FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wykrakałem chyba z tym medalem
3
Słoweńcy jak natchnieni, chyba główny faworyt do złota w drużynowce
0
@GeraltzKatalonii w za dobrej formie obaj są ale zobaczymy
0
@Popitek12 nie no Ryoyu robi to
0
Kobayashi ma szanse dołączyć do najwiekszych, ale Lindvik dużo nie traci, Kamil może powalczyć o brąz bo tamta dwójka poza zasięgiem, też nie chce mi się wierzyć by Zajc utrzymał presję
9
Nie no Kobayashi jest nieprawdopodobny
0
Jak się Huber zdziwił
0
Stoch będzie miał medal o ile nie popsuje drugiej próby
1
Jak Ruscy będą tak skakać to mogą o medal powalczyć
0
Niech nie ruszają belki
3
@BART97 Factos, o tym się mówi
2
@BART97 z tego co wiem to Ronaldo w Ligue 1 tez nic xDD
1
@Sau_Ron Real Madryt Liverpool Psg, musi być tez Espanyol wymieniony + Getafe
2
@Pawel13sz Ogólnie zgoda ale ten sezon to akurat różnie, ma fantastyczne mecze a potem robi błędy ale nadal jest zajebiscie niedocenionym zawodnikiem na co sam kiedys zwróciłem uwagę
1
@Criss18Barca Może namieszać jutro i w sumie życzę mu powodzenia
0
@mrboom ale byka zrobiłem Boże :-D
0
@RomanHoffer wątpię że wystąpi za 4 lata, skakać to skaczą niektórzy ale akurat Stocha nie widze w wieku 38 lat na następnych IO
6
@Pawel13sz szkoda ze zakończyła się ta przygoda w taki sposób :/
0
Co się tu dzieje xD
0
@kamiVeB fakt pomyłka, w poniedziałek drużynówka jest
0
Na treningach widzę Kraft się obudził, Prevc w czubie, Stoch trochę slabiej, może byc bardzo ciekawie w poniedziałek
8
@The_Man Oj człowieku, jeszcze sesji chyba nie poznałeś xD
1
@Pogba średniak
12
Mam dziwne wrażenie że latem skończy się love story z United a przeniesie do Psg i wtedy dopiero ten klub eksploduje, ale nie od formy tylko przerostu ego
1
@Kapitan hawk nie no tym razem poważnie pytam, bo nwm czy uraz czy Ragnick zaczyna coś układać bez niego :D
0
Co tak często ostatnio Ronaldo jest na ławce? Kontuzja jakąś czy co
1
@macio_944 słaby
18
@Khajio Rośnie następca terorysty z Rosario xD
1
@mekston dokładnie
0
@mekston ale on dla beki to robi po raz 541 i wgl z Ronaldo też się śmieją xD