tym sfrajerzeniem

1

@Pawel13sz początkowo brakowało goli ale z czasem rozkręcił się jak zły

0

No i znowu Słowenia w dupie

4

Hokej na lodzie jest taką dyscypliną która klubowo mnie nie interesuje ale reprezentacje na igrzyskach ogląda się bardzo przyjemnie, czy na mistrzostwach świata

0

@MESSIah16 O ile sie nie wysypie z jakiegos powodu z formą w perspektywie najbliższych lat to może skończyć w top 3 w historii

5

@Pawel13sz Bestia, gdzie nie był to rozwalał, ale fryz straszny xD

0

@DonMatteo901 no ale on ma biologicznie 23 lata

12

@Pawel13sz jakim cudem za to nie ma czerwonej kartki

1

@mekston tak samo, dla mnie to nie do pomyślenia

1

@Pawel13sz Pan szef tak jak mówiłem

1

@Pawel13sz wtedy znowu będzie ryk, tylko czekac az zajdzie daleko jak na euro i pokaże jaki to szef :D

2

Carvajal pokazuje swoje braki w inteligencji

0

@Destroyer_of_Worlds nie mówię że na pewno nie, ale tez on ma swoje lata i ciężko mi uwierzyć ze za miesiąc poskłada całą czołówkę która skacze lepiej od niego (Kobayashi, Lindvik)

0

@Destroyer_of_Worlds Stoch trochę się podbudował ale to nie jest chyba nadal poziom by wygrać na lotach, medal może złapie ale o złoto będzie bardzo ciężko

2

Bayern przegrywa
Bardzo jest mi z tego powodu smutno ;))

0

@Kredon to praktycznie podobnie

2

Co musieli czuć w Słowenii na normalnej jak tam było tylko 0,5 punktu

0

Lindvik chyba to wygrał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?