0

Wykrakałem chyba z tym medalem

3

Słoweńcy jak natchnieni, chyba główny faworyt do złota w drużynowce

0

@GeraltzKatalonii w za dobrej formie obaj są ale zobaczymy

0

@Popitek12 nie no Ryoyu robi to

0

Kobayashi ma szanse dołączyć do najwiekszych, ale Lindvik dużo nie traci, Kamil może powalczyć o brąz bo tamta dwójka poza zasięgiem, też nie chce mi się wierzyć by Zajc utrzymał presję

9

Nie no Kobayashi jest nieprawdopodobny

0

Jak się Huber zdziwił

0

Stoch będzie miał medal o ile nie popsuje drugiej próby

1

Jak Ruscy będą tak skakać to mogą o medal powalczyć

0

Niech nie ruszają belki

3

@BART97 Factos, o tym się mówi

2

@BART97 z tego co wiem to Ronaldo w Ligue 1 tez nic xDD

1

@Sau_Ron Real Madryt Liverpool Psg, musi być tez Espanyol wymieniony + Getafe

2

@Pawel13sz Ogólnie zgoda ale ten sezon to akurat różnie, ma fantastyczne mecze a potem robi błędy ale nadal jest zajebiscie niedocenionym zawodnikiem na co sam kiedys zwróciłem uwagę

1

@Criss18Barca Może namieszać jutro i w sumie życzę mu powodzenia

0

@mrboom ale byka zrobiłem Boże :-D

0

@RomanHoffer wątpię że wystąpi za 4 lata, skakać to skaczą niektórzy ale akurat Stocha nie widze w wieku 38 lat na następnych IO

6

@Pawel13sz szkoda ze zakończyła się ta przygoda w taki sposób :/

0

Co się tu dzieje xD

0

@kamiVeB fakt pomyłka, w poniedziałek drużynówka jest

0

Na treningach widzę Kraft się obudził, Prevc w czubie, Stoch trochę slabiej, może byc bardzo ciekawie w poniedziałek

8

@The_Man Oj człowieku, jeszcze sesji chyba nie poznałeś xD

1

@Pogba średniak

12

Mam dziwne wrażenie że latem skończy się love story z United a przeniesie do Psg i wtedy dopiero ten klub eksploduje, ale nie od formy tylko przerostu ego

1

@Kapitan hawk nie no tym razem poważnie pytam, bo nwm czy uraz czy Ragnick zaczyna coś układać bez niego :D

0

Co tak często ostatnio Ronaldo jest na ławce? Kontuzja jakąś czy co

1

@macio_944 słaby

18

@Khajio Rośnie następca terorysty z Rosario xD

1

@mekston dokładnie

0

@mekston ale on dla beki to robi po raz 541 i wgl z Ronaldo też się śmieją xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?